جایگزین دنیزلی -مربیان با کیفت خارجی

مربیان با کیفت خارجی در لیگ برتر فصل نوزدهم

مربیان با کیفت خارجی در لیگ برتر نوزدهم

به گزارش نازشو – بعد از کش و قوس های فراوان بلاخره تکلیف تیم های مطرح بدون سرمربی لیگ مشخص شد. از ادامه همکاری برانکو که همه هواداران را نگران کرده بود تا سرمربی های جدید باشگاه های استقلال و تراکتورسازی که بلاخره معرفی شدند تا آن ها پیش فصل را از دست ندهند و بتوانند در بازار نقل و انتقالات هم تیم خود را به بهترین شک ببندن.

گزینه های سرمربی گری استقلال

در همین راستا امروز بطور رسمی آقای استراماچونی به عنوان سرمربی رسمی استقلال در فصل آینده معرفی شد. این قرارداد دو ساله است و طبق گفته های رسانه مبلغ آن برای هر فصل 1.6 میلیون یورو است. برای آشنایی بیشتر با این سرمربی می توانید به لینک زیر مراجعه کنید.

مربیان با کیفت خارجی

تراکتورسازی دیگر تیم مطرح بدون سرمربی لیگ هم بطور رسمی مصطفی دنیزلی سرمربی ترکیه اسبق باشگاه پاس و پرسپولیس را به عنوان سرمربی خود انتخاب کرد. دنیزلی که سال های در ایران فعالیت کرده به خوبی با فوتبال ایران آشنا است. تراکتوری ها بسیار می توانند به این سرمربی دلخوش باشند که نتایج دلخواه آن ها را بگیرد.

جنگ رسانه ها علیه پرسپولیس

و در آخر هم مشخص شدن ماندن برانکو در پرسپولیس مهم ترین مسئله برای هواداران پرسپولیس بود که با تامین پول قرارداد او یک فصل دیگر حداقل در پرسپولیس می ماند و به دنبال چهارمین قهرمانی پیاپی خود در لیگ برتر ایران خواهد بود اما این بار دیگر خیلی از چیزا ها را پیش روی خود دارد.

امیدواریم با هدایت این مربیان با کیفت خارجی فوتبال ملی ما هم که به تازگی هدایت آن را به آقای ویلموتس رسیده پیشرفت کند و تیم ملی ایران بیشتر بتواند از دل لیگ برتر بازیکنان با کیفت انتخاب کند و فوتبال ملی ایران روز به روز عملکرد بهتری داشته باشد.