مهاجم سابق سرخ و آبی

مهاجم سابق سرخ و آبی ها مدنظر علی کریمی

مهاجم سابق سرخ و آبی ها مدنظر علی کریمی

به گزارش نازشو –  علی کریمی سرمربی تیم فوتبال سپیدرود رشت که طبق شنیده ها مالک باشگاه سپیدرود هم است. بعد از اینکه در یکی از بدترین شرایط تیم سپیدرود را تحویل گرفت و نتوانست بازیکنان مدنظر خود را جذب کند حال در نیم فصل قصد دارد بازیکنان که مورد نظر اش را جذب کند علی کریمی در چند دوره مربیگیری که داشت همیشه براساس استعداد بازیکن جذب کرده است و یکی از بهترین اهداف کریمی جذب بازیکنان باکیفت است نه صرفا نامی برای همین بادقت زیاد و تست های فراوان بازیکنان را انتخاب و با آن قرار داد می بند.

مهاجم سابق سرخ و آبی

و تا الان سپیدرود با پیام صادقیان و لوکا نوزادزه مدافع گرجی تبار و امیر منصوریان ( مدافع چپ پای سابق تیم پدیده مشهد)  و محمد علیزاده از تیم کارون اروند خرمشهر را جذب کرده است. حال گزینه بعدی کریمی برای خط حمله فرزاد حاتمی مهاجم سابق سرخ و آبی های پایتخت است. این بازیکن با تجربه که سابق بازی در تیم های استقلال ، پرسپولیس ، سپاهان ، تراکتور و… را در کارنامه دارد. و بسیار می تواند به سپیدرود کند. چون این تیم محبوب شمال کشور در عمر گلزنی بسیار در نیم فصل اول مشکل داشت و این تیم در کل نیم فصل اول لیگ برتر 7 گل به ثمر رساند که آمار بسیار بدی محسوب می شود این تیم بدترین خط حمله لیگ را با این تعداد گل در اختیار دارد. البته نمی توانند زیاد به علی کریمی خرد گرفت چون بسیار از مشکلات باعث شده بود که سپیدرود حتی در حد یک تیم لیگ یکی خوب بسته نشود.

حال باید دید علی کریمی در نیم فصل دوم چه عملکردی خواهد داشت. بی شک او می تواند به یکی از بهترین مربیان ایرانی تبدیل شود. اگر بازی های سپیدرود را با همان مشکلات بزرگ بعد از حضور کریمی ببینید متوجه یک تحول بزرگ شده اید که در نیم فصل دوم بیشتر درباره این تحول خواهید شنید.