لیست خرید پرسپولیس برای نیم فصل 98 - 99

لیست خرید پرسپولیس برای نیم فصل 98 – 99

در این مطلب از سایت نازشو تصمیم گرفتیم لیست خرید پرسپولیس برای فصل نقل و انتقالات لیگ برتر در زمستان سال 99/98  را برای شما قرار دهیم. گابریل کالدرون که توانست روند خوب پرسپولیس را حفظ کند و با هفت پیروزی ، چهار شکست و یک تساوی پرسپولیس را به عنوان قهرمانی نیم فصل برساند. یکی از مشکلاتی که کالدرون بسیار از آن گله داشت نبود یک مهاجم خارجی خوب بود که برنامه اصلی پرسپولیس در نقل و انتقالات زمستانی همین مورد است و گزینه های در این زمینه معرفی شدند که در ادامه آن ها را بررسی میکنیم. البته که کالدرون در آخرین مصاحبه اش اعلام کرد ترجیح می دهد بجای مهاجم خارجی دو بازیکن ایرانی برایش بگیرند اما پول بازیکنان را تسویه کنند.

لیست خرید پرسپولیس برای نیم فصل 98 99

آریا برزگر

خرید رسمی پرسپولیس که در حال حاضر با تیم اصلی تمرین می کند و در مسابقات جوانان برای پرسپولیس بازی می کند و انتظار می رود این بازیکن جوان و ملی پوش در نیم فصل دوم برای تیم بزرگسالان به میدان برود.

لیست خرید پرسپولیس برای نیم فصل 98 - 99

کریستین اوساگونا (به پرسپولیس پیوست)

مهاجم سابق ذوب آهن که یکی از خرید های خوب خارجی لیگ ایران بود اما بخاطر عدم توافق مالی با ذوب آهن از این تیم جدا شد و به تیم ججو یونایتد کره جنوبی پیوست که عملکرد خوبی از خود در آنجا به ثبت نرساند. اما به علت بازی های خوبی که در ایران انجام داده است یکی از گزینه های مناسب برای پرسپولیس است به ویژه در این زمان که باشگاه کره ای مشتاق به همکاری با این بازیکن نیست. و این بازیکن در ابتدا با باشگاه فولاد خوزستان به توافق رسید اما پرسپولیس توانست از دست دست کردن فولاد در امضا قرارداد استفاده کند و این بازیکن را جذب کند.

آنتونی استوکس (به پرسپولیس پیوست)

لیست خرید فرهاد مجیدی برای استقلال - مهاجم ایرلندی تراکتورسازی

بازیکن گلزن و موفق تیم تراکتورسازی در فصل گذشته که حواشی زیادی داشت اما عملکرد خوبی از خود در لیگ ایران بجای گذاشته است و در پایان فصل از تراکتور به لیگ دسته دوم ترکیه پیوست و آنجا عملکرد خوبی نداشته است و احتمال حضور دوباره این بازیکن در ایران وجود دارد.

لیست خرید پرسپولیس برای نیم فصل 98 - 99

علا عباس عبدالنبی (به تیم کویتی پیوست)

مهاجم جوان عراقی که یکی از دوستان خوب بشار رسن است او یکی از گزینه های مناسب برای پرسپولیس از لحاظ مالی است. این بازیکن یک پیشنهاد خوب از ازبکستان هم دارد اما بخاطر دوستی اش با بشار بسیار نزدیک به پیوستن به پرسپولیس است. و اگر کالدرون وی را تایید کند یکی از خرید های پرسپولیس در بازار نقل و انتقالاتی زمستانی خواهد بود.

عیسی آل کثیر

آقای گل نیم فصل با 9 گل زده یکی دیگر از گزینه های ایرانی مد نظر کالدرون است که بخاطر مشکلات مالی بزرگی که صنعت نفت آبادان دارد بعید نیست این بازیکن قراردادش را فسخ کند و با تیم دیگری قرارداد ببند.

