خرید و قیمت بلیط دربی 86

نحوه ای خرید و قیمت بلیط دربی 86 از سوی باشگاه ها مشخص شد.

نحوه ای خرید و قیمت بلیط دربی 86 از سوی باشگاه ها مشخص شد.

به گزارش نازشو – سرانجام نحوه ای خرید و قیمت بلیط دربی 86 نیز مشخص شد بعد از اینکه سعید فتاحی اعلام کرد که بلیط فروشی های مسابقات به دو باشگاه استفاده و پرسپولیس واگذار شده است باشگاه پرسپولیس در اطلاعیه از نحو ه ای خرید و قیمت بلیط دربی 86 رونمایی کرد که در ادامه می توانید روش های خرید بلیط دربی 86 را در زیر مشاهده کنید. به نظر می رسد بلاخره اعتراض های طاهری مدیرعامل باشگاه پرسپولیس و مدیرعامل باشگاه استقلال جواب داده و بلیط فروشی مسابقات به این دو تیم بزرگ پایتخت واگذار شده است. با پیروزی در دو بازی پایانی این دو تیم می توانند انتظار داشت که از این مسابقه استقبال بی نظیری شود.

نحوه ای خرید و قیمت بلیط دربی 86

بلیت فروشی دربی 86 پایتخت که به میزبانی استقلال برگزار می شود به دو صورت پیش فروش و حضوری انجام می شود.

بلیت فروشی دربی از ساعت ۸ صبح روز چهارشنبه در تمام شعب موسسه اعتباری کوثر فقط در تهران آغاز می شود. روز پنج شنبه نیز بلیت فروشی از ساعت ۸ صبح بصورت حضوری در باجه های فروش استادیوم آزادی انجام‌خواهد پذیرفت.

 

با هماهنگی انجام شده با باشگاه استقلال هواداران دو تیم می توانند از روز چهارشنبه ۹۶/۱۲/۰۹ ساعت ۸ صبح با حضور در شعب موسسه اعتباری کوثر در تهران نسبت به خرید بلیت هشتاد و ششمین شهرآورد پایتخت اقدام کنند.

به گفته فتاحی مسئول برگزاری مسابقات سازمان لیگ برای این بازی نزدیک به ۶۰ هزار بلیت تهیه شده که از این ۶۰ هزار بلیت، ۳۰ هزار بلیت در شعب موسسه کوثر به فروش می‌رسد و ۳۰ هزار بلیت هم در ورزشگاه فروخته می‌شود.

قیمت بلیط دربی 86  – بلیت‌ها با قیمت‌های ۲۵ هزار تومان برای جایگاه، ۲۰ هزار تومان برای روبرو جایگاه و ۱۵ هزار تومان برای پشت دروازه‌ها و طبقه دوم عرضه خواهد شد.

نحوه خرید بلیط دربی 85

در اول باید خدمت شما عرض کنم که قیمت بلیط دربی 85 بین 8 تا 20 هزار تومن است. که مبلغ های شایعه شده با این وجود دورغ بوده است چندی پیش وب سایتی های خبر از بلیط های 30 هزارتومنی داده بودند. در دربی 85 میزبان تیم پرسپولیس تهران می باشد. و نحوه ای خرید بلیط دربی از طریق شعبه های موسسه اعتباری کوثر در سراسر کشور نیز انجام می شود که خبر بسیار خوبی برای هوادران مخصوص اند شهرستانی است که می توانند به راحتی بلیط این بازی را تهیه کنند و به موقع خود را به ورزشگاه برسانند و دیگر نیاز نباشد چند روز قبل فقط برای تهیه بلیط دربی 85 به تهران بروند. گفتنی است که شما با مراجعه به سایت موسسه اعتباری بانک کوثر می توانید نزدیکترین نمایندگی این موسسه را به خود را پیدا کنید و برای خرید بلیط به آنحا مراجعه کنید.  شروع بلیط فروشی دربی 85 از دوشنبه است . همچنین قیمت بلیط ها به این گونه است که بلیت‌ ها با قیمت‌های ۲۰ هزار تومان برای جایگاه، ۱۵ هزار تومان برای روبه‌رو جایگاه و ۸ هزار تومان برای پشت دروازه‌ ها و طبقه دوم عرضه خواهد شد. و خبر خوب برای کسانی که کارت هواداری موسسه کوثر را دارند این است که هوادارانی که دارای کارت هواداری هستند نیز از تخفیف بیست درصدی می توانند استفاده کنند. همچنین شما با داشتن هر کارت ملی می توانید یک بلیط تهیه کنید و خبر خوب دیگر این است که اگر شما کارت هواداری ندارید می توانید به همراه کارت ملی شناسه نامه خود را همراه خود ببرید و هم حساب باز کنید و هم از تخفیف این کارت هواداری نیز استفاده کنید که همه شرایط برای تماشای بازی از نزدیک فراهم شده است. امیدواریم که یک دربی تماشاگر پسند را در یک ورزشگاه پر نیز شاهد باشیم.

توجه توجه: خرید و قیمت بلیط دربی 85 ، شما دوستانی که از طریق موسسه کوثر بلیط تهیه نموده اید در روز بازی بعد از آمدن به ورزشگاه آزادی با در دست داشتن کارت ملی بلیت جایگاه مربوطه را دریافت می‌کنند و فقط باید این رسید را که حکم بلیت ورود آن ها به ورزشگاه است به خوبی نگهداری کرده و در مراجعه در روز بازی حتما به همراه کارت ملی به مسئولان باجه های بلیط فروشی ارائه نمایند. پس دقت فرمایید تا در روز بازی به مشکل نخورید پس رسید و کارت ملی فراموش نشود تا بتوانید بدون مشکل به ورزشگاه بروید. چون برای اولین بار است که به این گونه بلیط فروشی انجام می شود نواقصی هم دارد که باشگاه ها قول داده اند که در آیند بتوانند بلیط فروشی را بهتر انجام دهند تا هوادران بدون مشکل بلیط تهیه کنند.

