لیست خروجی پرسپولیس برای نیم فصل 98 99

در این مطلب از سایت نازشو تصمیم گرفتیم. نگاهی بندازیم به لیست مازاد یا همان لیست خروجی پرسپولیس در نیم فصل 98 99 همانطور که می دانید کالدرون توانست در نیم فصل اول با تمام مشکلات تیم را قهرمان نیم فصل کن و حال برای رقابت در سه جام نیاز به بازیکنان جدید مخصوص در خط حمله دارد. با خروج جونیور براندائو پرسپولیس فقط یک جای خالی دارد و حالا کالدرون برای جذب بازیکنان جدیدش نیاز به چند خروجی دارد که تقریبا مشخص هستند اما قطعی نشده اند که در ادامه نگاهی به همین اسامی می اندازیم. گزینه هایی که با رنگ قرمز نوشته شده اند خروج آن ها قطعی شده است.

لیست خروجی پرسپولیس برای فصل 98 99

جونيور براندائو – امید عالیشاه – حسین ماهینی – آدام همتی فرشاد احمدزاده

برای مشاهده لیست خرید کالدرون پیشنهاد می کنم روی لینک زیر کلیک نید.

لیست خرید نیم فصل کالدرون 98 99


لیست خروجی پرسپولیس برای فصل 98 99

سروش رفیعی

سروش رفیعی به علت پر بودن لیست پرسپولیس با نظر کالدرون از لیست خارج شده و طی چند روز آینده قراردادش را با باشگاه فسخ خواهد کرد.

شایان مصلح

دفاع چپ تیم فوتبال پرسپولیس که به تازگی قراردادش را با پرسپولیس تمدید کرده بود با نظر کالدرون از لیست پرسپولیس برای فصل آینده خارج شد.

علیرضا درویشوند

دروازه بان جوان پرسپولیس که با حضور چندین ساله هنوز فرصت بازی رسمی پیدا نکرده است و با نظر کالدرون به باشگاه سپرده شد.

سعید کریمی

بازیکن جوان پرسپولیس بصورت قرضی قصد خروج از باشگاه پرسپولیس را دارد.

حمیدرضا طاهرخانی

هافبک جوان و آینده دار پرسپولیس که فصل گذشته در سپیدرود بصورت قرضی بازی کرده بود از جمع سرخپوشان خارج شد تا به تیم دیگر بپویند.

علیرضا بیرانوند

یکی از بازیکنانی که در نیم فصل اول پیشنهاد های فوق العاده ای داشت اما تصمیم به ماندن گرفت و یکی از ستاره  پرسپولیس در لیگ قهرمانان و لیگ برتر بوده است. و چند فصل است که پیشنهادات بسیار زیادی از سوی باشگاه های مختلف به بیرانوند شده است اما او با همه آن ها مخالفت کرده است. ارزش بیرانوند در سایت ترانسفر مارکت حدود 3 میلیون دلار است.

ماریو بودیمیر

مهاجم با کیفیت که در حد اندازه های خودش ظاهر نشد اما در پرسپولیس عملکر خوبی از خود بجای گذاشت و با اینکه با پرسپولیس قرارداد دارد اما مشکلات ارزی پرسپولیس مانع از این می شود که او در پرسپولیس بماند و احتمال باید شاهد شکایت او از فیفا برای دریافت مطالباتش باشیم.

علی علیپور

مهاجم تیم فوتبال پرسپولیس که عملکرد خوبی در چند فصل گذشته داشته است و همیشه یکی از پای ثابت های ترکیب پرسپولیس بوده است. او هم نیم نگاهی به اروپا دارد و بسیار دوست دارد که فوتبال اروپا را هم تجربه کند. و بی شک اگر پیشنهاد خوبی برای او برسد بعید نیست او از پرسپولیس جدا شود مخصوص که از قرارداد خود بشدت ناراضی است گفته می شود قرارداد علیپور با پرسپولیس حدود 600 میلیون است که تقریبا قرارداد یک بازیکن خوب لیگ یک شاید باشد.

محسن ربیع خواه

اولین خروجی لیست کالدرون محسن ربیع خواه بازیکن مورد علاقه برانکو بوده است و کالدرون برای خالی کردن لیست اش روی نام ربیع خواه ستاره زحمتکش پرسپولیس خط کشیده است.

