لیست خرید استقلال برای فصل 98 – 99

بعد شروع بد استقلال با استراماچونی در ابتدا فصل در چند هفته مانده به پایان نیم فصل استراماچونی استقلال را به صدر جدول رساند اما این خوشحالی زیاد ادامه دار نبود و استراماچونی آن را بهانه ای برای گرفتن بدهی خود از استقلال کرد. و موفق هم شد که این بدهی را بگیرد اما دیگر حاضر به همکاری با استقلال نشد تا پایان این همکاری باعث شود فرهاد مجیدی که در انتهای فصل گذشته بعد شفر هدایت استقلال را برعهده گرفت. دوباره روی نیمکت این تیم بنشیند. در این شرایط خاص که هواداران و بازیکنان هم مدیریت و هم سرمربی سابق خود شاکی هستند اما بیشتر فکر نقل و انتقالاتی بودند که می توانست با مشخص نبودن سرمربی از دست برود که حال مجیدی مدیریت آن را برعهده گرفته است. و ما در این مطلب میخواهیم به لیست خرید فرهاد مجیدی برای نیم فصل دوم نگاهی بندازیم.

لیست خرید فرهاد مجیدی برای استقلال در نیم فصل 99 98

 آیاندا پاتوسی – – سرور جباروف – ارسلان مطهری – محسن فروزان –  آندرانیک تیموریان – محمد محبی – روبینیو

لیست خروجی احتمالی  فرهاد مجیدی برای استقلال

مرتضی تبریزی – فرشید باقری


لیست خرید استقلال برای فصل  دوم 98 – 99

 سیاوش یزادنی –  میلاد باقری – آرش رضاوند –  علی دشتی –  مسعود ریگی  –مجمد بلبلی- شیخ دیاباته – هروویه میلیچ

لیست خروجی استقلال برای فصل  دوم 98 – 99

خسرو حیدریمهدی رحمتی  گادوین منشاء – اسماعیل گونکالوس – روزبه چشمی –  آیاندا پاتوسی – طارق همامفرشاد محمدی مهر  – میثم تیموریالهیار صیادمنش- آرمین سهرابیان – روح الله باقری – رضا کریمی- پژمان منتظری

 


لیست خرید استقلال برای نیم فصل  دوم 98 – 97

سرور جباروف ,  رابسون  , عیسی آل کثیر , رضا قوچان نژاد , مامه تیام  , داریوش شجاعیانمحسن کریمی  ,امید نورافکن– امید ابراهیمی- اسماعیل گونکلوس – آیاندا پاتوسی

لیست خروجی استقلال برای نیم فصل دوم 98 97

الحاجی گرو , نیومایر  , زکی پور , خسرو حیدری , روزبه چشمی , جابر انصاری , سید حسین حسینی , اللهیار صیادمنش (احتمال ترانسفر به اروپا) ,  مرتضی آقاخان , جابر انصاری

 


برای ابتدای فصل

بعد قهرمانی استقلال در جام حذفی یکی از دغه دغه  های اصلی هواداران حفظ وینفرد شفر بود که این درخواست با تلاش مدیران سر انجام گرفت و شفر قرار داد خود را نیز تمدید کرد برای دو سال دیگر بعد از این مشکل اصلی هوادران حفظ بازیکنان کلید بود که مدیرعامل و هئیت مدیره برای این امر شروع به کار کردند اما اصلی ترین گزینه نزد هوادران نگه داشتن مامه تیام بود که بسیار فوق العاده در لیگ و لیگ قهرمانان برای استقلال کار کرده است و سطح بالایی را از خود نشان داده بود اما وی پیشنهاد های بسیار بالای از کشور های حاشیه خلیج فارس دریافت کرده است و بعید به نظر می رسد در این تیم بماند و از آن سو یکسری بازیکنان به علت جام جهانی بیشتر به فکر اروپا هستند تا تمدید قرار داد ما در این مطلب قصد داریم لیست خرید استقلال برای فصل 98 – 97 را بررسی کنیم همراه ما باشید.

لیست خرید استقلال برای فصل 98 – 97

الهیار صیادمنش ( مهاجم) – مرتضی آقاخان (مهاجم) – محمدرضا حسینی –  فرشاد محمدی مهر (دفاع) – میثم تیموری – روح الله باقری (مهاجم) – محمد دانشگر (دفاع)- شاهین طاهر خانی ( دفاع وسط) – ابوالفظل محمد حسنی – احمدرضا احمدوند (مهاجم) – امیر محمد زالی (مدافع راست) – محمد مهدی طاهری (خط میانی) – امیرحسین کارگر – امید سام کن – حیدعلی احمدزاده ( مهاجم)

خرید های جدید استقلال

لیست خروجی استقلال برای فصل 97 98

بویان نادینوف – جابر انصاری – امید نورافکن – بهنام برزای – فرشید باقری – مجید حسینی – خسرو حیدری – علی قربانی – محسن کریمی – سید حسین حسینی – مامه تیام

گفتنی است این لیست گزینه های احتمالی خروج بازیکنان از استفلال هستند و باید منتظر ماند در روز های آینده و بعد جام جهانی بازیکنان بعد بررسی کامل پیشنهاد های خود چه تصمیمی می گیرند که از همین طریق ما مطلب را بروز رسانی می کنیم و شما را از آخرین اخبار با خبر می سازیم. گفتنی است که خرید روح الله باقری به احتمال فراوان دیگر مامه تیام به استقلال بر نمی گردد چون با خرید دو مهاجم مشخص شد که شفر جانشین های تیام را خریداری کرده است.