لیست خرید پرسپولیس برای نیم فصل 98 - 99

 جوناتاس

گزینه برزیلی دیگر برای پرسپولیس این بار با کارنامه ای بهتر و معتبر تر این بازیکن پیشین بازی در هانوفر را دارد و هم اکنون بازیکن آزاد محسوب میشود، اصلی‌ترین گزینه جانشینی هموطن اش در خط حمله پرسپولیس است. این بازیکن 30 ساله سابقه بازی در لیگ سری آ برزیل ، بوندسلیگا آلمان ، سری بی ایتالیا ، لالیگا اسپانیا و لیگ برتر روسیه را دارد. و بنظر می رسد یکی از گزینه های مورد تایید مدیریت و کالدرون است بنظر می رسد پرسپولیس برای جذب این بازیکن منتظر یک تخفیف مناسب از سوی این بازیکن است.

رضا شکاری

بازیکنی که حضور اش در ابتدا فصل تقریبا قطعی شده بود اما به علت حواشی که آذری مدیرعامل وقت ذوب انجام داده پرسپولیس از خرید این بازیکن منصرف شده بود و این بازیکن هم به تراکتور پیوست اما با صدرو رای شکایت ذوب آهن این بازیکن احتمال دارد دوباره بخواهد به پرسپولیس برگردد چون از وضعیت خود در باشگاه تراکتور اصلا راضی نیست.

مهدی مهدی پور و دانیال اسماعیلی فر - تراکتورسازی تبریز

مهدی مهدی پور و دانیال اسماعیلی فر

دو بازیکن ذوب آهن که مد نظر بسیاری تیم های لیگ برتری هستند با اینکه احتمال جدایی این بازیکنان در این مقطع غیر ممکن بنظر می رسد اما برخی از رسانه ها به علاقه کالدرون به این بازیکنان اشاره کرده اند.

 

لیست خرید برانکو

این مطلب هم احتمالا مورد علاقه شما باشه  لیست خرید برانکو برای فصل آینده 98 99


نقل و انتقالات قبلی 

همانطور که می دانید پرسپولیس از دو پنجره نقل و انتقالات محروم بود و به شدت به کمبود بازیکن مواجعه است. در این بین چند بازیکن هم با مصدومیت رباط دست پنجه نرم می کنند که در انتهای فصل می توانند به مسابقات برگردند که محمد انصاری و حسین ماهینی هستند. اما پرسپولیس با وجود محرومیت توانست با چند بازیکن برای نیم فصل دوم به توافق برسد و آن ها را بطور قرضی به باشگاه های دیگر دهد تا در نیم فصل دوم بتوانند در پرسپولیس بازی کنند که در ادامه لیست خرید قطعی بازیکنان پرسپولیس و گزینه های احتمالی را برای شما قرار دادیم.

لیست خرید پرسپولیس برای نیم فصل دوم 98/97

سروش رفیعیمهدی ترابیمهدی شیری مهدی شریفی – یونس دلفی – محمد نادری – سینا مریدی – محمدحسین مرادمند- سعید کریمی – ماریو بودیمیر

این مطلب هم احتمالا مورد علاقه شما باشه  لیست خروجی پرسپولیس برای نیم فصل 98 99
این مطلب هم احتمالا مورد علاقه شما باشه  فاصله ماریو بودیمیر و پرسپولیس فقط یک امضا

برای فصل قبل

خط دفاع پرسپولیس

این فصل خط دفاع پرسپولیس با وجود مشکلات زیاد عملکرد فوق العاده ای داشت و توانستند بهترین خط دفاع لیگ را هم کسب کنند. اما نقطه ضعف های هم این خط دفاع دارد که در ادامه به آن می پردازیم. دفاع چپ یکی از بزرگترین مشکلات پرسپولیس در این فصل بود که بعضی اوقات ماهینی و بعضی اوقات هم ربیع خواه در آن بازی می کردند که عملکرد خوبی نداشتند حتی کار به جایی رسید بود که فرشاد احمدزاده در چند بازی در این پست بازی کرد که اصلان نمایش خوبی در آن نداشت. دیگر مشکل پرسپولیس در خط دفاع این است که آن ها بازیکن جانشینی در این پست ندارند یعنی اگر حسینی و انصاری نباشند برانکو از ربیع خواه و ماهینی در این پست استفاده می کند. این دو مشکل پرسپولیس در خط دفاع است. اما برسیم به گزینه های پرسپولیس برای این دو پست گفته شده.

