محمد نادری

محمد نادری گزینه مورد نظر پرسپولیس را بشناسید.

محمد نادری گزینه مورد نظر پرسپولیس را بشناسید.

محمد نادری بازیکن اهل تبریز و 22 ساله است. او سابق بازی در تیم جوانان سایپا ، جوانان مقاوت تهران ، تراکتورسازی تبریز ، نساجی مازندران را در کارنامه دارد در ادامه این مطلب از وب سایت نازشو بیشتر با بازیکن مد نظر برانکو در خط دفاع آشنا می شویم. این بازیکن جوان قابلیت بازی در دو پست دفاع میانی و سمت چپ دفاعی را دارد.

نادری بازی خود را جوانان سایپا آغاز کرد و بعد به تیم جوانان مقاوت تهران رفت و در آنجا توسط امیر قلعه نویی سرمربی وقت تراکتور کشف شد. و به این تیم منتقل شد اما به علت بودن ستاره زیاد در این تیم این بازیکن بصورت قرضی به نساجی مازندران پیوست. و در آنجا هم در هشت بازی برای نساجی به میدان رفت و یک گل هم برای این تیم زد.

اما شروع درخشش وی وقتی بود که یحیی گل محمدی هدایت تیم محروم از نقل و انتقالات تراکتورسازی را برعهده گرفت و این تیم با کمبود شدید بازیکن روبه رو بود از همین رو نادری فرصت بازی زیادی پید کرد و برای تراکتور در مجموعه 26 بازی انجام داد. او بعد از فصل خوبی که در تراکتور داشت به تیم کورتریک بلژیک پیوست اما در آنجا فرصت بازی پیدا نکرد. و تیم فوتبال پرسپولیس به دستور برانکو دنبال این بازیکن است و به احتمال زیاد محمد نادری به بصورت قرضی به تیم فوتبال پرسپولیس می پیوند تا در پایان نیم فصل دوم همراه سرخپوشان پایتخت باشد.

گفتنی است این انتقال قطعی نشده است. اما برخی رسانه درباره نهایی شدن این توافق مطالبی کار کردند و مبلغ این انتقال را کمتر 100 هزار یورو اعلام کردند. و باید بزودی منتظر رونمایی از این خرید پرسپولیس باشیم. برای مشاهده لیست خرید پرسپولیس البته احتمالی به لینکی که در ادامه قرار می دهیم مراجعه کنید.