نقل و انتقالات گذشته تیم فوتبال استقلال تهران

بعد از روی کار آمدن شفر شروع نتایج خوب استقلال تهران همه منتظر این هستند که شفر چه بازیکنانی را در نیم فصل می خواهد جذب کند و یکی از مسائل اصلی که همه می دانند این است که استقلال بجز بازی آخر خود مقابل سپاهان در سایر مسابقات با مشکل جدی گلزنی مواجعه بوده است و سجاد شهباززاده نتوانست خوب در عمل کند و الان به احتمال فراوان لیست خرید شفر حتما یک مهاجم دیده خواهد شد.

بازیکنان مدنظر استقلال در نیم فصل

خرید های قطعی استقلال در نیم فصل که قطعی شده است با رنگ آبی نشان داده شده است.

مهاجم

بهنام برزای – محسن کریمی – عیسی آل کثیر – ارسلان مطهری – مرتض تبریزی (تعویض با شهباززاده)- یک بازیکن برزیلی

مطالب زیر مربوط به ابتدای لیگ می باشد. ⇓⇓⇓⇓⇓⇓⇓⇓⇓⇓⇓⇓⇓⇓⇓⇓⇓

در این مطلب از سایت نازشو تصمیم گرفتیم لیست خرید استقلال برای فصل آینده را برای شما قرار دهیم. علی منصوریان سرمربی استقلال در مورد بازیکنانی که باید جذب شوند فعلان صحبتی انجام نداده است. اما بنظر می رسد که منصوریان بازیکنان فصل آینده خود را در نیم فصل انتخاب کرده است. او در تعطیلات بار به کشور های خارجی رفت تا بازیکنان را از نزدیک ببیند و انتخاب کند حتی شایعه های وجود دارد که منصوریان با چند بازیکن به توافق رسیده است. در ادامه همراه ما باشید تا با لیست احتمالی منصوریان برای فصل بعد آشنا شویم.

بازیکنان مدنظر استقلال برای خط حمله

لیست خرید استقلال در این پست ، استقلال امسال در خط جلو بسیار عالی توانست کار کند. و گل های بسیاری هم بزند و یکی از بهترین خط حمله های لیگ برتر را در اختیار دارد. اما موضوعی که باعث می شود استقلال در این پست به فکر بازیکن باشد جدایی کاوه رضایی است بازیکنی خوب و استاندارد های بالا که دوست دارد به اروپا برود تا بتواند نظر کی روش را برای دعوت به تیم ملی به دست آورد. کاوه رضایی در این فصل هم از اروپا پیشنهاد داشت اما بخاطر مشکلاتی این انتقال نهایی نشد. اما بنظر می رسد کاوه امسال از استقلال جدا شود.

اما برسیم به مهاجم های مدنظر علیرضا منصوریان استقلال هم مثل بسیاری از تیم های لیگ برتر در خط حمله به دنبال گادوین منشا است بازیکن آماده این روز های فوتبال ایران که بسیار مشتری دارد. بنظر می رسد درصورت جدایی کاوه استقلال دوست دارد با هرقیمتی این بازیکن را جذب کند. اما با قطعی شدن پیوستن منشا به پرسپولیس منصوریان به دنبال سجاد شهبازاده هم نیزاست بازیکنی که در حال در نفت تهران بازی می کند. دیگر بازیکن مدنظر استقلال در این پست ارسلان مطهری بازیکن تیم نفت تهران که از علاقه شخصی خود به استقلال بار ها صحبت کرده و سابق کار هم با منصوریان داشته است. گفته می شود منصوریان نیم نگاهی هم در این پست به رحیم ذهیوی و حسن بیت سعید هم دارد. دیگر بازیکن مورد نظر منصوریان در این خط مرتضی تبریزی مهاجم تیم ذوب آهن اصفهان است.

بازیکنان مدنظر استقلال برای خط هافبک دفاعی

لیست خرید استقلال در پست ، استقلال در این پست هم مشکل خاصی ندارد اما دو چیز باعث می شود که منصوریان در این پست به دنبال بازیکن باشد. جدایی امید ابراهیمی و امید نورافکن دو بازیکن تراز اول استقلال در این فصل امید ابراهیمی که نمایش فوق العاده ای در این فصل داشته و یکی از ستون های اصلی استقلال در این فصل بود این بازیکن خیلی علاقه به بازی در اروپا دارد وی در اوایل فصل چند پیشنهاد خوب از قطر داشت اما استقلال را به قطر رفتن ترجیح داد.