بازیکنان مدنظر پرسپولیس برای دفاع آخر

لیست خرید پرسپولیس برای دفاع وسط شجاع خلیل زاده بازیکن سپاهان که در اول فصل و نیم برای جذبش تلاش فراوان شد که با مخالفت ویسی این انتقال انجام نشد اما در پایان فصل قرارداد شجاع به پایان می رسد و این بازیکن آزاد می شود و خودش می تواند برای تیم آینده اش تصمیم بگیرد. گفتنی است که شجاع دوست صمیمی سروش رفیعی است. و خودش هم پرسپولیسی است.

و احتمال زیاد در پایان لیگ برتر به پرسپولیس می پیوند. اما گزینه دوم پرسپولیس برای خط دفاع وسط ایگور پراهیچ بازیکن نفت تهران و هم وطن برانکو است که در این فصل عملکرد درخشانی داشت و اگر شجاع جذب نشود او گزینه اصلی برای جایگزینی است.

بازیکنان مدنظر پرسپولیس برای دفاع چپ

شاید در این بخش همه شما با گزینه های پرسپولیس آشنا باشید. که گزینه اول پرسپولیس در این پست سعید آقایی بازیکن ملی پوش گسترش فولاد که دو فصل برای تراکتور بصورت قرضی بازی کرد و امسال قراردادش به پایان می رسد. و بازیکن آزاد می شود و به احتمال فراوان به باشگاه پرسپولیس می پیوند. در این پست پرسپولیس به دنبال یک مدافع جوان به نام شایان مصلح هم است که در تیم سپیدرود بازی می کند و بازیکن خوب و جنگنده ای است. این بازیکن در نیم فصل در آستانه حضور در پرسپولیس قرار داشت اما رقم 500 میلیونی برای رضایت نامش پرسپولیس را از جذب این بازیکن منصرف کرد.

لیست خرید پرسپولیس

بازیکنان مدنظر پرسپولیس برای خط هافبک

لیست خرید پرسپولیس برای خط هافبک ، پرسپولیس در این پست هم بازیکن نیاز دارد. حال مشکل زمانی بزرگتر می شود که سروش رفیعی و کمال کامیابی نیا هنوز قرارداد خودشان تمدید نکردن پرسپولیس جای کمال می توانند از شهاب کرمی تازه جذب شده و محسن ربیع خواه که پست اصلیش هافبک دفاعی است استفاده کنند اما هیچ کدام از این بازیکنان شاید نتوانند جای خالی کمال را پر کنند. سروش رفیعی هم که بازیکن تکنیکی و بازی ساز که اگر تصمیم به جدایی بگیرد. پرسپولیس برای جایگزین او به مشکل می خورند. گفتنی است که احمد نور اللهی می تواند در فصل جدید تیم اش را همراهی کند و خدمتش به پایان می رسد.

اما برسیم به بازیکنان مدنظر پرسپولیس در این خط در رسانه ها هم خبر از جذب فرشید باقری را می دهند چون در فصل بعد با آمدن روزبه چشمی به ظاهر جایی برای فرشید باقری در تیم نمی ماند و این بازیکن به احتمال زیاد جدا می شود. در اول فصل هم باقری در باشگاه پرسپولیس حضور یافت اما بخاطر مبلغ بالاتر استقلال به این تیم پیوست و نتوانست عملکرد خوبی داشته باشد. اما گزینه بعدی پرسپولیس در این پست جلال الدین علی محمدی است بازیکن سپاهان که در این فصل عملکرد خوبی داشت. اما مشکل این بازیکن قرار داد دو ساله اش است که می تواند مانع جذبش شود. همچنین پرسپولیس به علت اینکه سعید ناطق با باشگاه قطری به توافق رسید. رضا اسدی هافبک میانی با استعداد این فصل نفت تهران را جای گزینه این بازیکن عراقی کرد. اما شنیده ها حاکی از این است که برانکو گفته است اگر نوراللهی به تیم بر می گردد دیگر علاقه به جذب بازیکن در این پست ندارد. همچنین در این چند روز خبر ها حاکی از این است که داریوش شجاعیان علاقه ای خود را برای رفتن به پرسپولیس نشان داده است و همین چراغ سبز باعث شده است که برانکو به دنبال این بازیکن باشد اگر سروش بخواهد از تیم جدا شود او گزینه اصلی می تواند باشد.

