سر تیتر مهم ترین اخبار فوتبالی

لیست خرید برانکو برای فصل آینده 98 99

لیست خرید برانکو برای فصل آینده 98 99

در این مطلب از سایت تفریحی و سرگرمی نازشو میخواهیم نگاهی داشته باشیم به لیست خرید آقای برانکو برای فصل آینده لیگ برتر ایران همانطور که می دانید از انتهای فصل گمانه زنی ها برای مشخص شدن لیست خرید جدید باشگاه شروع می شود و این موضوع در همه جا اتفاق می افتاد. و نام بازیکنانی به عنوان خرید آینده باشگاه مطرح می شود. در این بین اولین مطلب ما درباره فصل نقل و انتقالات فوتبال ایران اختصاص دارد به قهرمان سه دوره متوالی لیگ برتر یعنی پرسپولیس و بررسی گزینه های احتمالی لیست خرید برانکو ایوانکوویچ برای فصل آینده، هیچ کدام از گزینه های مطرح شده در این کلیپ به معنی خرید قطعی تلقیقی نمی شود اما نام هایی که بسیار برای پیوستن به پرسپولیس نزدیک هستند را دراین مطلب می توانید مشاهده کنید.

خرید یک دروازه بان

لیست خرید برانکو

به احتمال زیاد از هدف های پرسپولیس در فصل نقل و انتقالات تابستان پرسپولیس است. چون شانس ترانسفر شدن علیرضا بیرانوند به یک باشگاه اروپایی بسیار زیاد است. و در این بین گزینه ای که دو فصلی است مدنظر پرسپولیس است. رشید مظاهری دروازه بان حال حاضر باشگاه ذوب آهن است. همچنین در این بین گمانه زنی های درباره پیوستن علیرضا حقیقی هم به گوش می رسد.

نیاز شدید به دفاع

لیست خرید برانکو

تقویت خط دفاع بی شک اصلی ترین هدف برانکو در فصل نقل و انتقالات است یکی از انتقاد هایی که برانکو در نیم فصل شد عدم جذب یک دفاع آخر بود. که پرسپولیس ضربه این اشتباه را هم در بازی های آسیایی جایی که شجاع به علت محرومیت و سید جلال به علت مصدویت بازی با پاختاکور را از دست دادند و پرسپولیس بدون دفاع آخر تخصصی در این بازی به میدان رفت و شکست خورد تا شانس خود برای صعود به مرحله بعد لیگ قهرمانان آسیا از دست برود. از دیگر دلایلی که پرسپولیس باید فکر جذب دفاع آخر باشد بالا رفتن سن سید جلال است مدافع جنگنده ای که بی شک یکی از اصلی ترین مهره های پرسپولیس برای تحقق سه قهرمانی پشت سر هم بوده است. اما پیدا کردن جایگزین برای جلال از چالش های اصلی در بازار نقل و انتقالاتی تابستان برای پرسپولیس است. نام بازیکنان مطرح شده برای خرید در این پست رایان تفضلی بازیکن 27 ساله ایرانی و انگلیسی باشگاه پیتربورو یونایتد در لیگ یک انگلیس است. رایان تفضلی که محصول آکادمی ساوت‌همپتون است سابق بازی در تیم های منزفیلد تاون، ساوت‌همپتون و سالزبری سیتی هم در کارنامه دارد. و بار ها اسمش برای دعوت به تیم ملی ایران از سوی رسانه ها مطرح شد اما این اتفاق نیفتاد. خود رایان چندین بار از علاقه خود برای بازی در تیم ملی مطرح کرده است و او می تواند با پیوستن به پرسپولیس به رویا بازی خود برای تیم ملی ایران برسد. محمد حسین مرادمند بازیکن جوان و حال حاضر باشگاه پدیده و یکی از بازیکنان کلیدی تیم پدیده در چند فصل اخیر دیگر گزینه باشگاه پرسپولیس برای خط دفاع می باشد. این بازیکن می تواند خط دفاع پرسپولیس را برای چند فصل بیمه کند.

در نظر گرفتن جدایی بازیکنان خط هافبک پرسپولیس و نیم نگاهی به جایگزینی های آن ها

لیست خرید برانکو

خط هافبک یکی دیگر پست هایی است که پرسپولیس به آن نیم نگاهی خواهد داشت چون در پایان فصل امکان جدایی چند بازیکن کلیدی پرسپولیس در این پست وجود دارد. از جمله بازیکنانی که در خط هافبک مد نظر پرسپولیس هستند. سید محمدرضا حسینی بازیکن تیم فوتبال ذوب آهن اصفهان که نیم فصل گذشته حرف حدیث هایی درباره تعویض او با گادوین منشا در رسانه ها شنیده می شد که به واقعیت نپیوست. اما او هنوز به نظر می رسد جزوه گزینه های برانکو برای خرید فصل آینده است. رضا اسدی هافبک تیم فوتبال سایپا دیگر گزینه پرسپولیس در این خط به نظر می رسد که احتمال پیوستن اش به پرسپولیس در صورت جدایی هافبک های حال حاضر پرسپولیس بسیار زیاد است.

مهاجم برای رفع مشکل گلزنی

لیست خرید برانکو

خط حمله یکی از پرسرصدا ترین خرید های پرسپولیس پیش بینی می شود در این پست باشد. جایی که در نیم فصل با خرید بودیمیر قرار بود تقویت شود اما این بازیکن آنطور که انتظار می رفت نتوانست خود را نشان دهد و عملکرد متوسطی داشت. نام هایی که جزوه گزینه های پرسپولیس برای خط حمله مطرح می شود بسیار زیاد هستند از مهدی طارمی ، وحید امیری ، فرشاد احمد زاده ، لوسیانو پریرا گرفته تا کی روش استنلی همه به عنوان گزینه های پرسپولیس معرفی شدند.

در این مطلب از سایت نازشو باهم لیست خرید برانکو برای فصل آینده را بررسی کردیم. به نظر شما پرسپولیس بیشتر در کدام خطوط نیاز به جذب بازیکن با کیفیت دارد. برنامه برانکو برای پنج فصل حضور خود در پرسپولیس چیست. برای مشاهده خرید های قطعی پرسپولیس لینک زیر را دنبال کنید.