لیست خرید استقلال

لیست خرید استقلال برای فصل 98 – 99

لیست خرید استقلال برای فصل 98 – 99

برای شما در بروزرسانی جدید این مطلب لیست خرید استقلال برای فصل 98 – 99 را قرار دادیم. استقلال در فصل 97 98 توانست رتبه سوم لیگ برتر بدست آورد. و همچنین بتواند سهمیه لیگ قهرمانان آسیا فصل بعد هم کسب کند. یکی از اصلی ترین کار های هئیت مدیره استقلال انتخاب سرمربی فصل آینده استقلال است. عملکرد مجیدی در چند بازی گذشته به عنوان سرمربی موقت رضایت بخش بوده و بسیار دوست دارند که او سرمربی فصل بعد باشد اما طبق گفته مدیران باشگاه الویت با گزینه خارجی خوب است. در حالی که مجیدی در پایان بازی سپیدرود اعلام کرد اگر او در این سمت باقی بماند استقلالی کم هزینه و پرقدرت خواهد ساخت. ما در اینجا گزینه های مدنظر استقلال برای فصل آینده را بررسی خواهیم کرد. نام هایی که رسانه های مختلف از مدت ها قبل جزوه گزینه های لیست خرید استقلال اعلام کردند در این مطلب قرار داده شده است. گفتنی است که اسم های با رنگ قرمر به معنای قطعی شدن است و سایر اسم ها فقط می تواند شیطنت رسانه و یا درخواست هواداران برای خرید بازیکنانی باشند.

لیست خرید استقلال برای فصل  دوم 98 – 99

 سیاوش یزادنی –  میلاد باقری – آرش رضاوند –  علی دشتی –  مسعود ریگی  –مجمد بلبلی- شیخ دیاباته – هروویه میلیچ

لیست خروجی استقلال برای فصل  دوم 98 – 99

خسرو حیدریمهدی رحمتی  گادوین منشاء – اسماعیل گونکالوس – روزبه چشمی –  آیاندا پاتوسی – طارق همامفرشاد محمدی مهر  – میثم تیموریالهیار صیادمنش- آرمین سهرابیان – روح الله باقری – رضا کریمی- پژمان منتظری

 


لیست خرید استقلال برای نیم فصل  دوم 98 – 97

سرور جباروف ,  رابسون  , عیسی آل کثیر , رضا قوچان نژاد , مامه تیام  , داریوش شجاعیانمحسن کریمی  ,امید نورافکن– امید ابراهیمی- اسماعیل گونکلوس – آیاندا پاتوسی

لیست خروجی استقلال برای نیم فصل دوم 98 97

الحاجی گرو , نیومایر  , زکی پور , خسرو حیدری , روزبه چشمی , جابر انصاری , سید حسین حسینی , اللهیار صیادمنش (احتمال ترانسفر به اروپا) ,  مرتضی آقاخان , جابر انصاری

 

این مطلب هم احتمالا مورد علاقه شما باشه  مهره گمشده شفر به استقلال برگشت.

برای ابتدای فصل

بعد قهرمانی استقلال در جام حذفی یکی از دغه دغه  های اصلی هواداران حفظ وینفرد شفر بود که این درخواست با تلاش مدیران سر انجام گرفت و شفر قرار داد خود را نیز تمدید کرد برای دو سال دیگر بعد از این مشکل اصلی هوادران حفظ بازیکنان کلید بود که مدیرعامل و هئیت مدیره برای این امر شروع به کار کردند اما اصلی ترین گزینه نزد هوادران نگه داشتن مامه تیام بود که بسیار فوق العاده در لیگ و لیگ قهرمانان برای استقلال کار کرده است و سطح بالایی را از خود نشان داده بود اما وی پیشنهاد های بسیار بالای از کشور های حاشیه خلیج فارس دریافت کرده است و بعید به نظر می رسد در این تیم بماند و از آن سو یکسری بازیکنان به علت جام جهانی بیشتر به فکر اروپا هستند تا تمدید قرار داد ما در این مطلب قصد داریم لیست خرید استقلال برای فصل 98 – 97 را بررسی کنیم همراه ما باشید.