امید نور افکن پدیده امسال استقلال تهران با نمایش های خیره کننده وی خودش به شدت علاقه دارد که در استقلال بماند اما مشکل سربازی اش ممکن است باعث جدایی وی شود. گفتنی است استقلال در این پست روزبه چشمی را در اختیار خواهد داشت بازیکنی که بخاطر مشکلات استقلال در نقل انتقالات بدون تیم ماند. اما در شروع فصل بعد می تواند برای استقلال بازی کند. اما گزینه استقلال برای دیگر جای خالی اش در این پست می تواند عزت کرامت کاپیتان تیم فوتبال نفت تهران باشد.

لیست خرید استقلال

بازیکنان مدنظر استقلال برای خط هافبک بازیساز

لیست خرید استقلال برای خط هافبک استقلال در ابتدا فصل با خرید بختیار رحمانی در فکر حل کردن این مشکل بود اما بختیار اصلان نمایش خوبی نداشت و در نیم فصل از این تیم جدا شد. این جدایی باعث درخشش چند بازیکن جوان استقلال شد که بسیار با استعداد هستند اما آن تجربه کاملی که منصوریان به دنبالش است را ندارند و در بعضی مسابقات فوق العاده و در بعضی از مسابقات فوق العاده بد هستند. اما بازیکن مد نظر استقلال در این پست داریوش شجاعیان بازیکن جوان و خوش تکنیک گسترش فولاد که در نیم فصل در آستانه حضور در استقلال بود که با مخالفت باشگاه این انتقال منتفی شد.

اما بعید نیست که منصوریان دوباره سراغ این بازیکن برود. دیگر گزینه استقلال می تواند بازگشت ایمان مبعلی باشد یکی از بهترین پاسور های لیگ برتر که می تواند با تجربه اش به استقلال بسیار کمک کند و شاید اگر به استقلال بیاید در پایان فصل از فوتبال در تیم مورد علاقه اش خداحافظی کند. دیگر بازیکنی که منصوریان به دنبالش است احسان پهلوان بازیکن جوان تیم ذوب آهن است که قرار دادش در پایان فصل با این باشگاه به پایان می رسد و این بهترین فرصت برای استقلال است که وی را جذب کند.

بازیکنان مدنظر استقلال برای خط دفاع

لیست خرید استقلال ، استقلال در خط دفاع می شود گفت خوب ، بد ، خیلی خوب ، فوق العاده بله خط دفاع استقلال در بعضی از مسابقات نقش اصلی در پیروزی را بازی کرد و در بعضی از مسابقات نقش اصلی را در باخت داشت استقلال شاید در دفاع وسط نیازی به بازیکن نداشته باشد اما در دوسمت به شدت احساس کمبود بازیکن می کند. مخصوص وقتی که خسرو حیدری نباشد. شاید پیش خود بگویید که وریا که هست. وریا غفوری دفاع راستی فوق العاده در دفاع کردن است اما در حمله اصلان در حد خسرو حیدری نیست و نمی تواند نقش حیدری را خوب بازی کند. برای هیمن منصوریان در این خط به شدت دنبال یک بازیکن جوان و خوش فکر است.

که بازیکن مورد نظرش در این پست دانیال ماهینی دفاع راست تیم فوتبال استقلال خوزستان است. که در قهرمانی دو فصل پیش استقلال خوزستان نقش بسیار مهمی داشت. همچنین گزینه دوم استقلال برای این پست مهدی شیری بازیکن جوان تیم پیکان نیز است. استقلال برای دفاع چپ هم دنبال یک بازیکن کلاسیک است که گفته می شود منصوریان در این پست به دنبال بازیکن خارجی است. و اگر نتوانست بازیکن خارجی مورد نظرش را جذب کند خیال دارد شایان مصلح گزینه مورد نظر پرسپولیس را جذب گفتنی است مصلح که با سپیدرود به لیگ برتر آمده سابق بازی در جوانان استقلال را دارد.

در پایان هم لیست خرید استقلال 97 به این ترتیب است.

خط دفاع

پژمان منتظری ،  آرمین سهرابیان ، امیرحسین شیخ‌الاسلامی

خط هافبک

داریوش شجاعیان ،مجتبی جباری ، حسین حیدری ، فردین نجفی ، روزبه چشمی ،  محمد جواد محمدی ، چپاروف

خط حمله

سجاد شهبازاده ، حسن بیت سعید ، مهدی قائدی ، سجاد آقایی

در این بین خبر های شنیده می شود که استقلال به دنبال بازیکنانی چون مجتبی جباری و پژمان منتظری است که هردو آن قراردادشان با تیم الاهلی قطر تمام شده است و این باشگاه هم میلی به تمدید قرارداد با این تو بازیکن ایرانی ندارد.گفتنی است. همچنین اگر کاوه رضایی از استقلال جدا شود احتمال پیوستن سجاد شهبازاده به تیم استقلال تهران بسیار زیاد است. در این بین نام های چون سیامک نعمتی بازیکن پیکان و امید جهانبخش  بازیکن صبا بگوش می رسد. اما احتمال جذب نعمتی بسیار زیاد است چون او سهمیه زیر 23 محسوب می شود اما جهانبخش جزوه سهمیه بزرگسال هردوی این گزینه ها مدنظر پرسپولیس هم نیز هستند. باید دید که کدام زودتر می توانند بازیکن مورد نظر خود را جذب کن.

