لیست خرید مجیدی برای استقلال در نیم فصل 98 99

بعد شروع بد استقلال با استراماچونی در ابتدا فصل در چند هفته مانده به پایان نیم فصل استراماچونی استقلال را به صدر جدول رساند اما این خوشحالی زیاد ادامه دار نبود و استراماچونی آن را بهانه ای برای گرفتن بدهی خود از استقلال کرد. و موفق هم شد که این بدهی را بگیرد اما دیگر حاضر به همکاری با استقلال نشد تا پایان این همکاری باعث شود فرهاد مجیدی که در انتهای فصل گذشته بعد شفر هدایت استقلال را برعهده گرفت. دوباره روی نیمکت این تیم بنشیند. در این شرایط خاص که هواداران و بازیکنان هم مدیریت و هم سرمربی سابق خود شاکی هستند اما بیشتر فکر نقل و انتقالاتی بودند که می توانست با مشخص نبودن سرمربی از دست برود که حال مجیدی مدیریت آن را برعهده گرفته است. و ما در این مطلب میخواهیم به لیست خرید فرهاد مجیدی برای نیم فصل دوم نگاهی بندازیم.

لیست خرید فرهاد مجیدی برای استقلال در نیم فصل 99 98

ارسلان مطهری (خرید قطعی)

لیست خرید مجیدی برای استقلال در نیم فصل 98 99

مهاجم تیم فوتبال ذوب آهن که سال در تلاش است که به تیم مورد علاقه اش یعنی استقلال بیاید اما هنوز هر بار فقط اسمش برای لیست خرید استقلال آورده می شود.

 آرمین سهرابیان

لیست خرید مجیدی

یکی از جوان های موفق استقلال که در ابتدای فصل بعد از آمدن استراماچونی بطور عجیبی کنار گذاشته شد در حالی که بسیاری به آینده این بازیکن در استقلال امیدوار بودند حال مجیدی با برگشت خود دنبال این بازیکن است اما بسیار سخت است گرفتن رضایت تیم سایپا اما با توجه به علاقه شدید سهرابیان بعید نیست خودش پیگر گرفتن رضایت نامه اش شود.

 

برنی ایبنی

برنی ایبنی - لیست خرید استقلال

گزینه استقلال برای خرید وینگر راست، برنی ایبنی بازیکن 27 ساله نیجریه‌ای است. ایبنی در سن پایین، پدیده شد و آمار بسیار خوبی داشت. هر چند نتوانست روند خوبش را ادامه بدهد و چند سالی است، تاثیر بسیار کمی روی گل‌های تیمش دارد. او در استرالیا بزرگ شده و با پاسپورت استرالیایی، می‌تواند به عنوان سهمیه آسیایی به استقلال اضافه شود. سال 2011، ایبنی 19 ساله در لیگ سطح اول استرالیا درخشید و در یک فصل، به عنوان وینگر 7 گل زد و سه گل ساخت. با این درخشش علاوه بر حضور در رده‌های پایه، به تیم ملی استرالیا هم دعوت شد. ایبنی تا سال 2015، همین روند را ادامه داد. او بر خلاف انتظار پیشرفت نکرد اما هر سال، بین 5 تا 7 گل در لیگ استرالیا می‌زد.

آخرین سال حضور ایبنی در استرالیا، موفق نبود و فصل را فقط با 3 گل به پایان رساند. سال 2017، به آمریکا و لیگ MLS رفت. کارنامه سال اول حضور ایبنی در آمریکا فقط یک گل و یک پاس گل بود. سال 2018 او نتوانست گلی بزند تا نیم فصل، به لیگ امارات برود. حضور چند ماهه در لیگ امارات هم فقط با یک گل زده به پایان رسید. چند ماه بعدی را ایبنی در کره جنوبی گذراند و در لیگ این کشور هم بیشتر از یک گل نداشت.

آنتونی استوکس

لیست خرید فرهاد مجیدی برای استقلال - مهاجم ایرلندی تراکتورسازی

بازیکن گلزن و موفق تیم تراکتورسازی در فصل گذشته که حواشی زیادی داشت اما عملکرد خوبی از خود در لیگ ایران بجای گذاشته است و در پایان فصل از تراکتور به لیگ دسته دوم ترکیه پیوست و آنجا عملکرد خوبی نداشته است و احتمال حضور دوباره این بازیکن در ایران وجود دارد.

 

محسن فروزان

لیست خرید مجیدی برای استقلال در نیم فصل 98 99

بی شک یکی از پست های که استقلال کمبود بازیکن دارد در بخش گلر های این است که فقط حسینی را به عنوان بازیکن شاخص در اختیار دارد و با وجود اینکه استقلال باید در سه جام رقابت کند بی شک به یک دروازه بان شاخص دیگر هم نیاز دارد و محسن فروزان یکی از استقلالی های بدون تیم است که می تواند گزینه خوبی برای استقلال فرهاد مجیدی باشد.

آندرانیک تیموریان

لیست خرید مجیدی برای استقلال در نیم فصل 98 99

تمیوریان با اینکه چند فصلی است از فوتبال دور است اما می خواهد سال آخر فوتبال خود را در استقلال بگذراند و با دنبال کردن تمرینات خود به فکر تیم جدید است و با توجه به نیاز استقلال می تواند گزینه خوبی برای این تیم در میانه میدان باشد.

محمد محبی

لیست خرید مجیدی برای استقلال در نیم فصل 98 99

ستاره ای که برخی اعتقاد دارند ویلموتس او را کشف کرده و بسیار هم مورد علاقه مجیدی است اما بعید می رسد سپاهان این بازیکن را به راحتی از دست بدهد.

روبینیو 

لیست خرید مجیدی برای استقلال در نیم فصل 98 99

نامی که چند روزی است در رسانه های ایتالیا و ایران به عنوان یکی از گزینه های لیست خرید مجیدی برای استقلال مطرح می شود. و حتی این بازیکن مطرح که سابق بازی در رئال و میلان را در کارنامه دارد این موضوع را تایید کرده است اما این مذاکرات نهایی نشده است.

 آیاندا پاتوسی به فولاد خوزستان پیوست

برگشت پاتوسی به استقلال

از موفق ترین خرید های خارجی استقلال در طول تاریخ که استقلالی ها به سادگی بعد از شفر این بازیکن را هم از دست دادند. و شفر این بازیکن را با خود به تیم جدید خود برد و حال خبر هایی درباره حضور این بازیکن در لیست خروجی بن یاس امارات به گوش می رسد. که می تواند خبر خوبی برای استقلال برای برگردانند این بازیکن باشد.

 

مطالب مرتبط