ماسک هویج

ماسک هویج برای پوست صورت

ماسک هویج برای پوست صورت

در این پست سایت نازشو برای شما ماسک هویج برای پوست صورت را قرار دادیم. همانطور که حتما اطلاع دارید با هویچ کلی ماسک برای صورت تهیه می شود و انواع مختلفی از ماسک صورت هویچ وجود دارد ما در این مطلب سایت نازشو ماسک هویج برای پاکسازی و سفید کننده پوست صورت را قرار دادیم. این ماسک بسیار آسان در منزل تهیه تهیه می شود و نیازی نیز برای اینکه این ماسک روی صورت خود بگذارید حتما به آرایشگاه رفته بسیار راحت در منزل بدون کمک کسی می توانید این ماسک را با آموزشی که در ادامه می خوانید تهیه کنید. فقط کافی است تا انتهای این مطلب همراه سایت ما باشید.

مواد لازم برای تهیه ماسک هویج

روغن بادام شیرین : ۱ قاشق غذاخوری

عصاره ی گل یاس : ۵ قطره

هویج : ۱ عدد

چگونگی تهیه ماسک صورت با هویج

برای آماده سازی این ماسک فوق العاده برای پوست شما فقط کافی است هویج را خوب پاک کرده و خوب بشویید و آن را رنده کنید سپس آب هویج را از گوشت آن جداکرده و از صافی عبوردهید. آب هویج را می توانید نوش جان کنید، گوشت هویج را با روغن بادام شیرین و عصاره ی گل یاس خوب مخلوط کنید. و خوب دیگر ماسک آماده است و شما به راحتی یک ماسک مفید برای صورت تهیه کردید در ادامه می توانید روش استفاده از آن هم یاد بگیرید.

روش استفاده از ماسک هویج برای پوست صورت

روش استفاده هم آسان ترین بخش کار است تنها کافی است ماسک آماده شده  را به مدت 12 تا 16 دقیقه روی پوست کاملا تمیز بمالید سپس با اب گرم بشویید و با آب ولرم آبکشی کرده و کرم مرطوب کننده بزنید. به همین راحتی شما در منزل بدون هزنیه زیادی و تنها در چند دقیقه توانستید یک ماسک تهیه کنید.