مطالب مرتبط

دیدگاهی در مورد “لیست خرید استقلال برای نیم فصل 98 – 99

 1. علی گفت:

  هر چه درخت کاجه تو تیم تاجه، اسدقلال کیسه بیچاره،

  1. شایان گفت:

   داداش اون بیرانونده که تو تیمه شماس و با سوتی هاش شما رو کمک می کنه

   1. Abolfazl گفت:

    توپ تانک فشفشه استقلال عین کشمشه

    1. ابوالفضل گفت:

     چقدر تو بامزه ای نمکدون.هه هه ههه ههه ههه ههه هههه

    2. مهدی گفت:

     زرررررررررررررر نزن

    3. عباس گفت:

     گلوله نمک

  2. سردار گفت:

   استقلال آبی چلغوز مرغابی،خیلی زیرشی نایب قرمان،خخهخخخ

   1. سروش معصومی گفت:

    فقط استقلال . پرسپولیس رشته برشته علی منصور و عشقه

    1. مهرشاد گفت:

     استقلال ب بازیکن نیاز داره وقتی پژمان بیاد با مرتضی تبریزی بهتون میفهمونیم

     1. آروین گفت:

      جفتشون یه شصت به شیشعلی نشون دادن LOL

     2. اس اس گفت:

      لنگی خخخخخخخ

   2. @@@@@ گفت:

    از پ3پولیس عن شما بهتره

    1. Mahan گفت:

     والا به خدا

   3. استقلال تاج اسیا گفت:

    اس اس اریایی سرور اسیایی حسرت لنگیا نیمه نهایی اسیا

    1. حسین گفت:

     نظر شما…داداش سرور آسیایی ۶ تایی شد که آبرومونم برد تو آسیا اس اس شاسیایی تون

   4. مهدی گفت:

    زعد ده سال گفتیم دارید عقده ای میشید گفتیم یه سالم شما قهرمان تا ده بیست سال بعد.
    دیدیم جنبه ندارید با سه تا قهرمانی بره خودتون ستاره گذاشتید از ده سال بعد از قهرمانی خبری نیس.
    بمووووونید تو کففففففف

   5. مهران گفت:

    زرررر نززززنننننن توفان سرخ آسیا آخه بد بختا شما برس نیمه نهایی بعد زر بزن

  3. ارمین استقلالی گفت:

   دلم برا اون لنگی میسوزه که از بس از اس اس میترسه میاد و نقل و انتقلال تیم مارو چک میکنه هرچی باشه ما اگر از العین 6 تا خوردیم شما با الغرافه 5 تا خوردید و یادتون نره که خود ما هم شمارو 3 تا زدیم

   1. آروین گفت:

    همون سال هم ما بهتون 4 تا زدیم
    ایمون زاید یادت نره
    وازلین الان به کارت میاد
    راستی شیش تای قدیم یا جدید ؟

    1. ارمین گفت:

     ۲۵ دربی استقلال برده
     ۲۲ دربی پرسپولیس
     هنوز زیرشین

     پرسپولیس تو کوزه دارام دارام می گوزه

     1. اس اس گفت:

      ازالان برانکوترسیده توش مونده اگه توسه نوبت هم تمرین بدی بازسه تاازعلیمنصورکه قاتلته میخوری کاوه رفت بجاش بیت سعیداومده باسجادبیچاره شدیدامروزهم بیت سعیداولین گلشوزدبه نساجی انشالله کاری میکنه که بیرانوندازترس به خودش بلرزه،قشقایی خخخخخخخخ

    2. دختر تاجی گفت:

     نه هشت های قدیم . اخه لنگی تو از فوتبال چی حالیت میشه یه افتخار واسه ایران اوردین که اینقدر زر میزنی درضمن ایمان زاید خارجی بود یکی بگو که مثل مجیدی باشه تو هر دربی یه تونل واسه همه دروازبانهاتون باز کرد عین میدان آزادی . هه هه هه هه

    3. آبی پوشان آسمان گفت:

     باسلام بدبختا شما که از اساس نمیترسید تو استادیوم آزادی از صنعت نفت آبادان و فولادخوزستان و گسترش فولاد تبریز میخورید الان اقای ظفر میاد صنعت رو ۴تا سپاهان ۳ ایرانجوان بوشه. ۳سه تا بدون اینکه گل بخوره میبره زشته واسه یه تیم تهرانی که تیم قشقایی گل میخورههههعههههههههه

  4. TNT گفت:

   نه داداچ اشتباه داری میگی …هرچی درخت خیسه تو ..پرسپولیسه

 2. شایان گفت:

  هرچی پیپی لوزیه تو پیروزیه??????

 3. فرشید گفت:

  اس اس با کم سن وسالاش پرسپولیسو زد …هیچ بازیکنیم نگیره باز میبره

 4. مهدی گفت:

  به نظر من استقلال از پرسپولیس بهتره با این سن و سالشون و این تجربه کم هم پرسپولیس رو برد هم از گروه آسیا سعود کرد.