لیست خرید استقلال برای فصل 98 – 97

الهیار صیادمنش ( مهاجم) – مرتضی آقاخان (مهاجم) – محمدرضا حسینی –  فرشاد محمدی مهر (دفاع) – میثم تیموری – روح الله باقری (مهاجم) – محمد دانشگر (دفاع)- شاهین طاهر خانی ( دفاع وسط) – ابوالفظل محمد حسنی – احمدرضا احمدوند (مهاجم) – امیر محمد زالی (مدافع راست) – محمد مهدی طاهری (خط میانی) – امیرحسین کارگر – امید سام کن – حیدعلی احمدزاده ( مهاجم)

خرید های جدید استقلال

لیست خروجی استقلال برای فصل 97 98

بویان نادینوف – جابر انصاری – امید نورافکن – بهنام برزای – فرشید باقری – مجید حسینی – خسرو حیدری – علی قربانی – محسن کریمی – سید حسین حسینی – مامه تیام

گفتنی است این لیست گزینه های احتمالی خروج بازیکنان از استفلال هستند و باید منتظر ماند در روز های آینده و بعد جام جهانی بازیکنان بعد بررسی کامل پیشنهاد های خود چه تصمیمی می گیرند که از همین طریق ما مطلب را بروز رسانی می کنیم و شما را از آخرین اخبار با خبر می سازیم. گفتنی است که خرید روح الله باقری به احتمال فراوان دیگر مامه تیام به استقلال بر نمی گردد چون با خرید دو مهاجم مشخص شد که شفر جانشین های تیام را خریداری کرده است.


نقل و انتقالات گذشته تیم فوتبال استقلال تهران

بعد از روی کار آمدن شفر شروع نتایج خوب استقلال تهران همه منتظر این هستند که شفر چه بازیکنانی را در نیم فصل می خواهد جذب کند و یکی از مسائل اصلی که همه می دانند این است که استقلال بجز بازی آخر خود مقابل سپاهان در سایر مسابقات با مشکل جدی گلزنی مواجعه بوده است و سجاد شهباززاده نتوانست خوب در عمل کند و الان به احتمال فراوان لیست خرید شفر حتما یک مهاجم دیده خواهد شد.

بازیکنان مدنظر استقلال در نیم فصل

خرید های قطعی استقلال در نیم فصل که قطعی شده است با رنگ آبی نشان داده شده است.

مهاجم

بهنام برزای – محسن کریمی – عیسی آل کثیر – ارسلان مطهری – مرتض تبریزی (تعویض با شهباززاده)- یک بازیکن برزیلی

مطالب زیر مربوط به ابتدای لیگ می باشد. ⇓⇓⇓⇓⇓⇓⇓⇓⇓⇓⇓⇓⇓⇓⇓⇓⇓

در این مطلب از سایت نازشو تصمیم گرفتیم لیست خرید استقلال برای فصل آینده را برای شما قرار دهیم. علی منصوریان سرمربی استقلال در مورد بازیکنانی که باید جذب شوند فعلان صحبتی انجام نداده است. اما بنظر می رسد که منصوریان بازیکنان فصل آینده خود را در نیم فصل انتخاب کرده است. او در تعطیلات بار به کشور های خارجی رفت تا بازیکنان را از نزدیک ببیند و انتخاب کند حتی شایعه های وجود دارد که منصوریان با چند بازیکن به توافق رسیده است. در ادامه همراه ما باشید تا با لیست احتمالی منصوریان برای فصل بعد آشنا شویم.