بازیکنا مدنظر پرسپولیس در خط حمله

مهدی طارمی مهاجمی که برای پرسپولیس در بعضی از مسابقات عالی و در بعضی از مسابقات فوق العاده بد بازی کرد برای همین آقای برانکو دو بازیکن در این پست مدنظر دارد که هر دوی آن ها در پیکان بازی می کنند. گزینه اول که دیگر همه می شناسید گادوین منشاء است بازیکنی که فوق العاده برای پیکان کار کرده است. دیگر بازیکن مد نظر برانکو مرتض آقاخان است که دیگر مهاجم این تیم که توانست نمایش خوبی داشته باشد. اما پدیده لیگ یک یعنی مهدی قائدی بازیکن بوشهری جوان تیم ایرانجوان که فصل گذشته در تیم ایرانجوان درخشیده یکی از جدی ترین گزینه های حضور در پرسپولیس است گفته حاکی از این است که مهدی قائدی چند پیشنهاد خارجی دارد اما بخاطر علاقه اش به پرسپولیس می خواهد در این تیم بازی کند. مهدی قائدی یکی بسیار تکنیک خوبی دارد و در بیشتر مسابقات ایرانجوان توانست نقش موثری را ایفا کند. او حال مدنظر برانکو قرار گرفته شده است و ترکاشوند کار انتقال این بازیکن را انجام می دهد و تا چند روز آینده این انتقال قطعی خواهد شد.

در آخر هم لیست خرید پرسپولیس 97 به این ترتیب است.

خط دفاع

شجاع خلیل زاده ،شایان مصلح ، احسان حسینی ، شاهین عباسیان 

خط هافبک

احمد نورللهی ، سیامک نعمتی ،  بشار رسن ، آدم همتی

خط حمله

گادوین منشاء ، آیدین رضایی ،  محمد امین اسدی  

بازیکنانی که خریدشان قطعی شده است با رنگ قرمز نشان داده شده است. و بازیکنانی که با رنگ قرمز نشان داده شده اند احتمال حضورشان بسیار زیاد است.

لیست خرید پرسپولیس ، رسانه ها نام های مهدی ترابی بازیکن جوان سایپا ، امید جهانبخش بازیکن تیم فوتبال صبای قم ، سیامک نعمتی بازیکن تیم فوتبال پیکان ، رشید مظاهری دروازه بان تیم ذوب در صورت جدایی بیرانوند برای پیوستن به پرسپولیس نام بردند. اما لیست خرید پرسپولیس در شروع فصل مشخص می شود اما اگر اخباری در این باره به دست ما برسد در این پست قرار می دهیم.

120نظر برای “لیست خرید پرسپولیس برای نیم فصل 98 – 99”

   1. ما پرسپولیسی ها با افتخار پرسپولیسی هستیم
    عشق من قرمز خون من قرمز خط من قرمز
    قهرمانی امسال راهم به همه پرسپولیسی ها با افتخار تبریک میگم

   1. دوست خوب من یک پرسپولیسی هستم این نحوه صحبت کردن تو را به حساب جهل ونادانی شما میذارم وامیدوارم روزی به این سطح از آگاهی برسی که ارزش هم نوعت بیشتر ازاین تعصباتی است که شما درمورد یک سرگرمی خرج می کنی به امید صد ساله شدن شما

    1. باسلام وعرض ادب واقعات مرام ومعرفت بچه های پرسپولیسی رو ببینین وقضاوت کنید نمیدونم چرا استقلالیا اینقدر عقده ای هستن

   2. پسرم! اگر مردشور پرسپولیسیها را ببرند استقلال قهرمان میشه؟هان؟
    اگر میشه و شما ها خوشحال میشن! اشکالی نداره ،ببرند

    1. Ok
     به موضوع خوبی اشاره کردی
     داداش های استقلالی…زیادی پررو بازی در بیارین میگم عمو العین بیادا

    2. سلام به دوستی که میگه العین استقلال رو6تایی کرد نکنه یادت رفته که 5تای الغرافه رو درضمن که داش علی دربی روبرد خودش ی دنیاست