مهدی شریفی

یکی از بازیکنانی که در نیم فصل اضافه شد و فرصت زیاد بازی پیدا نکرد. اما سابق نشان داده است اگر مهدی شریفی علاقه به پیشرفت دارد باید منتظر فصل جدید باشد چون برانکو همیشه ثابت کرده است مهره های روی نیمکت فصل قبل را در فصل جدید و آماده رو می کند حال باید دید که شریفی این ریسگ را مثل نعمتی ، علیپور و حتی سروش رفیعی انجام می دهد یا خیر راه ساسان انصاری و بسیاری از بازیکنان دیگر را می رود.

بشار رسن

بازیکن عراقی پرسپولیس که عملکرد خوبی از خود در پرسپولیس بجای گذاشته است اما بنظر می رسد که مدیران پرسپولیس تصمیمی برای تمدید قرارداد او ندارند و این بازیکن به احتمال زیاد از جمع سرخپوشان خارج خواهد شد.


برای فصل 97 98

احسان علوان زاده

بازیکنی که زیادی در چند سال اخیر فرصت بازی در پرسپولیس را پیدا نکرده است و احتمال یکی افرادی باشد که شاید تصمیم به خروج از پرسپولیس داشته باشد. این بازیکن بطور رسمی از پرسپولیس جدا شده است.

ابوالفضل درویشوند

دروازبان جوان پرسپولیس که با چند فصل حضور در پرسپولیس هنوز فرصت حضور در میدان را پیدا نکرده است و احتمال دارد یا بطور قرضی یا بصورت دائم از پرسپولیس جدا شود.

 

گادوین منشا

شاید کمتر کسی فکر می کرد منشا در لیست خروجی پرسپولیس قرار بگیرد اما این بازیکن توسط برانکو از پرسپولیس کنار گذاشته شد. احتمال معاوضه این بازیکن با بازیکن دیگری هم وجود دارد.

همه این بازیکنان نام برده با باشگاه پرسپولیس قرار داد دارند جدایی آن باید با رضایت باشگاه باشد. همچنین همه این احتمالاتی است که ممکن است رخ دهد. و فقط اسم های مشخص شده با رنگ قرمز به معنی قطعی شدن خروج این بازیکنان می باشد.

 


برای فصل قبل

خط دروازه

از خط دروازه شروع کنیم ساز جدایی بیرانوند بعد از اعتصاب بازیکنانی پرسپولیس و تساوی مقابل ذوب آهن برخی از هواداران با شعار بازیکن بی غیرت نمی خوایم. حاشیه های درست کردند. که بعد از بازی بیرانوند در یک مصاحبه جنجالی گفت بازی با الوحده آخرین بازی من خواهد و در صورتی که او چهار سال دیگر قرارداد دارد. این صحبت های شاید همش بخاطر شعار بی غیرت نبوده و پیشنهاد های خارجی بیرانوند هم در این صحبت ها دخیل بوده است. و مشخص است که علیرضا بیرانوند دنبال بهانه ای بوده تا بخواهد ساز جدایی را کوک کند. اما قرارداد چهار ساله بیرانوند این اجازه را به او نمی دهد که این کار انجام دهد مگر آنکه با پرداخت دو میلیارد رضایت نامه اش را از پرسپولیس بگیرد.

خط دفاع پرسپولیس

خط دفاع پرسپولیس به نظر می رسد برانکو در این خط قصد خارج کردن بازیکنی را ندارد بجز آرام طبع که نتوانست انتظارات را برآورده کند و احتمال جدایی این بازیکن قطعی است. و جزو او تمامی بازیکنانی این بخش پرسپولیس همگی با این تیم قرارداد دارند. اما اگر بازیکنی از جمع سرخ پوشان بخواهد جدا شود احتمالان حامد آقایی بازیکن جوان پرسپولیس باشد. اما از طرز تفکری که از برانکو سراغ داریم این مربی بیشتر علاقه دارد بازیکنان جوان را قرضی به تیم های دیگر بدهد بجای آنکه آن را در لیست مازاد پرسپولیس قرار دهد.