28نظر برای “نحوه ای خرید و قیمت بلیط دربی 86 از سوی باشگاه ها مشخص شد.”

 1. اگر برادرم واسم بلیط بخره با کارت ملی خودش من میتونم با اون بلیط برم تو ورزشگاه

  1. فکر کنم ممکن هستش با هر کارت ملی یک بلیط می شود خرید. ولی برای اطمینان بیشتر در هنگام خرید بلیط از موسسه اعتباری کوثر یک سوال هم کنید بد نیست.

  2. به ازای هر کارت و کد ملی که ارائه می‌شود یک بلیت به فرد تعلق می‌گیرد. هواداران پس از حضور در شعب موسسه، در واقع بلیت جایگاه مورد نظر خود را با قیمت تعیین شده خریداری می‌کنند و روز بازی در مراجعه به ورزشگاه با تحویل رسید خود و کارت ملی بلیت جایگاه مربوطه را دریافت می‌کنند و فقط باید این رسید را که حکم بلیت ورود آنها به ورزشگاه است به خوبی نگهداری کرده و در مراجعه در روز بازی حتما به همراه کارت ملی به مسئولان باجه های بلیط فروشی ارائه نمایند.

 2. آقا این چه وضعشه؟؟؟ ما امروز رفتیم موسسه کوثر از صبح سایت بسته س…یه بلیط فروشی نمیتونن انجام بدت

  1. افتضااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااح

 3. بریم موسسه ی اعتباری کوثر بگیم بلیط می خوایم یا سایت داره?؟

  1. نه باید حضوری در موسسه کوثر حضور پیدا کنید و حتما کارت ملی همراه داشته باشید. و اگر هم می خواهید کارت هواداری بگیرد شناسه نامه را هم با خود ببرید تا بتونید از تخفیف استفاده کنید

 4. سلام مطمئن باشید با این کار بازار سیاه رونق گرفته همین بس ادم سراغ دارم با کارت ملی دور وریهاش ده تا بلیط خریده

 5. بخدا دیگه شورشو در اوردن تو خراسان جنوبی یک شعبه هست اونم مرکز استان که باید ۴۰۰کیلومتر بریم که بلیط تهیه کنیم.. بخدا تو دنیای اینترنت ما هر چی باید پیشرفت کنیم به عقب برمیگردیم… خوب چرا اینترنتی نمیده همون موسسه که کسی نخواد بره بانک… عه با اون مدیریت شون

  1. سلام
   هدف اصلی این کار این بود که در کنار بلیط هوادار ها کارت هواداری هم بگیرن یعنی به نوعی با این کار تبلیغات انجام دادن تا کارت هواداری بیشتر بشه. در بازی های آینده به احتمال فراوان اینترنتی میشه. چون این بازی مهم بود و میدونستن هوادار هر جور باشه واسه تهیه بلیط اقدام می کنه این کار کردن و یک تخفیف هم قرار دادن برای کسایی که کارت هواداریی دارند.

 6. چرا اخه اینطوری شده امسال؟؟

  دور ور ما بانک کوثر نیست و خیلی دوره چرا از سایت نمیشه بیلیط گرفت؟؟

  ایا خضوری تو ورزشگاه هم بیلیط میفروشن؟؟

  اولین بارمه میرم استادیوم.. خیلی دوست دارم برم ولی با این کارا ….. 🙁

  1. سلام
   در سایت موسسه کوثر در جستوجو شعبه ها می توانید نزدیک ترین شعبه به خود را پیدا کنید.

  1. خیر مگر اینکه اعلام کنند که در حال حاضر چیزی اعلام نشده است. و اگر هم بلیط وجود داشته باشد در بازار سیاه باید خریداری کرد.

 7. آیا حضوری هم می شود بلیط تهیه کردد لطفاا جوابمو بدید مرسی ؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

  1. سلام
   در حال حاضر هیچ اعلامی در این باره نشده است ولی احتمال اینکه خرید بلیط در روز بازی انجام شود بسیار پایین است.

 8. سلام. برای بنده که کارت ملی رو گم کردم ، با شناسنامه یا کارت پایان خدمت یا کپی کارت ملی میتونم بلیط بگیرم ؟

  1. بهترین راه اینکه که با کپی کارت ملی و شناسه نامه به بانک بروید سوال کنید.

 9. خدایش همه شدن دزد.امروز رفتم شعبه تجریش میگن بلیط نداریم.بعدش کارمند بانک میگه من چندتا برا خودم گرفتم الان می فروشم طبقه بالا50هزار .یعنی کارمون شده دزدی فقط

  1. بله
   خیلی از این مشکلات وجود داره از روز اول خیلی از بلیط ها افراد مختلف با کارت ملی افراد اطراف خودشون گرفتن که بتونند تو بازار سیاه بفروشند. اگر دوست داشتید گزارش بدید میتونید از این شماره به شعبه اصلی موسسه کوثر گزارش بدید 42830-021

 10. اين چه مسخره بازييه بايد يه سامانه طراحي بشه كه اونجا بري سراغ گيت و صندلي خودت و گرنه باركد بليط خوانده نشه

  1. نه دوست عزیز تمام بلیط ها به فروش رسیده و اگر هم وجود داشته باشته در بازار سیاه هست که قیمت های خیلی بالایی هم داره

 11. هنوز بلیط هست فردا بخوام برم بگیرم طبقه پایین واسه پرسپولیس یا تمام شد ؟

دیدگاه ها غیر فعال است.