لیست خرید تراکتورسازی

لیست خرید تراکتورسازی در نیم فصل 97 98

لیست خرید تراکتورسازی در نیم فصل 97 98

برای شما لیست خرید تراکتورسازی یکی دیگر از تیم های پرطرفدار ایران در فصل نقل و انتقالات را قرار دادیم. ما در اینجا اخباری که درباره بازیکنانی که احتمال حضور آن ها در تیم محبوب تبریزی ها است را برای شما قرار دادیم و فقط اسم های مشخص شده با رنگ قرمز به معنی قطعی شدن خرید است و اگر اسمی هنوز با رنگ مشکی است به معنای احتمالی بودند یا فقط یک شایعه ممکن است باشد.

1- مهدی طارمی
مهاجم سابق پرسپولیس که در لیگ قطر نتوانست انتظارات را برآورده کند و رسانه ها او را در لیست خروجی تیم قطری قرار داده اند. این مهاجم که بسیار در بین پرسپولیس محبوبیت خود را از دست داده است یکی از گزینه های جایگزین شدن دو بازیکن خارجی هستند که از تراکتور جدا شده اند.

2- رضا قوچان نژاد

یکی دیگر از مهاجم های موفق ایرانی که تا بحال سابق بازی در ایران را نداشته است و در تیم ملی فقط توانست است بسیار درخشان ظاهر شود و به تازگی از تیم ملی خدا حافظی کرده است و می تواند یکی از اصلی ترین گزینه ها برای حضور در تراکتور باشد. تا ترکیب کهکشانی تیم تراکتورسازی ها کامل شود.

3- فرشاد احمدزاده

دیگر بازیکنی که احتمال حضور دوباره اش در تراکتور است این بازیکن که دوران سربازی خود را در تراکتورسازی طی کرد و بعد از موفقیت در پرسپولیس به یک تیم ناشناس لهستانی پیوست دوباره فکر بازگشت به ایران را دارد و گفتنی است که تراکتورسازی علاقه دارد این بازیکن را در اختیار بگیرد. البته این بازیکن در بین هواداران تراکتورسازی هم زیاد محبوب نیست.

حال باید دید تراکتورسازی برای تقویت خط حمله خود کدام بازیکن را به تیم خود می آورد البته گفتنی است که به گفته برخی رسانه ها رضا قوچان نژاد اصلی ترین گزینه حضور می باشد که باید دید آیا باشگاه اش رضایت به حضور او در تراکتور را می دهد یا خیر.