  1. Mahan گفت:

   واقعا پرسپولی یه مشت پیر پاتاله

 5. Milad گفت:

  قابل توجه لنگی های که اومدن از خرید استقلال سر میزنن داداش پماد میخوای واس اونجایی که بدجور واستون سوزش داره حالا تو دربی سوراخ شدین سوزش تون خوب شده دیگه باز اومدین سوزش جدیو به تن تون اضافه کنین?

 6. مهدی فضلی گفت:

  لطفا لنگیا خفه شن

  1. Mahan گفت:

   لنگیا لنگیا سوارخا سورخا شمایید شمایید

 7. مهدی فضلی گفت:

  امسال سال استقلاله بشینیدو تماشا کنید تاعلی منصوریانو داریم غم نداریم

 8. رضا غفوری گفت:

  شیش رضایی مال پیروزی بود ببینیو دیگه خفه

  1. ابوالفضل گفت:

   استقلال از نظر جام از همه نظر از پرسپولیس بالاتره پرسپولیس فقط تو لیگ برتر جام بیشتره داره از نظر جام تو اسیا که استقلال اوله تو جام حذفی استقلال اوله تو جامهای دیگه هم استقلال اوله پرسپولیس فقط شش تایی زدن استقلال مینازه که اینم بدرد پماد سوزشش میخوره چون استقلال کاپ های بیشتری داره تنها جایی که پرسپولیس کاپش زیاده تو لیگ برتر که چهارتاس و استقلال دو تا

 9. مهدی فضلی گفت:

  قابل توجه لنگیا شما که پنالتی زن نداریدشما که تو اسیاهیچ مقامی نداریدباچه رویی از تیمتون دم میزنیدسوبله چوبله ها444444444444444444444

 10. مهدی فضلی گفت:

  فقط وفقط اس اس

  1. رضا گفت:

   عشق استقلال

  2. علی گفت:

   فقط استقلال.

 11. حسین گفت:

  اگر دیدی پرسپولیس افعی بدوش افعی رو ول کن پرسپولیسی رو بکش.
  داداشای لنگی شما اگر یکم هواستون به تیم خودتون باشه .شیث رضایی کار زشت نمیکرد پخش زنده .رضاییان رو با رسوایی انداختین بیرون .بیرانوندتون که نمونه ی اسکولاس .سرمو میذارم جلو پرسپولیس فرداش ادعای رفتن میکنه .پس فرداش میگه گوه خوردم.و اما مهاجم بدون مغزتون جناب دکتر طارمی پنالتی زن .گل مرده خور بدبخت .اسم طارمی رو به عنوان افتخاراتتون ه بگین .

  1. مهدی یه استقلالی گفت:

   دمت گرم حسین جون
   واقعا گل گفتی

  2. fatiii 7 گفت:

   ایییییییییییییییییییییووووووووووووووووول دمت گرمممممم

  3. بشار گفت:

   خداوکیل خودتم نفهمیدی چی … خوردی !!!

   1. میلاد استقلالی گفت:

    پرسپولیس اگه تیم بود بازیکنای غیرتی من جمله رضاییان بعد یه فصل نمی آمد می گفت کن استقلالی ام وتو ایران جز تیم استقلال بازی نمیکنم

 12. مهدی گفت:

  لنگیا از دم خفشن هنوز آمارشون نیومده که بخوان راجب استقلال نظربدن(**)

 13. احمدرضا امین نژاد یه استقلالی گفت:

  مورد توجه لنگی های آبکش : تیمی که موقع قهرمانی با پرچم ویتنام جشن می گیره وبه سبک گینه بیسائو خوش حالی می کنه که تیم نیست…………. بد بختای ستاره ندیده …….. قهرمان آسیا نشدین به خاطر لیگ به خودتون ستاره میدین …………. فقققققققققطط استقلال عشقه ………………………..

  1. بشار گفت:

   شکر خدا نه ای اف سی نه سازمان لیگ نه فدراسیون. از همه مهمتر خودتون اون ستاره ها رو قبول ندارید ، میدونین چرا ؟؟ چون مثل خلیج عربی جعلیه

 14. افشین آبی عاشق گفت:

  به نظر من یه استقلالی دوآتیشه.اگه کاوه نموند به جاش ارسلان مطهری و خط هافبک ایمان مبعلی تاداریوش شجاعیان روبگیرندواسه استقلال بهتره

 15. مهدی گفت:

  خوشحالم طرفدار تاجم
  تیمی ک انقد بزرگه ک حتی طرفدارای لنگ پولیس میان ببینن میخاد کی رو واسه تیمش بخره
  اره دیگه تیم سوم پایتخت ک واسه سعود از مرحله گروهی لیگ اسیا ستاره چسبوندن
  بزرگاتون زیرش بودن خودتونو نوه هاتونم زیرشید
  لنگی بیچاره ک در ب در دنبال خبر های خرید تاج یت
  برید بزاریتش تو اب سرد ک کمتر بسوزه
  موفق باشید

 16. مهدی فضلی گفت:

  سلام به همه استقلالیای عزیز همتونو دوست دارم تیم پرافتخار اسیا فقط تاج?????

