لیست خرید پرسپولیس برای نیم فصل 98 - 99

لیست خرید نیم فصل کالدرون 98 99

لیست خرید نیم فصل کالدرون 98 99

در این مطلب از وب سایت تفریحی و سرگرمی نازشو می خواهیم نگاهی بندازیم به لیست خرید نیم فصل کالدرون 99 98 شما در این مطلب می توانید گزینه های احتمالی پرسپولیس را در فصل نقل و انتقالات زمستانی بشناسید. این بازیکنان نزدیک گزینه برای پیوستن به تیم فوتبال پرسپولیس تهران در نیم فصل هستند.

لیست خرید پرسپولیس برای نیم فصل 98 99

آریا برزگر

خرید رسمی پرسپولیس که در حال حاضر با تیم اصلی تمرین می کند و در مسابقات جوانان برای پرسپولیس بازی می کند و انتظار می رود این بازیکن جوان و ملی پوش در نیم فصل دوم برای تیم بزرگسالان به میدان برود.

لیست خرید پرسپولیس برای نیم فصل 98 - 99

علا عباس عبدالنبی

مهاجم جوان عراقی که یکی از دوستان خوب بشار رسن است او یکی از گزینه های مناسب برای پرسپولیس از لحاظ مالی است. این بازیکن یک پیشنهاد خوب از ازبکستان هم دارد اما بخاطر دوستی اش با بشار بسیار نزدیک به پیوستن به پرسپولیس است. و اگر کالدرون وی را تایید کند یکی از خرید های پرسپولیس در بازار نقل و انتقالاتی زمستانی خواهد بود.

لیست خرید پرسپولیس برای نیم فصل 98 - 99

کریستین اوساگونا

مهاجم سابق ذوب آهن که یکی از خرید های خوب خارجی لیگ ایران بود اما بخاطر عدم توافق مالی با ذوب آهن از این تیم جدا شد و به تیم ججو یونایتد کره جنوبی پیوست که عملکرد خوبی از خود در آنجا به ثبت نرساند. اما به علت بازی های خوبی که در ایران انجام داده است یکی از گزینه های مناسب برای پرسپولیس است به ویژه در این زمان که باشگاه کره ای مشتاق به همکاری با این بازیکن نیست.

عیسی آل کثیر

آقای گل نیم فصل با 9 گل زده یکی دیگر از گزینه های ایرانی مد نظر کالدرون است که بخاطر مشکلات مالی بزرگی که صنعت نفت آبادان دارد بعید نیست این بازیکن قراردادش را فسخ کند و با تیم دیگری قرارداد ببند.

لیست خرید پرسپولیس برای نیم فصل 98 - 99

لیست خرید نیم فصل کالدرون

 جوناتاس

گزینه برزیلی دیگر برای پرسپولیس این بار با کارنامه ای بهتر و معتبر تر این بازیکن پیشین بازی در هانوفر را دارد و هم اکنون بازیکن آزاد محسوب میشود، اصلی‌ترین گزینه جانشینی هموطن اش در خط حمله پرسپولیس است. این بازیکن 30 ساله سابقه بازی در لیگ سری آ برزیل ، بوندسلیگا آلمان ، سری بی ایتالیا ، لالیگا اسپانیا و لیگ برتر روسیه را دارد. و بنظر می رسد یکی از گزینه های مورد تایید مدیریت و کالدرون است بنظر می رسد پرسپولیس برای جذب این بازیکن منتظر یک تخفیف مناسب از سوی این بازیکن است.

رضا شکاری

بازیکنی که حضور اش در ابتدا فصل تقریبا قطعی شده بود اما به علت حواشی که آذری مدیرعامل وقت ذوب انجام داده پرسپولیس از خرید این بازیکن منصرف شده بود و این بازیکن هم به تراکتور پیوست اما با صدرو رای شکایت ذوب آهن این بازیکن احتمال دارد دوباره بخواهد به پرسپولیس برگردد چون از وضعیت خود در باشگاه تراکتور اصلا راضی نیست.

مهدی مهدی پور و دانیال اسماعیلی فر - تراکتورسازی تبریز

مهدی مهدی پور و دانیال اسماعیلی فر

دو بازیکن ذوب آهن که مد نظر بسیاری تیم های لیگ برتری هستند با اینکه احتمال جدایی این بازیکنان در این مقطع غیر ممکن بنظر می رسد اما برخی از رسانه ها به علاقه کالدرون به این بازیکنان اشاره کرده اند.

این مطلب هم احتمالا مورد علاقه شما باشه  لیست خروجی پرسپولیس برای نیم فصل 98 99