برنامه عکاسی

معرفی پنج برنامه عکاسی فوق العاده برای اندروید

پنج برنامه عکاسی فوق العاده برای اندروید

با بالا رفتن کیفیت دوربین های موبایل های هوشمند عکاسی با گوشی به یکی از کار های روز مره کسانی که گوشی های هوشمند دارند تبدیل شده است. ما در سایت نازشو می خواهیم به شما پنج برنامه عکاسی معرفی کنیم که کمی حرفه ای تر با موبایل خود عکاسی کنید. برنامه های عکاسی بسیار زیاد هستند اما ما پنج تا از بهترین برنامه های عکاسی را برای شما گلچین کردیم و در این مطلب قرار دادیم. امیدوار هستیم با این برنامه های تجربه جدید در عکاسی با گوشی داشته باشید و از عکاسی کردن لذت ببرید و عکس های زیبای بگیرید. همچنین لازم است روز عکاس را به همه عکاس های دوست داشتنی سرزمین تبریک بگم روز 28 مرداد روز جهانی عکاسی است. در ادامه همراه ما باشید تا با این نرم افزار ها آشنا شویم.

1- برنامه Google Cardboard Camera

یکی از بهترین برنامه های عکاسی برای گوشی های هوشمند این برنامه روی بیشتر گوشی های گوگل وجود دارد. کار کردن با این نرم افزار بسیار ساده است به همین دلیل محبوبیت خاصی پیدا کرده است. شما می توانید با استفاده از این نرم افزار عکس های خفن باحالی را بگیرد. اگر تا به حال از این برنامه استفاده نکردید حتما از آن استفاده کنید.

2- برنامه Open Camera

یک برنامه فوق العاده برای عکاسی آن هم در حد حرفه ای شما اگر گوشی شما دوربین خوبی داشته باشد می توانید با این برنامه عکس های حرفه ای بگیرد. این برنامه رایگان است و هیچ تبلیغاتی هم ندارد و شما بدون مزاحمت می توانید عکس های خود را با این نرم افزار قشنگ تر بگیرد. پیشنهاد ما این است که حتی یک بار هم شده از این برنامه استفاده کنید. شما می توانید با شروع کار با این نرم افزار عکاسی حرفه ای را بیاموزید.

3- برنامه Snap Camera HDR

یک برنامه عکاسی فوق العاده دیگر که جزوه بهترین برنامه برای عکاسی اندروید هم محسوب می شود. این برنامه ویژگی های بسیار دارد و شما می توانید با آن حرفه ای عکاسی کنید فقط موضوع ای که وجود دارد برخی از ویژگی های نرم افزار رایگان نیست و شما باید آن را خریداری کند حتی بدون وجود ویژگی های غیر رایگان این برنامه عکاسی بازهم بسیار خوب است.

4- برنامه Camera MX

یک برنامه عکاسی حرفه ای نیست اما برای کاربران معمولی یک برنامه بسیار جذاب می تواند باشد و یکسری ویژگی های دارد که می تواند  به عکس های شما جلوه های خاصی بدهد که ممکن است خوشتان بیاید در کل نرم افزاری ساده ای است اما قابل اطمینان است و جزوه نرم افزار های قدیمی عکاسی محسوب می شود که هنوز محبوبیت دارد

5- برنامه Cymera

یک نرم افرار عکاسی دیگر که بین کاربران بسیار محبوب است از جمله قابلیت های که این برنامه عکاسی را محبوب کرده است فیلترها و استیکرهای متعدد، جلوه‌های ویژه و سایر ویژگی‌های مشابه در این اپلیکیشن عکاسی است با برداشتن یا اضافه کردن برخی عناصر در چهره و اندام شما تغییر ایجاد کند. این برنامه رایگان است و برخی از ویژگی های محدود آن غیر رایگان است.