 17. سروش معصومی گفت:

  جمع کنید پرسپولیس رو بابا .عرضه نداره لخویا رو ببره

 18. سروش معصومی گفت:

  پرسپولیس عرضه نداره لخویا رو ببره

 19. سروش معصومی گفت:

  استقلال می خواد قهرمان جهان بشه

  1. ناصربیگلو گفت:

   نه بابا پرسپولیس گفته افتخاراتم تو آسیا پر شده و تکميله ميخام تو جهان مقام بیارم

 20. Mesi گفت:

  هرچی شغال وموشه. ..توتیم آبی پوشه????

  1. سجاد گفت:

   من کیسه ی قرمزدیدم ولی لنگ آبی ندیدم شما که ا ز قشقایی 6تا6تامی خوریدالبته شغال هم گاردین منشاتونه

  2. دختر تاجی گفت:

   دلم واسه لنگیا میسوزه وقتی استقلال با تیم السد بازی کرد و برد اون موقع میگفتین ژاوی پیره ولی الان که لنگیا با السد دارن ژاوی بهترین بازیکن جهان شناخته شد البته از نظر خود لنگیا . لنگی جون وسله خودتون رو به ما نچسبونید از قدیم اینایی که لنگ میپوشیدن کیسه میکشیدن پس شما لنگی کیسه کش هستین نیازی نیست به ما بچسبونیین . یکم عقلتون ضعیفه مقصر اونیه که بهتون درس داده . بیسوادها . هه هع هه هه

 21. مهدی فضلی گفت:

  خورد شدیم حرفی واسه گفتن ندارم ابرومون رفت اون هم جلوی تیم عربی

 22. بهنام تاجی گفت:

  به نظر من هر چقدر تو خرید بازیکن بی سرو صدا ظاهر بشیم به نفعمونه.میمیرم واسه تاج.

 23. ابوالفضل گفت:

  پرسپولیس عرضه گل زدن به لخویا نداشت عمدا توپ رو زد به پای بازیکن لخویا که گل بشه اگه جرئت داشتن مثل استقلال خودشون گل میزدن

 24. م.علیپور گفت:

  باعرض سلام وادب خدمت پرسپولیسیهایاهمان لنگیهای عزیز.
  عزیزان دلم تیم تاج دربی گذشته رودرحالی که با بازیکن‌هایی کادرفنی از کوچه و محل جمع کرده بودند.۳تا بهتون زدند حالا این یکی دربی رو خدا بهتون رحم کنه مخصوصا بالون دروازه بان داراکولاتون?.

 25. م.علیپور گفت:

  انگیزه‌ای عزیز راستی درجریان باشید از آنجاکه تو آسیا تیمهای دیگه تیمی بنام پرسپونیس رو نمی‌شناسم وگمنام هستش.میتونین خودتون رو پدیده جدید بازیهابکنین…??

 26. امير گفت:

  يه جوك بگم بخنديم: استقلال ?????????????????????????????❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️

 27. میلاد.عشقست رحمتی گفت:

  نظر شما…اگه دفاع با بازیکن وسط بخره و یک مربی حوب خارجی همچی حله

 28. سروش معصومی گفت:

  اقایان ایران- ازبکستان راپیش بینی کنید؟

 29. سروش معصومی گفت:

  به نظر شمارامین میاد استقلال

 30. محدثه گفت:

  استقلال سرور پرسپولیس ^____^ رامین رضاییان هم انشا الله می آد و به جمع آبی ها اضافه میشه

  1. Maziyar گفت:

   سلام امسال استقلال ببینید میترکونه این پرسپولیس بد بخت هر چی بازیکن که استقلال میخواد بخره میره سراغشون از الان لنگی ریدن به خودشون رامین بیاد به پرسپولیس گل بزنه کون برانکو بسوزه

   1. بشار گفت:

    شما چطور این حرف هات رو با هم جمع میکنی ؟؟ دنبال رامینید !! اما ما متهم به یارگیری از تیم شما میشیم !!! سواد ندارید یا کم سوادین

  2. Maziyar گفت:

   سلام امسال استقلال ببینید میترکونه این پرسپولیس بد بخت هر چی بازیکن که استقلال میخواد بخره میره سراغشون از الان لنگی ریدن به خودشون رامین بیاد به پرسپولیس گل بزنه کون برانکو بسوزه هورا

   1. Maziyar گفت:

    به کوری پرسپولیس استقلال داره بازیکناش میگیره سال بعد بازم میبریمتون

 31. ارش گفت:

  هر چی درخت گنده تو تیم لنگه

 32. رضا گفت:

  شما از قشقای خوردین ما چیزی نگفتیم
  از الغرافه 5 خوردین ابرتون حفظ کردیم
  3تا از ما خوردین هیچی نگفتیم
  5سال استقلال برد نداره در برابر پرسپولیس هنوز نتایج 25.22
  ما6 تا خوردیم چون 4 بازیکنمون نبود میگن اگه امید ابراهمی بود فوقش 5 میخوردین ولی وقتی یه شیر باشه از چهارتا کفتار کتک میخوره حالا 2 تا شیر باشن چهارتا کفتار میزنن