     1. س.عزیزم اگه الغرافه ۵ به پرسپولیس زد پرسپولیس در برگشت ۶ تا زد.استقلال ۶ تایی.استقلال ۰ پرسپولیس ۶

   3. این حرفها نماد مکتب استقلال شماست.بیشتر از این هم انتظار نمیره

   4. هر تیمی ۶تا ۶تا بخوره هواداراش به هزیان گویی دچار میشوند
    از خداوند شفای عاجل برای این بنده خدا خواهانیم که ۶تای العین بد جوری ۶تای ۵۲ رو براش یادآوری کرده

   5. استقلال باید لال بماند وفقط پرسپولیس را در روز قهرمانی تشویق کند

   6. مرده شورخودتوببرن باون شعورت احمق میدونی به چند نقر توهین کردی به کل ایران

  1. استقلال دفاع و هافبک دفاعی میخواست رفت هافبک و مهاجم گرفت
   هرکی شد گرفتن
   خداوکیلی منشا سیامک خلیل زاده نوراللهی بشارسن شایان مصلح
   قابل قیاس با شهباززاده دوقلوهای پیر (جباری منتظری) بیت سعید شجاعیان چشمی هست؟؟
   پرسپولیس خیلی تیم بود اینام گرفت استقلال 6 تا میخورد دفاعم نگرفت
   بعد بگن استقلال خوب یارگیری کرده
   شب دراز است و منشا و طارمی بیدار

 1. با یاری خدا پرسپولیس موفق ترین تیم ایران واسیا میشه

  1. که نمیشه
   این ستاره ها برای پرسپولیس فایده نداره
   هر وقت قهرمان اسیا شدید ستاره میگیرید
   این ستاره ها بزارید سر کوزه ابشو بخورید

   1. به امید خدا پرسپولیس قهرمان آسیا میشه

   2. طبق قانون فیفاهرده قهرمانی یک ستاره
    درضمن ستاره های شما چهارجانبه وشش جانبه هسته که فکرکنم الان برای سودازمرحله گروهی همین قدربازی میکنن

   3. صعود نکردنتون تبریک.دابل شیشتون تبریک.آبرو بردن تبریک.مرسی ارادت داریم.

 2. عشق یعنی پرسپولیس…تاج اسم قدیم استقلاله وکاکل خروسها که رنگش قرمزه پس تا ابد سرور استقلالی ها ست پرسپولیس

 3. مسی روهم بیارید باز هم به تراختور نمی رسید
  یاشاسین تراختور

  1. دلفین هاهم پروازمیکنن
   داش شمابفکررسیدن که چه عرض کنم نزدیک شدن به ماهم بکنید بعد بکید به مانمیرسین

 4. استقلال که ۶-۱ باخت،
  استقلال خوزستان و ذوب اهن هم که باختند و همشون حذف شدند،
  در حال حاضر فقط پرسپولیس هستش که اسم و حرمت فوتبال ایران رو تو اسیا یدک میکشه،
  باید همه با هم پرسپولیس رو تشویق کنیم برای قهرمانی در لیگ باشگاههای اسیا،
  من خودم پرسپولیسی هستم و افتخار هم میکنم،
  تا قهرمانی و افتخار و قلبه بر همه عربهای ملخ خور 🙂

  1. من به عنوان یک پرسپولیس که از شهر زیبای اهواز متاسفم برای کسی که به عربها توهین میکند نمونه ای که همین شخص که میگوید عربهای ملخور.این فرهنگ تو رو میرسونه

 5. به نظر من گادوین منشا بازیکن خوبیه ولی نباید برانکو بزارش به جای طارنی و فقط به فکر قرارداد رامین رضاییان بتشه

 6. استقلالی هام دوتا ستاره رو میگن همش.میگیم قهرمان شدیم میگن ما حرفه مون تو آسیاس.میگیم شیشتا از ما خوردین میگم ما دو ستاره داریم تو آسیا.میگیم از العین شیشتا خوردین میگن ما دو ستاره داریم.میگیم صعود نکردین میگن ما دو تا ستاره داریم.خودتان قضاوت کنید!!!!

