نحوه ایجاد فضای رمانتیک برای همسر

نحوه ایجاد فضای رمانتیک برای همسر

ازدواج امری مقدس است و عشق و علاقه در زندگی زناشویی به آن هدف و ماندگاری می بخشد اما راهکار هایی برای افزایش عشق و علاقه و راه هایی برای تقویت آن وجود دارد که یکی از این راهکار ها ایجاد یک فضای رمانتیک برای همسر است.بعد از یک روز کاری پر فراز و نشیب با همه مشکلات و تنش های روزانه همسر شما به خانه بر می گردد چه چیزی می تواند اندازه روبه رو شدن با یک فضای رمانتیک و دلنشین و برخورد و استقبال گرم شما او را خوش حال کند این رفتار شما باعث ایجاد صمیمیت و گرمای بیشتر در روابط زناشویی شما می شود به یاد داشته باشید که ایجاد یک فضای رمانتیک نیازی به انجام هزینه های بالا نیست بلکه با کمی خوش ذوقی وخلاقیت می توانید فضایی شگفت انگیز را طراحی کنید به طوری که همسر شما از دیدن آن شگفت زده شود.تمام امکانات و فضاها را به کار بگیرید تا فضایی سرشار از آرامش و دلنشینی ایجاد کند.از جادوی موسیقی قافل نشوید یک موسیقی رمانتیک و ریلکس تاثیر بسیار مفیدی در ایجاد فضای رمانتیک برای همسر شما دارد

شاید یکی از رمانتیک ترین کارها در ایجاد فضای عاشقانه و رمانتیک روشن کردن شمع باشد. کار متداولی که تاثیر بسیار خوبی در ذهن همسر شما خواهد داشت و محیطی آرام و دلنشین در ذهن او تداعی می شود.در چیدمان میز غذا و پذیرایی حساسیت به خرج دهید و با ظرافت و دقت از بهترین وسایل برای تزیین میز استفاده کنید.وسایل دکوری خانه را به سلیقه خودتان رنگ بزنید.بهترین راه برای ایجاد تحول در فضای خانه جابه جایی وسایل خانه و ایجاد تنوع در چیدمان آن هاست.در ادامه این مقاله دستورالعمل ها و راهکار هایی برای ایجاد فضای رمانتیک و آرام دونفره در اختیار شما قرار می گیرد.

راهکار های ایجاد فضای رمانتیک

 • اگر آشپز خوبی هستید، می‌توانید غذاهای خوشمزه درست کنید. دسر توت‌فرنگی، توت‌فرنگی با شکلات، و هر غذای خوشمزه دیگر با ظاهر زیبا و جذاب می‌تواند نه‌تنها اشتهای او را تحریک کند، بلکه تحریک‌کننده جنسی هم به شما می‌رود.

 

فضای رمانتیک برای همسر

 • یکی از مهمترین ابزارهای لازم برای ایجاد یک محیط رمانتیک موسیقی است. درنتیجه وقتی تصمیم دارید چنین فضایی ایجاد کنید یک موسیقی آرام و دلنشین بگذارید.
 • وقتی می‌خواهید یک فضای رمانتیک خلق کنید، باید مراقب همه حس‌ها باشید و چه چیز بهتر از سرمست کردن فردمقابل با یک عطر دلپذیر است؟ شمع‌های معطر روشن کنید و حتماً از گل استفاده کنید. این کارها نه تنها حس بویایی او را تحریک می‌کند بلکه برای حس بینایی او نیز خوشایند خواهد بود.
 • نوری که برای محیط استفاده می‌کنید نباید خیلی روشن باشد. یک نور کم با شمع‌های معطر عالی خواهد بود. اتاق باید تمیز و مرتب باشد. اگر توانستید کمی هم در دکوراسیون اتاق تغییر ایجاد کنید.
 • غذاهایی که استفاده می‌کنید هم باید رمانتیک باشند. یک غذای سبک خوشمزه درست کنید و آن را روی میز گذاشته و میز را به دقت تزئین کنید. رومیزی باید تمیز و زیبا باشد. برای شمع‌ها هم از شمعدان‌های زیبا استفاده کنید.
 • همه جا گل بگذارید و تا جایی که می‌توانید اتاق را تزئین کنید. دقت کنید که همه چیز با محیط رمانتیکی که ایجاد کرده‌اید جور و هماهنگ باشد. هر چیزی که حواس بیننده را پرت کند را از آنجا بردارید.
 • نوشیدنی بخرید. هیچ چیز نمی‌تواند بیشتر از باز کردن یک شیشه آبمیوه و پر کردن دو گیلاس از آن رمانتیک باشد.
 • اگر آشپز خوبی هستید، می‌توانید غذاهایی خوشمزه درست کنید. دسر توت‌فرنگی، توت‌فرنگی با شکلات، و هر غذای خوشمزه دیگر با ظاهر زیبا و جذاب می‌تواند نه‌تنها اشتهای او را تحریک کند، بلکه تحریک‌کننده جنسی هم به شما می‌رود.
 • بعد از اینکه همه چیز را آماده کردید، نوبت خودتان است که لباسی جذاب و چشمگیر بپوشید که به رمانتیک بودن محیط جذابیت خاص بدهد.
 • در روابط بین زن و شوهر، ماساژ دادن، خوابیدن در وان حمام، پراکنده کردن گل‌های رز روی تختخواب و از این قبیل چیزهایی است که می‌توانید به محیط رمانتیکتان اضافه کنید. با صدایی نرم و جذاب صحبت کنید و نوازش کردن همسرتان را برای افزایش رمانتیک بودن فضا فراموش نکنید.
 • لطفا ما را با نظرات سازنده خود در رسیدن به اهدافمان که همان سلامت زندگی خانواده های ایرانی می یاشد بهره مند نمایید و امیدواریم مقاله آموزش ایجاد فضای رمانتیک برای همسر مورد توجه شما عزیزان قرار گرفته و برای شما مفید باشد. با تشکر و سپاس از شما سایت نازشو