  1. مجید استقلالی گفت:

   داداش گل گفتی آمار و که برسی کنی همیشه استقلال بالاترشون بوده

 33. محمد گفت:

  آخه لنگیهای بدبخت بعد از چند سال اومدید قهرمان شدید . چنان ذوق کردید انگار به خر تیتاب دادند . اون بیرانوند دلقک که تا بود میگفت استقلالی هستم بخاطر پول اومد لنگی شد . اون از طارمی که رفت دید داره ضایع میشه اونطرف نخواستندش گفت غلط کردم برگشت. راستی بچه ها این لنگیها که میگند ما اسطوره داریم خداوکیلی کدوم اسطوره . اسطوره فقط آقا فرهاد که بغیر از پیراهن استقلال تو ایران لباس هیچ تیمی را نپوشید . نه دلقک های لنگی که بغیر از لنگ لباس چندتا تیم دیگه هم پوشیدند . به افتخار آقا فرهاد

  1. اس اس گفت:

   اونم بعدازده سال همین مربی تون رفت اونورآبرویی براتون نذاشت بعدمصاحبه بیرانوندطکه گفت آرزوشون براورده شدبعدازده سال اونم به کمک وزیرورزش پرپو3،، وگرنه هنوزحسرت میخوردیدچیزی حدودبیست سال هم تازه بااین همه بازیکن ترازاول ازگروهتون صعودکردید،ولی یادتون نره با۹تاملی پوش اومدیدمقابل تیمی که بازیکن نداشت همشون جوان کم نام ونشان بودندسه تاخوردیدازسرورتون استقلال وعلیمنصور،هم بانفت به برانکوزدهم بااس اس،اخه لنگی شماچی داریدکه بهش افتخارکنیدقشقایی خخخخخخخ الغرافه خخخخخخخخ

 34. ناصر بیگلو گفت:

  چنان میگن پرسپولیس هر کی ندونه فکر میکنه چند با ر قهرمان آسیا شده.چند بار قهرمان لیگ شده .شایدم قهرمان جهان شدن ما خبر نداریم..بشينيد برداتونو قهرمانياتونو .برداتون تو دربي رو با استقلال مقایسه کنيد بعد شاید دیگه نگید پرسپوليس بگید لنگپوليس

 35. ناصر بیگلو گفت:

  تاجياي عزیز یه سوال دارم..کدوم تیم تو یه دقیقه دو گل زدهّ?جواب درست مساوی با فیلم سوختن لنگیا بدون سانسور

 36. ناصر بیگلو گفت:

  هر موقع خندتون نمياد عکس بيرانوندو نگاه کنید

  1. رضا گفت:

   اگر خالد شفیعی باید بیارهوپژمان

 37. یاسین گفت:

  اگر استقلال شش تا خورد از یکی از تیمهای بزرگ آسیا خورد ولی شما لنگی ها چی از تیمهای دسته دومی ضعیف مثل فتح و قشقایی شش تا هشتا گل میخورین.
  استقلال زلزله محبوب هرچی دله.

 38. حمید گفت:

  به نظرم فقط لنگیا باید خفه بشن خفه شو لنگی سوراخ

 39. حسین گفت:

  چه یک مرد جنگی چه یک دشت مرد از اقای منصوریان انتظار دارم به ازای دو سه بازیکن به درد نخور یه بازیکن تمام عیار بگیره بهتره جانواریو و منتظری وپادوانی در دفاع عالیند اگه جور بشه امید ها رو حفظ کنیدیه مهاجم تمام عیار دیگه خرید کنین یه توپ پخش کن مثل اندو یا جانواریوی قبلی استقلال سالهای قبل نیاز داره اونوقت ببین چها بشه از خریدهای بیمورد سیاهی لشکر ارزش نداره استقلال مهاجم خطر ناک میخواد حتما فراموش نفرمایید نیم فصل هم دچار گرفتاری نشید تشکر

 40. مهدی گفت:

  پرسپولیسیا دیگه نیاز به بازیکن ندارن چون بیرانوند با دماغ بزرگش جای همه رو پر میکنه

 41. صالح گفت:

  آخه من موندم این لنگیا چی میگن آخه.بابا بخزید حموم لنگتونو بکشین

 42. رضا گفت:

  عالی است

 43. حامد گفت:

  از ژاوی پرسیدن تو بازی با استقلال چه چیزی از همه بیشتر باعث تعجبت شد؟
  گفت: تو اسپانیا دو تا رقیب سنتی هستن که دوتاشون تو اسپانیا و اروپا دارای افتخارات زیادی هستن اما تو ایران که استقلال و پرسپولیس رقیب سنتی هستن استقلال افتخارات زیادی داره اما پرسپولیس حتی یه قهرمانیم تو آسیا نداره

  1. جواد گفت:

   خخخخخخخخخ.لایک

 44. حسن گفت:

  استقلال عشقه تو ایران اوله ولی پرسپولیس چی؟؟؟

 45. ناصر بیگلو گفت:

  بخوابید نخوابید استقلال سرور لنگپولليسه….جک بکم….ببرانوند

 46. ناصر بیگلو گفت:

