مش کردن مو

مش کردن مو در منزل به همراه نکات کلیدی

مش کردن مو در منزل به همراه نکات کلیدی

برای شما در یکی دیگر از مطالب وب سایت نازشو در دسته سبک زندگی مطلب آموزشی مش کردن مو در منزل را قرار دادیم با بالا رفتن هزینه های آرایشگاه باعث شده است که بسیار فکر یاد گرفتن آرایشگری و ترفند های آن باشند. مش کردن مو بحث بسیار تخصصی می باشد که اگر بخواهید خودتان این کار بطور کامل یاد بگیرد می توانید هم از این متن استفاده کنید و هم به زودی در سایت نازشو سعی می کنیم ویدیو آموزشی این کار را برای شما منتشر کنیم و پس از اینکه کاملا با این روش آشنا شدید این کار انجام دهید چون ممکن است اگر بدون هیچ دانشی این کار انجام دهید به مو های خود آسیب برسانید چون خود آرایشگر ها بعضی اوقات این اشتباهات را انجام می دهند. ابتدا این مطلب را مطالعه کرده بزودی ویدیو آموزشی این کار تلاش می کنیم برای شما گردآوری کنیم.

اولین کاری که باید انجام دهید تقسیم بندی با فویل است به این صورت که در بالای سر یک قسمت مستطیل شکل و از بغل گوش ها دو قسمت مستطیل شکل جدا میکنیم، موهای پشت سر را عمودی شکل از قسمت بالای سر تا گردن به دو قسمت مساوی تقسیم کرده و از کنار گوش ها هم دوباره موها را به دو قسمت تقسیم می کنیم.

مش کردن مو در منزل + نکات کلیدی

مش کردن مو در منزل به همراه نکات کلیدی

نکته مهمی که در مش کردن موها وجود دارد این است که مش کردن را از بغل گوش سمت راست شروع کنید نه از پشت سر اینطوری نتیجه بهتری خواهد داشت.
با توجه به نکته ای که گفته شد از کنار گوش سمت راست اولین دسته مو را جدا می کنیم فقط حواس تان باشد که دسته ای از مو که جدا می کنید خیلی ضخیم نباشد زیرا فویل با ریشه موها فاصله پیدا می کند و معمولا زیاد جالب نمیشود در صورتی که دسته های مو را ضخیم بگیرید باعث میشود مواد نشت کند و ف.ویل به سمت پایین حرکت کند. موادی که برای مش کردن مو ترکیب میکند باید به اندازه کافی سفت باشد که از روی موها نشت نکند مانند مواد آمبره .
در این روش از مش کردن مو میتوانید 2 یا 3 تکه مو را پشت هم داخل فویل قرار دهید و سپس به همان اندازه لایه های آزادتان را جدا کنید. ضخامت لایه های آزاد دقیقا باید اندازه ضخامت لایه های داخل فویل باشد.
سمت چپ و راست سر که تمام شد جلوی سر را شروع کنید، جلوی سر را اگر به صورت شلال یا همان زیگزاگی داخل فویل بگذارید خیلی زیباتر خواهد شد.بعد از اینکه پودر دکلره و اکسیدان را ترکیب میکنید فقط 45 دقیقه فرصت دارید که آن را مورد استفاده قرار دهید زیرا بعد از گذشت این تایم دیگر پودر کار نمیکند و فقط اکسیدان کار میکند که این مهمترین عامل سوختن مو است. سعی کنید با دقت این مقاله مطالعه کنید در ادامه بزودی لینک آموزش ویدیوی هم برای شما منتشر خواهیم کرد.