لیست خرید پرسپولیس برای نیم فصل 1400

لیست خرید پرسپولیس 1403 برای گاریدو

بعد از جدایی قطعی اوسمار ویرا، خوان کارلوس گاریدو به عنوان سرمربی پرسپولیس انتخاب شد و این سرمربی بعد از عقد قرارداد اعلام کرد که کار نقل و انتقلات به مدیریت باشگاه و آقای بادامکی سپرده است و به آن اعتماد دارد. حال در لیست خرید پرسپولیس برای گاریدو چه بازیکنانی قرار دارند را در این پست باهم بررسی می کنیم.

لیست خرید پرسپولیس 1403

دروازبان های مدنظر پرسپولیس برای جانشینی بیرانوند

با جدایی تقریبا قطعی بیرانوند از پرسپولیس و عدم تمدید تمایل پرسپولیس به ادامه همکاری با احمد گوهری، پرسپولیسی بزرگترین جای خالی را در این خط احساس می کنند. گزینه های پرسپولیس برای جایگزینی بیرانوند شامل:

1- اتکیر یوسفوف

دروازبان 33 ساله اهل ازبکستان که سابق بازی در تیم ملی هم دارد یکی از گزینه های اصلی جایگزینی بیرانوند است.

2- محمدرضا اخباری

شاید جدی ترین گزینه داخلی پرسپولیس محمدرضا اخباری باشد که فصل گذشته در گل گهر حضور موفقی داشته است. اما بزرگترین مشکل برای انتقال اخباری با پرسپولیس رضایت نامه اخباری است که بعید است گل گهر به همین سادگی آن را صادر کند.

3- امیر عابدزاده

فرزند احمد عابدزاده علاقمند ترین گزینه برای پیوستن به پرسپولیس است او که در چند وقت اخیر انواع پالس های مثبت را برای پیوستن به پرسپولیس ارسال کرده است بعید نیست که چند روز آینده با پرسپولیس قرارداد ببند.

لیست خرید پرسپولیس برای خط دفاع

بزرگترین مشکل پرسپولیس در خط دفاع مربوط می شود به دفاع راست و چپ چون که دانیال اسماعیلی فر، و احتمالا عبدالکریم حسن از باشگاه پرسپولیس جدا می شوند و پرسپولیس در این خط به مشکل بزرگی برخورد خواهد کرد.

1- رامین رضائیان

گزینه اصلی هواداران و کادر مدیریت بدون شک برای دفاع راست پرسپولیس رامین رضائیان است که خبر جدایی خود را از سپاهان اعلائم کرده است اما باشگاه سپاهان اعلائم کرده است که رضائیان یک فصل دیگر با سپاهان قرارداد دارد. اما ماجرای فسخ رضائیان حل شود باید او را جایگزین دانیال اسماعیلی فر معرفی کرد.

2- یونس اکبرپور

مدافع چپ آلومینیوم یکی از پدیده های اصلی فصل گذشته لیگ برتر بوده است که شانس بالایی برای پیوستن به پرسپولیس دارد. اما این بازیکن هم با آلومینیوم قرارداد دارد و خودش علاقمند به پیوستن به ملوان برای گذراندن سربازی است.

3- میلاد محمدی

یکی از رویایی ترین گزینه های پرسپولیس برای سمت چپ دفاع خود میلاد محمدی است. او در سال گذشته به باشگاه آدانا دمیرسپور ترکیه پیوست و بعید است که بتواند به پرسپولیس حداقل در سال آینده همراهی کند.

4- حسین گودرزی

حسین گودرزی یکی دیگر از پدیده های فصل پیش لیگ برتر خلیج فارس بوده است که در تیم شمس آذر حضور بسیار موفقی داشته است. این بازیکن قابلیت بازی در دفاع چپ را دارد.