بازیکنان مدنظر استقلال برای خط حمله

لیست خرید استقلال در این پست ، استقلال امسال در خط جلو بسیار عالی توانست کار کند. و گل های بسیاری هم بزند و یکی از بهترین خط حمله های لیگ برتر را در اختیار دارد. اما موضوعی که باعث می شود استقلال در این پست به فکر بازیکن باشد جدایی کاوه رضایی است بازیکنی خوب و استاندارد های بالا که دوست دارد به اروپا برود تا بتواند نظر کی روش را برای دعوت به تیم ملی به دست آورد. کاوه رضایی در این فصل هم از اروپا پیشنهاد داشت اما بخاطر مشکلاتی این انتقال نهایی نشد. اما بنظر می رسد کاوه امسال از استقلال جدا شود.

اما برسیم به مهاجم های مدنظر علیرضا منصوریان استقلال هم مثل بسیاری از تیم های لیگ برتر در خط حمله به دنبال گادوین منشا است بازیکن آماده این روز های فوتبال ایران که بسیار مشتری دارد. بنظر می رسد درصورت جدایی کاوه استقلال دوست دارد با هرقیمتی این بازیکن را جذب کند. اما با قطعی شدن پیوستن منشا به پرسپولیس منصوریان به دنبال سجاد شهبازاده هم نیزاست بازیکنی که در حال در نفت تهران بازی می کند. دیگر بازیکن مدنظر استقلال در این پست ارسلان مطهری بازیکن تیم نفت تهران که از علاقه شخصی خود به استقلال بار ها صحبت کرده و سابق کار هم با منصوریان داشته است. گفته می شود منصوریان نیم نگاهی هم در این پست به رحیم ذهیوی و حسن بیت سعید هم دارد. دیگر بازیکن مورد نظر منصوریان در این خط مرتضی تبریزی مهاجم تیم ذوب آهن اصفهان است.

بازیکنان مدنظر استقلال برای خط هافبک دفاعی

لیست خرید استقلال در پست ، استقلال در این پست هم مشکل خاصی ندارد اما دو چیز باعث می شود که منصوریان در این پست به دنبال بازیکن باشد. جدایی امید ابراهیمی و امید نورافکن دو بازیکن تراز اول استقلال در این فصل امید ابراهیمی که نمایش فوق العاده ای در این فصل داشته و یکی از ستون های اصلی استقلال در این فصل بود این بازیکن خیلی علاقه به بازی در اروپا دارد وی در اوایل فصل چند پیشنهاد خوب از قطر داشت اما استقلال را به قطر رفتن ترجیح داد.

امید نور افکن پدیده امسال استقلال تهران با نمایش های خیره کننده وی خودش به شدت علاقه دارد که در استقلال بماند اما مشکل سربازی اش ممکن است باعث جدایی وی شود. گفتنی است استقلال در این پست روزبه چشمی را در اختیار خواهد داشت بازیکنی که بخاطر مشکلات استقلال در نقل انتقالات بدون تیم ماند. اما در شروع فصل بعد می تواند برای استقلال بازی کند. اما گزینه استقلال برای دیگر جای خالی اش در این پست می تواند عزت کرامت کاپیتان تیم فوتبال نفت تهران باشد.

لیست خرید استقلال

بازیکنان مدنظر استقلال برای خط هافبک بازیساز

لیست خرید استقلال برای خط هافبک استقلال در ابتدا فصل با خرید بختیار رحمانی در فکر حل کردن این مشکل بود اما بختیار اصلان نمایش خوبی نداشت و در نیم فصل از این تیم جدا شد. این جدایی باعث درخشش چند بازیکن جوان استقلال شد که بسیار با استعداد هستند اما آن تجربه کاملی که منصوریان به دنبالش است را ندارند و در بعضی مسابقات فوق العاده و در بعضی از مسابقات فوق العاده بد هستند. اما بازیکن مد نظر استقلال در این پست داریوش شجاعیان بازیکن جوان و خوش تکنیک گسترش فولاد که در نیم فصل در آستانه حضور در استقلال بود که با مخالفت باشگاه این انتقال منتفی شد.

