مهاجرت مزدک میرزایی

مهاجرت مزدک میرزایی از دیدگاه رضا جاودانی

این روز ها که بحث مهاجرت مزدک میرزایی گزارشگر بسیار خوب تلویزیون در رسانه های مختلف مشاهده می کنید و بسیار از همکاران انتفاد های زیادی به وی داشتند اما در این بین رضا جاودانی کمی نگاه دوستانه تر به موضوع مزدک میرزایی داشته است و گفته است فعلا خوشحال است که مزدک واکنشی به این صحبت ها نداشته است در ادامه این مطلب از وب سایت تفریحی و سرگرمی نازشو می خواهیم بپردازیم به صحبت های رضا جاودانی یکی از مجری های موفق چندین سال فوتبالی که موفق شده است کارنامه بسیار خوبی در تلویزیون از خود به جای بگذارد. نظر او درباره این حواشی را در ادامه می توانید بخوانید.

رضا جاودانی گفت :  ناراحت‌کننده و دور از اصول جوانمردی است که مطرح می‌کنند مزدک میرزایی به همراه خود، چیزی برده‌ است. تاکنون پاک‌تر از مزدک میرزایی در میان همکارانم ندیده‌ام. مزدک انسان شریف و پاکی بود و مطمئن باشید او از لحاظ روحی تحت فشار شدید بوده که تصمیم به مهاجرت گرفته است. یک وجب از خاک ایران را نمی‌توان به هزاران میلیارد تومان، دلار و یا پوند فروخت.

این روز ها که بحث مهاجرت مزدک میرزایی گزارشگر بسیار خوب تلویزیون در رسانه های مختلف مشاهده می کنید و بسیار از همکاران انتفاد های زیادی به وی داشتند اما در این بی

شما ببینید مزدک چقدر تحت فشار بوده که تصمیم گرفته جایی برای زندگی را انتخاب کند که حداقل وضعیت کاری و رفاهی‌ بهتری داشته‌باشد. باید تاکید کنم از روی ظاهر ماجرا قضاوت می‌کنیم، اما در واقع نمی‌دانیم در بطن کار، چه اتفاقی افتاده‌ است. خدا را شکر می‌کنم مسئله مهاجرت مزدک هنوز قطعی نشده و خودش آن را تایید نکرده است.

این مطلب هم احتمالا مورد علاقه شما باشه  رای اعتماد دوباره مردم به عادل فردوسی پور