لیست خرید پرسپولیس برای خط هافبک

با جدایی احتمالی مهدی ترابی از پرسپولیس در این خط پرسپولیس بعد سال ها به یک چالش بزرگ برمیخورد کمتر بازیکنی در لیگ وجود دارد که بتواند جای خالی ترابی را در پرسپولیس پر کند اما پرسپولیس چند گزینه برای جانشینی ترابی در نظر گرفته است که در ادامه باهم بررسی می کنیم.

1- مهدی لیموچی 

نزدیک ترین گزینه برای پیوستن پرسپولیس در بازار نقل و انتقلات سال 1403 بدون شک مهدی لیموچی است که بار ها از علاقه خود به پرسپولیس گفته است و تنها مشکل برای نهایی کردن قرارداد درخواست بسیار بالای باشگاه آلمینیوم اراک برای رضایت نامه مهدی لیموچی است که طبق شواهد چیزی بین 20 تا 25 میلیارد است. گفتنی است مهدی لیموچی قابلیت بازی در خط هافبک و وینگر را دارد.

2-  فرشاد احمد زاده
فرشاد احمدزاده دیگر بازیکن لینک شده به پرسپولیس است که فصل گذشته در سپاهان عملکرد قابل قبولی داشته است. اما باشگاه پرسپولیس او را به عنوان گزینه ذخیره نگه داشته است که درصورت جذب نشدن لیموچی به سراغ او برود.

3- خواجه‌مات ارکینوف

خواجه‌مات ارکینوف هافبک 23 ساله اهل کشور ازبکستان است که در تیم‌های فوتبال پاختاکور تاشکند و تیم ملی ازبکستان بازی می‌کند. او مانند ارونوف یکی از پدیده های فوتبال ازبکستان است.

لیست خرید پرسپولیس برای خط حمله

پرسپولیس که در فصل گذشته هم در خط حمله مشکل بزرگی داشت در نیم فصل دوم با جذب عیسی آل کثیر توانست کمی از مشکلات خود را حل کند. ولی پرسپولیس جایگزینی برای او روی نیمکت نداشت و ابوالفضل بابایی که به عنوان مهاجم جانشنین به پرسپولیس پیوست نتوانست عملکرد خوب خود در لیگ یک را در پرسپولیس به نمایش بگذارد. پرسپولیس برای تقویت خط حمله خود با نظر گرفتن حفظ عیسی آل کثیر نیاز به یک مهاجم تاپ لول دیگر دارد که از بین گزینه های زیر احتمالا یک نفر را جذب خواهد کرد.

1- علی علیپور

یکی از موفق ترین مهاجم های تاریخ باشگاه پرسپولیس که از لیگ پرتغال تصمیم به بازگشت به فوتبال ایران گرفته است و پرسپولیس گزینه اول او است و تنها مبحث برای نهایی کردن انتقال علیپور رقم مبلغ قرارداد است. گفتنی است علیپور از لیگ ایران پیشنهاد 40 میلیاردی دارد اما باشگاه پرسپولیس رقم 20 میلیارد را برای جذب علی علیپور پیشنهاد داده است.

2- محمدرضا سلیمانی

سرباز بازیکن فصل گذشته ملوان که موفق شد 8 گل را در لیگ برتر به ثمر برساند یکی از گزینه های جدی پرسپولیس و فولاد خوزستان است. این مهاجم خوش قد قامت که 28 سن دارد هنوز یک فصل دیگر با باشگاه ذوب آهن قرارداد دارد.

3- عمر السومه

عمر السومه بازیکن تیم ملی سوریه و العربی قطر دیگر گزینه پرسپولیس برای خط حمله است که تنها در صورت تعویض با عبدالکریم حسن شانس حضور در پرسپولیس دارد. این مهاجم 35 ساله اهل سوریه تا به امروز هیچ علاقه به حضور در ایران نشان نداده است و بعید است که قبول کند به پرسپولیس بیاید.
4- محمد رضا آزادی

محمد رضا آزادی دیگر گزینه پرسپولیس برای خط حمله بود که با پیوستن به تیم اماراتی کار انتقال اش به پرسپولیس نافرجام ماند.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *