مهاجم برزیلی گلزن

مهاجم برزیلی گلزن مد نظر پرسپولیس را بشناسید

مهاجم برزیلی گلزن مد نظر پرسپولیس را بشناسید

همین چند شب پیش بود که محمد حسن انصاریفرد خبر مذاکره جدی با دو گزینه مطرح برای خط حمله را در برنامه تلویزیونی فوتبال برتر اعلام کرد. حال گمانه زنی برای شناختن این گزینه ها در بین رسانه بالا گرفته است و معروف ترین نامی که مطرح شده است لئاندرو دامیائو برزیلی است مهاجمی که سابق بازی برای تیم ملی برزیل را دارد. و دارای کارنامه بسیار قابل قبولی است ما در ادامه نیز به شما را بیشتر با این مهاجم کارنامه اش در طول چند سال گذشته آشنا می کنیم.

باشگاه حال حاضر لئاندرو دامیائو 

لئاندرو دامیائو برزیلی یکی از مهاجمان مدنظر باشگاه پرسپولیس برای جانشینی جونیور براندائو است که در حال حاضر عضو باشگاه کاوازاکی ژاپن است.

قیمت این بازیکن در ترانسفر مارکت

قیمت این مهاجم در حال حاضر در سایت ترانسفر مارکت ۲ ملیون یورو است هرچند قیمت‌های بازیکنان در این سایت خیلی قابل اعتماد نیست. این مهاجم ۳۰ ساله در فصل جاری در ۲۰ بازی ۹ گل به ثمر رسانده و ۸ پاس گل داده که برای یک مهاجم آمار بسیار خوبی است.

لئاندرو دامیائو برزیلی

عکس این مهاجم برزیلی گلزن مد نظر پرسپولیس در تیم ملی برزیل را در بالا مشاهده می کنید

کارنامه این بازیکن در تیم ملی برزیل

این بازیکن در تیم بزرگسالان برزیل هم در ۱۷ بازی موفق شده ۳ گل به ثمر برساند. این مهاجم برزیلی در مجموع در رده باشگاهی تا الان ۷۹ گل به ثمر رسانده و در هر تیمی که بوده موفق به گل‌زنی شده به جز بتیس که تنها ۳ بار برای این تیم به میدان رفت.

کارنامه باشگاهی لئاندرو دامیائو

دامیائو غیر از کاواساکی، سابقه بازی در تیم‌های اینترناسیونال، سانتوس دارد و در سایر دوران بازی خود به صورت قرضی در تیم‌ها حضور داشته است. او به صورت قرضی در باشگاه‌ها کروزبرو، بتیس، فلامینگو و اینترناسیونال توپ زده است. لئاندرو ۶ بازی در تیم المپیک برزیل در کارنامه دارد که ۶ گل به ثمر رسانده است.

 این بازیکنان در ابتدای فصل هم جزوه گزینه های پرسپولیس بود که به علت قراردادش با تیم ژاپنی حضورش منتفی شد. گفتنی است مدیران پرسپولیس هنوز این موضوع را تایید نکرده اند بخاطر اینکه ممکن است دلالان باعث بالا رفتن قیمت بازیکنان مد نظر پرسپولیس شوند باشگاه از اعلام اسم گزینه های خودش بطور رسمی خودداری می کند. اما طی روز های آینده بازیکنان مد نظر بطور رسمی اعلام خواهند شد. پرسپولیس دو بازیکن خارجی در پست مهاجم در نظر گرفته است.

این مطلب هم احتمالا مورد علاقه شما باشه  لیست خرید پرسپولیس برای نیم فصل 98 - 99