اما بعید نیست که منصوریان دوباره سراغ این بازیکن برود. دیگر گزینه استقلال می تواند بازگشت ایمان مبعلی باشد یکی از بهترین پاسور های لیگ برتر که می تواند با تجربه اش به استقلال بسیار کمک کند و شاید اگر به استقلال بیاید در پایان فصل از فوتبال در تیم مورد علاقه اش خداحافظی کند. دیگر بازیکنی که منصوریان به دنبالش است احسان پهلوان بازیکن جوان تیم ذوب آهن است که قرار دادش در پایان فصل با این باشگاه به پایان می رسد و این بهترین فرصت برای استقلال است که وی را جذب کند.

بازیکنان مدنظر استقلال برای خط دفاع

لیست خرید استقلال ، استقلال در خط دفاع می شود گفت خوب ، بد ، خیلی خوب ، فوق العاده بله خط دفاع استقلال در بعضی از مسابقات نقش اصلی در پیروزی را بازی کرد و در بعضی از مسابقات نقش اصلی را در باخت داشت استقلال شاید در دفاع وسط نیازی به بازیکن نداشته باشد اما در دوسمت به شدت احساس کمبود بازیکن می کند. مخصوص وقتی که خسرو حیدری نباشد. شاید پیش خود بگویید که وریا که هست. وریا غفوری دفاع راستی فوق العاده در دفاع کردن است اما در حمله اصلان در حد خسرو حیدری نیست و نمی تواند نقش حیدری را خوب بازی کند. برای هیمن منصوریان در این خط به شدت دنبال یک بازیکن جوان و خوش فکر است.

که بازیکن مورد نظرش در این پست دانیال ماهینی دفاع راست تیم فوتبال استقلال خوزستان است. که در قهرمانی دو فصل پیش استقلال خوزستان نقش بسیار مهمی داشت. همچنین گزینه دوم استقلال برای این پست مهدی شیری بازیکن جوان تیم پیکان نیز است. استقلال برای دفاع چپ هم دنبال یک بازیکن کلاسیک است که گفته می شود منصوریان در این پست به دنبال بازیکن خارجی است. و اگر نتوانست بازیکن خارجی مورد نظرش را جذب کند خیال دارد شایان مصلح گزینه مورد نظر پرسپولیس را جذب گفتنی است مصلح که با سپیدرود به لیگ برتر آمده سابق بازی در جوانان استقلال را دارد.

در پایان هم لیست خرید استقلال 97 به این ترتیب است.

خط دفاع

پژمان منتظری ،  آرمین سهرابیان ، امیرحسین شیخ‌الاسلامی

خط هافبک

داریوش شجاعیان ،مجتبی جباری ، حسین حیدری ، فردین نجفی ، روزبه چشمی ،  محمد جواد محمدی ، چپاروف

خط حمله

سجاد شهبازاده ، حسن بیت سعید ، مهدی قائدی ، سجاد آقایی

در این بین خبر های شنیده می شود که استقلال به دنبال بازیکنانی چون مجتبی جباری و پژمان منتظری است که هردو آن قراردادشان با تیم الاهلی قطر تمام شده است و این باشگاه هم میلی به تمدید قرارداد با این تو بازیکن ایرانی ندارد.گفتنی است. همچنین اگر کاوه رضایی از استقلال جدا شود احتمال پیوستن سجاد شهبازاده به تیم استقلال تهران بسیار زیاد است. در این بین نام های چون سیامک نعمتی بازیکن پیکان و امید جهانبخش  بازیکن صبا بگوش می رسد. اما احتمال جذب نعمتی بسیار زیاد است چون او سهمیه زیر 23 محسوب می شود اما جهانبخش جزوه سهمیه بزرگسال هردوی این گزینه ها مدنظر پرسپولیس هم نیز هستند. باید دید که کدام زودتر می توانند بازیکن مورد نظر خود را جذب کن.