مدل موی دم اسبی

مدل موی دم اسبی را فراموش کنید

در یکی دیگر از مطالب سایت نازشو برای شما دوستان گرامی مطلبی درباره  مدل موی دم اسبی قرار دادیم. یکی از مدل مو های خیلی قدیمی و هنوز مد این مدل مو است که بسیار میان خانم ها رواج دارد اما چرا ما در عنوان تیتر مدل موی دم اسبی را فراموش کنید را قرار دادیم را در ادامه این مطلب نیز خواهید فهمید. این مدل مو شاید خودتان هم متوجه شده باشید که کمی برای افراد مشکل ایجاد می کند و که باعث سردرد و مواردی دیگر می شود و این مدل به جای اینکه در طول زمان به فراموشی سپرده شود بیشتر نیز مورد علاقه قرار گرفت تا جایی که پسر ها هم امروزه از این مدل مو نیز استفاده می کنند و اما عواقب آن نیز بی خبرند که امیدواریم با خواندن این پست نیز تجدید نظری در بار مدل موی دم اسبی انجام دهید. این مطالب که در زیر مشاهده خواهید کرد تمام پایه علمی داشته و توسط کارشناسان و پزشکان نیز مورد تایید می باشد و این را حتما بعد از خواندن مطلب نیز متوجه خواهید شد که مطلب پایه و اساس علمی دارد و انتهای مطلب هم از شما می خواهیم که نظرات خود را برای ما درباره مطلب مدل موی دم اسبی را فراموش کنید را بنویسید.

مدل مو دم اسبی یکی از زیباترین مدل های مو ها نیز می باشد که بعد گذشت مدتی باعث آسیب و درد در ناحیه سر و سرانجام ریزش مو نیز خواهد شد اما چرا این مدل مو این عوارض را دارد باید در مطلب زیر را نیز کامل بخوانید تا متوجه این امر نیز شوید. در مطلب زیر شما صحبت های دکتر میرمیرانی مدیر اختلالات مو مرکز Kaiser Permanente در کالیفرنیا شمالی را نیز می خوانید که درباره این عارضه بیشتر توضیح می دهد و بگونه ای علمی نیز این موضوع را برای شما بازگو می کند شما را دعوت می کنم که در ادامه توصیه های این پزشک را نیز بخوانید.

دکتر میر میرانی : چیزی که شما در مورد مو های خود می بینید تنها نوک کوه یخی می باشد که از آب بیرون آمده است. اتفاقات زیادی در زیر پوست سر در حال افتادن می باشد. رگ های خونی، غده های چربی، پایانه عصبی. اگر به این ساختار به عنوان یک واحد نگاه کنید، دردی که در سر خود بعد از باز کردن مو ها احساس می کنید برای شما قابل درک خواهد بود. زمانیکه این ساختار گفته شده در مسیری قرار گرفته که برای مدت طولانی به آن عادت نکرده است، بعد از بسته شدن مو ها در مسیری قفل شده و از ادامه فعالیت های مربوطه خود باز می ماند. این مشکل برای افرادی که موهای بلند تر و زخیم تری دارند می تواند بسیار جدی تر باشد.
متاسفانه درمان تک مرحله ای بعد از آسیب رسیدن به مو ها وجود ندارد. به گفته دکتر فرانسیس متخصص ریزش مو در شهر شیکاگو آمریکا در رابطه با دم اسبیمی گوید، درواقع از همان ابتدای شروع درد باید مراقبت ها را شروع کرده چراکه سوزش ها در سر می تواند نشانگر مشکلات جدی تری در مراحل بعدی باشد. در هنگام بستن مو های خود به شکل دم اسبی بهتر است بطور کل مو های خود را مانند گل در نظر بگیرید که دارای ریشه هایی در زیر پوست سر شما می باشند. بطور طبیعی زمانیکه شما در حال کشیدن مو های خود هستید درست شبیه به آن است که شما در حال بیرون آوردن گیاهان از داخل خاک می باشید که در نتیجه درد را در زیر پوست خود احساس می کنید که این درد می تواند بعد ها منجر به بروز التهاب هایی در سر و در نهایت التهاب های مزمن به نام Traction Alopecia در شما و به عبارتی ریزش مو شود. بهترین کاری که می توانید جهت جلوگیری از این درد انجام دهید، استراحت دادن به مو ها در طول روز می باشد و بطور کل بهتر است سعی کنید دم اسبی های سفت را برای مراسم خاص نگه دارید و بلافاصله بعد از احساس درد در سر خود به پزشک مراجعه کنید.

امیدواریم هستیم که مطلب خوانده شده در بالا برای شما مفید بوده باشد و در مورد مدل موی دم اسبی یک تجدید نیز کرده باشید برای اینکه دوستان خود را هم از موضوع آگاه سازید فقط کافی است از طریق دکمه های اشتراک گذاری پایان مطلب لینک مطلب را برای آن ها نیز ارسال کنیم. تا آن هم از این موضوع نیز آگاه شوند. از همراهی و حمایت شما بی نهایت سپاس گزار هستیم.