ماسک خانگی برای ازبین بردن ترک پوستی

ازبین بردن ترک پوستی

ازبین بردن ترک پوستی

ازبین بردن ترک پوستی

یکی از ناخوشایند ترین حس این است که پوستی ترک خورده و این چنینی داشته باشید. خانم ها که زایمان کرده اند این مشکل را دارند چون هنگام بارداری پوست آنها کشیده شده و بعد زایمان ترک های ریزو درشتی روی پوست آنها نمایان می شود. البته ترک های پوستی در نواحی مختلف برن مثل کشاله های ران و شکم و  بازوها و پشت زانو ایجاد می شود که اگر مقدار آن کم باشد می توان با استفاده از ماسک خانگی این عارضه را درمان کرد. ما در این نوشته برای شما عزیزان یک ماسک خانگی برای از بین بردن ترک پوستی را آموزش داده ایم که می توانید از آن استفاده کنید.

ازبین بردن ترک پوستی

ازبین بردن ترک پوستی

برای درست کردن ماسک برطرف کننده ترک پوست نیاز به دو الی سه قاشق پر جوپرک / 10 دانه بادام درختی/ دو عدد زرده تخم مرغ/ دو قاشق شیر/ و آب یک لیمو ترش تازه

در این روش بادام و جوپرک را در مخلوط کن ریخته تا یکدست شود و بعد زرده تخم مرغ و شیر و آب لیمو ترش را به آن اضافه کنید تا کاملا مخلوط یکدست به وجود آید. مواد را روی ناحیه ی مورد نظر گذاشته و ماساژ دهید به مدت بیست دقیقه البته نیازی نیست کل بیست دقیقه را ماساژ دهید. برای نتیجه ی مطلوب در هفته دو باز این کار را تکرار کنید. چون تمامی مواد طبیعی هستند هیچ مشکل یا حساسیتی برای شما ایجاد نمی کند.

برای کسانی که ورزش های سنگین انجام می دهند مثل بدن سازی قبل تمرین باید پوست خود را چرب کنند تا این مشکل ایجاد نشود.

خانم هایی هم که باردار هستند می توانند تمامی ناحیه ی شکم و پهلو را با روغن های طبیعی و با مشورت پزشک چرب کنند تا بعد از زایمان این مشکل برایشان ایجاد نشود.

……………………………………………………………………………….

ماسک جوان سازی پوست طبیعی

درمان خشکی پوست

درمان پوست پوست شدن دور دهان و بینی

درمان منافذ باز پوست

نوشته ماسک خانگی برای ازبین بردن ترک پوستی اولین بار در مجله اینترنتی آراس , اخبار , عکس , مدل , فناوری. پدیدار شد.