  استقلال زلزله سرور هر چی دله

 47. ناصر ابیکی استقلالی گفت:

  مخلص هر چی استقلاليم

 48. omid گفت:

  جالبه همین که طرف پرسپولسیه میاد درمورد استقلال تحقیق کنه انگار وش بهم دنیارو دادن .خودمونیم چقدر پرسپولیسی اینجاست داداشها خو ش بگذره

 49. naser گفت:

  یه چی بگم همه بخندیم دو ساله دو تا بازیکن پرسپولیسیارو میکارن میان با استقلال قرداد می بندند،کاوه رضایی،داریوش شجاعیان،وازلین بدم پرسپولیسیا

 50. زهرا گفت:

  آخه پرسپولیسم شد تیم هروقت اسمشو میشنوم خندم میاد قابل توجه پرسپولیسی های سوبله چوبله

 51. حسین گفت:

  میگن اس اس شما فس فس هم نیستید فقط چس چسید

 52. حسین گفت:

  میخواهید اسم سرورتون پرسپولیس را ببریداول برید دهنتون اب بکشید

 53. mohammad11 گفت:

  مسعود شجاعی بهترین هافبک یونانه اونوقت مهدی دایومی داره خودشو میکشه بره لیگ یونان
  سیرابی تو اصلا به ما نمیخوری

 54. امیداستقلال گفت:

  شماکه سروریدچجوری ازقشقایی8تاخوردید؟

 55. جواد سرور هرچی لنگیه ۸ تاییه گفت:

  برید لنگی ها بعد از ده سال بالاخره یه جام لیگ برتر بردین از قشقایی هم که باختید واقعا گناه دارین بعد از ده سال . زورتون هم نرسید قهرمان اسیا بشید که ستاره بگیرید یه چیز از خودتون ساختید رفتید یه ستاره گوزگوزی گزاشتید اخه کی میاد هم قهرمانی لیگ هم قهرمانی جام حذفی هم قهرمانی جام شهدا هم قهرمانی لیگ ازادگان رو جمع میکنه ستاره میزاره

  1. مجید استقلالی گفت:

   احنست والا نمیدونم چطور روشون میشه بگن ما پرسپولیسی هستیم ببین آمار چی میگه قهرمانی کی بیشتر بوده .افتخارات کی بیشتر بوده

 56. رضا گفت:

  استقلالی بودن شرف و تعصب می خواد که شما نداری فقطی که فقط برد قهرمانی بود کدومتون لنگی بودی هم آبی بودی بیشتر شما نمک نشناسین گور پدر هر ((( لنگی))))منظورم آون هوادارآنی هست که توی باخت استقلال رو تنها گذاشتن ((( فقطرف استقلال)))

 57. امیدجوانرود گفت:

  فقط آبی عشقی

 58. امیدجوانرود گفت:

  دوست آبی

 59. امیدجوانرود گفت:

  دوست دارم آبی

 60. فواد سنندج گفت:

  فقط آبی. استقلال رو عشقه

 61. علیرضا گفت:

  مهدی قاعدی عالی چه
  بازیکن این مهدی قاعدی

 62. بهرام گفت:

  تمام بازیکنان عالین وقتی هماهنگ بشن بازیشون دیدن داره .
  فقط ایکاش نوک خط حمله ی تیمشو ( همون نوک پیکان ) یه تموم کننده ی قهار داشته باشه . تیم توپ رو تا شیش قدم میبره این یعنی قدرت و تاکتیک کل تیم . اما جای تموم کننده خالیه در وسط خط حمله که این بازیکن به کمک مهاجمان دیگه واسه تمرکز در زدن ضربه آخر احتیاج داره. هیچ تیمی در این فصل اینقدر موقعیت خلق نکرده پس تموم کننده در وسط خط حمله احتیاج داری آقای مربی .

 63. استقلال عشقه گفت:

  مهدی قائدی امسال پاره میکنه بیرانوندو

  1. افشین گفت:

   دریای خزر پرسپولیس چزر

 64. استقلال عشقه گفت:

  ریدم تو پرسپولیس

 65. علی گفت:

  فقط عشق استقلال سرور پرسپولیس اگه استقلال بره دسته دوم بازم میگم استقلال

 66. علی گفت:

  یک 6 تای زمان جوراب فروشا زدن هی میگن 6 تا زدیم خودشون که از قشقا یی باختن چی لنگین دیگه

 67. علی گفت:

  بدم میاد از هر چی پرسپولیسیه

 68. Naz dokht گفت:

  ایــــــــــــــــــــــــــــــــــــش ? لنگی میخاااد ببره اماانمیشه هیشکی مثه اس اس بالا نمیشع هزار هزاران باار جلووووو
  بااازی باااش نیخاد قهرماااان شع ولی نمیشه ولی نمیشه اخ نمیشععع????واای نمیشع اوف نمیشعععع ???

  1. پسر تاجی گفت:

   داورا به ظرر استقلال و بسود لنگ سوت میزنن .
   بالا نشین ها لنگی هستن. مگه میشه مگه داریم??

نظرات بسته شده اند