 7. پرسپولیس چایی میخوره استقلال لایی میخوره استقلال عابرو ایران رو برد این تیمو باید حذف کنن

 8. ديگه چه كنم با افتخار ميگم پرسپوليسي ام❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️

 9. به امید خدا امسال پرسپولیس بر بام آسیا قرار خواهد گرفت
  استقلالی ها ببینن و نگاه کنن

 10. 666666تاييياش فقط پرسپوليسووووو عشقه و سرور استقلالهه استقلاليهاي كيسه و دوچرخه سوار

 11. نمیدونم چرا خیلی از دوستان استقلالی ادب و معرفتشون را به نحو احسنت نشون میدن.. پـــــــــــــــــــــــرسپولیــــــــــــــــــــــس عشقه.

 12. من طرفدار سر سخت ارتش سرخم.و جونم و برای باشگاه میدم.اما واقعیت اینه.لیست استقلال قویترین.لطفا فکری بکنید

  1. یک روز زندگیم بدون فکرو خبرهای پرسپولیس شب نمیشه.آنقدر این تیم و دوست دارم که حاضرم جونم و فدای قهرمانی در آسیا کنم.لیست استقلال از ما قویتره فکری بکنید

   1. ماشالا ما همیشه سروره استقلال بودیم.ماشالاهستیم.ایشالاخواهیم بود.

  2. تو یه استقلالی هستی که میخوای با این کار شیشتقلالی یا بگن خود هوادارن پرسپولیس هم بر این باورند که شیشتقلال قویتره ولی داداش وضعیت پرسپولیس از نظر بازیکن خرابه ولی با این حال باز شیشتقلال …….پرسپولیس هم نمیشه

 13. سلام اقا کسی استقلالی هس؟ جواب منو بده تا حالا لژیونر داشتین؟ علی کریمی. علی دایی. مهدی مهدویکیا. کریم انصاری فر. و یه چیز دیگه پر تماشاچی ترین تیم اسیا کیه؟ سرور هر چی استقلالیه.

 14. راستی 2 تا قهرمانی تو اسیا ما ک ندیدیم. ولی برین ببینین قهرمان جام در جام اسیا سال 70

 15. راستی 2 تا قهرمانی تو اسیا ما ک ندیدیم. ولی برین ببینین قهرمان جام در جام اسیا سال 70 راستی طرفدارای استقلال تیمای ایرانجوان بوشهر. تولی پرس قزوین و ساوه یادشون هس؟ این تیمای در پیت استقلالو از جام حذفی حذف کردن

 16. پرسپولیس و عشق است. فقط رامین رضائیان و بیارید به پرسپولیس

 17. راستی استقلالیها فراموش کردن در ده دقیقه به پایان بازی با ده بازیکن 3 گل خوردن خیلی بدها. خخخخخخخخخ

 18. کاش می شد پیام صادقیان بتونه بیاد پرسپولیس راحت میتونسته جای خالی سروش پر کنه تازه با مسلمان بیشتر هماهنگه کاش بیشتر خودش کنترل می کرد.

 19. پرسپولیس خیلی اشتباه کرد رامین رضاییان رو به این راحتی ول کرد به نظر من بهترین یا یکی از بهترین بازیکنان تاریخ ایران بود و هست

 20. داداشای گلم
  هرچی که باشه ,
  تیم فقط تیم پرسپولیسه ,
  عشق همگیمون فقط پرسپولیسه ,
  استقلال ته جدول و نوک قله پرسپولیسه ,
  چون هیچ وقت خدا شیش تا نخوردیم درست گفتم و میگم ؟
  فـــــــقـــــط پــــــرســــپـــولـــیــس رو عـــــشـــقــه . ! ! !

  <3 <3 <3 <3 <3 <3

  شیش تا قلب !

 21. باسلام عاشق پرسپولیس هستم ولی اگر سروش جدا نمیشد بهتر بود ولی در کل پرپولیس همیشه عشقه

 22. باسلام میخواستم بگم که اگر سروش نمیرفت بهتر بود ولی در کل ما دذ همه حال عاشق پرسپولیس هستم

 23. پرسپولی قهرمان هست قهرمان میمونه و قهرمان خواهد شد امسالم ما قهرمانیم ن کسه دیگه ای

 24. الاهلی که چیزی نیست مااز الهال نترسیدیم وبازیمان کردیم الاهلی ک تیم نیست با افتخار پرسپولیسی ام