خط هافبک پرسپولیس

 احسان علوان زاده که در این فصل جزو سهیمه بزرگسال محسوب می شود برانکو سعی داشت در بازی های آخر این بازیکن را تست کند تا بیند برای ماندن خودش را ثابت می کند یا خیر علوازاده نمایش قابل قبولی داشت اما به نظر می رسد برانکو او را در لیست خروج قرار دهد. خط هافبک در این خط هم پرسپولیس بازیکنی دیگری برای خروج ندارد. مگر آنکه بازیکنی خودش بخواهد جدا شود در این بخش پرسپولیس فقط با دو بازیکن تمدید نکرده است یکی کمال کامیابی نیا و سروش رفیعی هستند. مشکل کمال کامیابی نیا بیشتر مالی است و بنظر می رسد اگر با مبلغ مورد نظر کمال موافقت شود این بازیکن در پرسپولیس ماندنی است. گرچه که وی چند پیشنهاد خوب از لیگ قطر دارد. اما سروش رفیعی بازیکنی که به پرسپولیس برای قهرمانی بسیار کمک کرد این بازیکن هم دیگر با پرسپولیس قرارداد ندارد. اما دلیلی که باعث شود سروش جدا شود بازی در اروپا است. بنظر می رسد سروش رفیعی برای اینکه دوباره بتواند پیراهن تیم ملی را بدست آورد می خواهد به اروپا برود. اما اولویت اولش در ایران پرسپولیس است.

خط حمله پرسپولیس

لیست خروجی پرسپولیس در خط حمله شاید عنوان بهترین خط حمله لیگ و بهترین گلزن لیگ گویای عملکرد بازیکنانی این پست باشد. در این پست هم پرسپولیس بازیکنی ندارد که قرارداد نداشته باشد. اما در این پست بازیکن جوان پرسپولیس رضا کرملا چعب برای بازی بیشتر ممکن بصورت قرضی از پرسپولیس جدا شود تا فرصت بیشتر برای بازی پیدا کند.

لیست خروجی پرسپولیس در فصل 97-96

1- علی رضا بیرانوند ( جدایی بیرانوند منتفی شد)

2-  حامد آقایی (قرضی) *

3- محمد امین آرام طبع *

4- سروش رفیعی *

5- کمال کامیابی نیا ( تمدید کرد)

6- رضا کرملاچعب (قرضی) *

7- احسان علوان زاده (این بازیکن در پرسپولیس ماندنی شد)

8- شهاب کرمی *

9- سامان نریمان جهان *

توجه توجه: فقط بازیکنانی که جلوی اسم آن ها علامت ستاره قرار دارد خروجشان قطعی شده است.

مطالب مرتبط

دیدگاهی در مورد “لیست خروجی پرسپولیس برای نیم فصل 98 99

 1. عرفان گفت:

  به نظر من اگر کمال کامیابی نیا از پرسپولیس بره مشکل بزرگی برای خط دفاع پرسپولیس به وجود می آید چون هروقت که کمال کامیابی نیا از بازی هایی که در لیگ برتر 96_95 حضور نداشته پرسپولیس ضعیف کار کرده است و با رفتن علیرضا بیرانوند از پرسپولیس جایگزین این دروازه بان کمیاب است.

  1. ahmad گفت:

   ای کاش پرسپولیس همیشه بد بازی کنه
   الهی

   1. یه پرسپولیسی شیش آتیشه گفت:

    چی مییییییییگی برا خودت..حالت خوبه!!!!

   2. فازی پرس گفت:

    دعای …(ضرب المثل معروف) بارون نمییاد.آی حال کردم که صعود نکردین آی حال میکنم.آبرو خودتون هیچی آبرو ایرانو بردین با بازی برابر العین.از ما شیشتا خوردین آبرو مندانه تر بوووود!

    1. هر چی باشیم سه تا بهتون زدیم گفت:

     آخه چی میگه کسخل یه پرسپولیسی شیش آتیشه بیا برو بابا بچه کسخل

   3. Amir گفت:

    هزار بار به خانواده ها میگیم برای بچه دبستانی ها موبایل نخرین اینا جنبشو ندارن;گوش نمیدن اخرش هم همین جوری میشه دیگه

    1. فازی پرس گفت:

     کی بچه دبستانیه؟

   4. مهدی طارمی گفت:

    خفه

   5. مهدی طارمی گفت:

    پاکش کن

 2. یه پرسپولیسی شیش آتیشه گفت:

  به نظر من کمال و سروش وعلیرضا باید بمونن.چون اگه اینا برن میشه گفت پرسپولیس ضعیف میشه.برد پرسپولیس رو هم در برابر لخویا و صعود به یک چهارم تبریک میگم……زنده باد پرسپولیس

 3. اکبر کرم پور گفت:

  با اومدن نورلاهی علیه گرفتن یه دفاع چپ وشجاعانه منشا تی ممنون خیلی خوب میشه انشا… قهرمانی اسیا

 4. اکبر کرم پور گفت:

  با اومدن نورلهی عالیشاه گرفتن یه دفاع چپ شجاع ومنشا تییممون خیلی خوب میشه انشا… قهرمانی اسیا

