مهاجرت از طریق خرید ملک

مهاجرت از طریق خرید ملک + لیست کشور ها + قسمت اول

مهاجرت از طریق خرید ملک + لیست کشور ها + قسمت اول

مهاجرت از جمله مسائلی است که بسیاری از مردم به آن فکر می کنند و در این بین برخی دنبال ساده ترین راه ها برای انجام این کار است. و همانطور که می دانید برای مهاجرت کردن روش های مختلفی وجود دارد از سرمایه گذاری گرفته تا از طریق کار ، خانواده و روش های که حتما بسیاری از شما که به مهاجرت فکر می کنید بهتر می دانید اما از ساده ترین روش ها برای مهاجرت به برخی از کشور از طریق خرید ملک است که می تواند گزینه بسیاری خوبی برای مهاجرت باشد که در این مطلب از وب سایت نازشو  لیست از کشور هایی که شما می توانید با خرید ملک به آن کشور مهاجرت کنید و پاسپورت و گذرنامه آن کشور داشته باشید را معرفی می کنیم. لیست این کشور حدود 30 کشور است که ما در سه بخش به شما تمام این کشور ها و هزینه ای که باید برای خرید باید انجام دهید را به شما معرفی می کنیم در ادامه با قسمت اول این مطلب همراه ما باشید.

فیجی

برای مهاجرت از طریق خرید ملک در این کشور باید حتما و حداقل سرمایه‌گذاری ۱۲۵ هزار دلار آمریکا را در این کشور بر روی ملک خریداری شده انجام داده باشید. پس از خرید ملک در این کشور می توانید اقامت دائم را دریافت کنید.

دومینیکا

 با سرمایه گذاری و خرید ملک در دومینیکا می توانید ویزای این کشور را هم دریافت کنید. در مقرراتی که برای مهاجرت از طریق خرید ملک این کشور آمده است، نیاز به سرمایه گذاری مبلغ ۲۰۰ هزار دلار است.

کلمبیا

 برای مهاجرت از طریق ملک در کلمبیا می توانید با خرید خانه ای به مبلغ ۱۵۰ هزار دلار و سرمایه‌گذاری ۲۳ هزار دلار در یک کسب و کار اقامت این کشور را دریافت نمایید.

امارات

با حداقل سرمایه گذاری به مبلغ ۲۷۲ هزار دلار برای خرید ملک و مبلغ ۲۰ هزار دلار در کسب و کار می توانید اقامت کشور امارات و دبی را هم دریافت کنید. اگر مهاجرت از طریق خرید ملک را برای دبی در نظر دارید، می توانید ویزای طلایی دبی را دریافت کنید.

ترکیه

ترکیه نیز جزو این لیست است. با خرید ملک و خانه ای به اندازه یک میلیون دلار می توانید اقامت ترکیه را دریافت کنید. اگر هم ۳ سال در این کشور اقامت داشته باشید، جزو شهروندان این کشور می شوید.

مهاجرت از طریق خرید ملک

قبرس

برای دریافت اقامت و حقوق شهروندی قبرس می بایست حداقل مبلغ ۲.۴ میلیون دلار یا بیشتر را صرف خرید ملک نمایید.

اسپانیا

برای مهاجرت از طریق خرید ملک به اسپانیا می بایست مبلغ ۵۹۵ هزار دلار را برای خرید خانه پرداخت نمایید. از مزایای این نوع مهاجرت این است که متقاضیان پس از دریافت اقامت اسپانیا می توانند حتی برای کار و زندگی به دیگر کشورهای عضو اتحادیه اروپا نیز بروند

مجارستان

با سرمایه گذاری و خرید ملکی به مبلغ حداقل ۳۵۶ هزار دلار می توانید در کشور مجارستان اقامت بگیرید. البته اگر می خواهید جزو شهروندان مجارستانی شوید، باید حداقل به مدت ۸ سال پیاپی در این کشور اقامت داشته باشید.

لتوانی

برای گرفتن اقامت در کشور لتوانی شما باید مبلغ ۳۲۷ هزار دلار یا بیشتر را در این کشور سرمایه گذاری نمایید.

پاناما

از جمله دیگر کشورهایی که در قاره آمریکا قرار گرفته اند، کشور پاناما است که برای افراد بازنشسته بسیار مناسب است. این کشور هیچ گونه محدودیتی برای صدور مجوز اقامت ندراد. برای مهاجرت از طریق خرید ملک در پاناما باید حداقل مبلغی به اندازه ۲۰۰ هزار دلار را سرمایه گذاری نمایید.