 25. درود به ارتش سرخ،استخ لالی ها باید برن بجای عدد مثل6,4,’3,2,….دنبال حروف بگردن مثل س ورا خ و…چون تمامعدد ها رو پرسپولیس روپیشونی استفراغی ها داغ گذاشته

 26. پرسپولیس خریدهای خوبی کرده بدون اینکه یخواد الکی ریخت و پاچ کنه

 27. پرسپولیس و فقط عشق من یک خواهش از آقای طاهری دارم رضایت نامه ی طارمی را ندهد

  1. لایک داشت حرفت بالاخره عشششششقم طارمی نرفت بازم پرسپولیس قهرمانه ❤❤❤❤❤قرمزته❤❤❤❤❤

 28. پرسپولیس همیشه سرور کیسه بوده و هست فقط قرمز مث خون تو رگام❤

 29. پرسپولیس زلزله محبوب هر چی دله
  پرسپولیس قهرمان …….
  میشه …..
  استقلال شش تایی
  میسه

 30. پرسپولیس زلزله محبوب هر چی دله
  پرسپولیس قهرمان …….
  میشه …..
  استقلال شش تایی
  میشه

 31. سلام من اینقد عاشق پرسپولیس هستم که اسمهای اکثر پیشکسوتهای پرسپولیس و بازیکنان فعلی را در نقاط مختلف بدنم خالکوبی کرده ام.و عاشقه مهدی آقای گل هستم .پرسپولیس دمت گرم.برانکو مخلصیم.

 32. شــــــــــــــیشــــــــــــــــ آتــــــــــــــیشـــــــــــــــه گفت:

  ما خونمون قــــــــــــرمــــــــــــزه
  ما از جون و دل با وجود اشتباهات و خطاهای اندکش پرسپولیس رو میپرستیم
  ما پای وفاداریمون به قهرمان اسیاه وای میستیم پشت تمام بازی کنانی ک از جون و دل برای این تیم قهرمان زحمت میکشند و پشت برانکوی عزیز ک این تیم رو روی نوک انگشت خودش میچرخونه تا پای جون و تا وقتی این رنگ در بدنمون جریان داره هستیم

 33. شــــــــــــــیشــــــــــــــــ آتــــــــــــــیشـــــــــــــــه گفت:

  ما نیازی ندریم ک چند تیم با همین نام در چند نقطه جهان داشته باشیم جون ما تکیم ما همیچوری قویترینیم و قویترین خواهیم ماند

 34. شــــــــــــــیشــــــــــــــــ آتــــــــــــــیشـــــــــــــــه گفت:

  در کنار این جا داره از همشهری های قهرمانم تشکر ویژه ای کنم
  اقای گل(مهدی طارمی) عزیز ک در خط حمله قرار داره
  و اقای ماهینی عزیز ک در خط دفای این تیم جاویدان قرار داره

  مهرسا-بوشهر

 35. ای کاش بازی برگشت با الاهلی منشا جای طارمی بود

 36. یادتونه اس تق لال بهمون ۸ تا زد؟یادتون‌نیست؟نبایدم باشه،آخه این دوستان کیسه ای بعد از اونهمه تحقیر شدن و با سالها فکر و تفکر،به این نتیجه رسیدن که اون توهم ۸ تایی کردن پرسپولیس رو به زبون بیارن ولی قافل از اینکه خودشونو بیش از پیش خراب کردن،آخه گوزو تو اگه ۸ تا زده بودی که ۴۰ سال صبر نمیکردی تا بگی،ای بابا،ساقی جواب نمیده،کیسه ها برید پارکتونو عوض کنید.
  *پرسپولیس محبوب ترین تیم آسیا*برید حالشو ببرید?

 37. سلام.ممنون .خیلی خوب بود.از دست اندرکاران وبسایت به این خوبی سپاسگزارم

 38. perspolisنماد افتخارو.سروری استقلال این روزا بخاطر بازی اسیایی خوب بازی نکردن بزار تموم شه لیگو باره میکنند بخصوص..اسقتلالو

 39. حالا اینم بگم خخخخخ خخخخخخخخخ خخخخخخخخ میگم به چی میخندم عدد 6 ولکنه اسقتلالیا نیس تو رده 16

دیدگاه ها غیر فعال است.