 5. اکبر کرم پور گفت:

  به نظر من تیم از یه حدی بیشر بازیکن طراز اول جذب کنه آنوقت تیم میره تو حاشیه حالا سال دیگه استقلال رو ببین همین امسال دلیل رفتن عالیشاه و نوراهی همین نیمکت نشینی بود ما چند تا زیره جوون خوب وبی ادعا بگیریم مطمئا باشید موفقتریم

 6. میثم گفت:

  سلام .من هم دقیقا با حرفهای اقای کرم پور موافقم تصور کنید هم عالیشاه هم نورالهی هم سروش هم مسلمان هم کمال هم امیری اونوقت از بینشون باید سه نفر بزاره تازه اگه انصاری رو بزاره چپ یا صادق محرمی ید ماهینی باید بشینن رو نیمکت فرشاد احمد زاده هم نیمکت نشین میشه به علاوه علیپور خب این یه کم خطرناکه به نظرم اگه کسی تو پست هافبک داره میره به جاش بازیکن بگیریم وگرنه قرضی بدیمش به یه تیم دیگه تا سال دیگه ک 90 درصد قرارداد ها تمومن بتونیم برگردونیمشون

  1. Amir گفت:

   داداش چرا نباید یک بازیکن خوب روی نیمکت داشته باشیم؟؟مگه الان رئال مادرید و نمیبینی همه ی بازیکناش ستاره ان;این نشد;اون میاد;دیگه براشون غصه نداره. پرسپولیس هم باید روی نیمکت بازیکنایی مثل نوراللهی و عالیشاه و احمدزاده و ماهینی داشته باشه که وقتی یک بازیکن خسته شد مجبور نشیم دقیقه 88 تعویضش کنیم;این فصل تنها نقطه ضعف ما نیمکت ضعیف بود;باید بازیکن خوب رو نیمکت باشه که تیم با اطمینان بازیکن اصلی و بیاره بیرون

 7. Reza گفت:

  امیدوارم مرسپولی امسالم مثل سال پیش بازی کنه و کل همه تیم هارو بخوابونه از جمله ابن استقلالی های عقده ای خخخ

  1. محمد گفت:

   من میدونم ؛هرچه باشیم باز ام از اس میخورییییییییم ؛ حتی اگه قهرمان جهام بشیم

   1. سعید پرسپولیسی گفت:

    بد به دلت راه نده شاید امسال نبازیم!!!!

 8. hadi گفت:

  با سلام;پرسپولیس امسال واقعا عالی بازی کرد ولی مشکل اصلی تیم نیمکت ذخیره ها بود همان طور که همه دیدن تو دربی به خاطر نبود یک هافبک دفاعی جایگزین تیم با چه مشکلاتی روبه رو شد به نظرم با رفتن سروش باید یه هافبک توانمندی مثل مهدی ترابی به تیم اضافه بشه ونباید نریمان جهان روهم ازدست میدادن الان بهترین کار اوردن یه دفاع وسط دیگه که زوج سید جلال و درنبودش زوج شجاج باشه وانصاری بره سمت چپ دفاعی به علاوه خیلی عالی شد مصلح اومد چون اون سال تیم تو سمت چپ کمبود شدید داشت شاید رفتن ربیع خواه بهتر باشه به جاش یه دفاع وسط بیاد چون تیم تو آسیا قرار داره به بازیکن جایگزین نیاز داره اومدن عالیشاه و نوراللهی هم واقعا فوق العاده میشه

  1. مهدی گفت:

   فقط استفراغ .فقط شیش .فقط افتابه . فقط کیسه . فقط العین .

   با سلام
   از کلیه استقلالی های گرامی خواهشمندم قبل از بردن نام پرسپولیس وضو بگیرند و از کلیه پرسپولیس ها خواهشمندم بعد از بردن نام استقراب حتما دهان خود را بشویند و یک غسل انجام دهند .

   کتاب پرسپولس جلد ۱ ص۱
   نوشته طاهری

   حوزه علمیه پرسپولیس

 9. وحید تراکتور گفت:

  برانگوه سامان نریمان جهان رو خرید ک فوتبالشو خراب کنه لعنت ب مافیا 107میلیارد بدهی داره چسپولیس شنیده میشه فدراسیون خودش سال قبل قهرمان کرد من قول میدم به شما فیفا میفرستتش دسته. ..یاشاسین آذربایجان..یاشاسین تراختور❤❤?

نظرات بسته شده اند