نسبت فامیلی افراد مشهور

نسبت فامیلی افراد مشهور

نسبت فامیلی افراد مشهور

 در یکی دیگر از مطالب سایت نازشو در بخش اخبار هنرمندان به مطلب جالبی برخوردیم در مورد بعضی از ستاره های هالیوود و افراد مشهور که باهم دیگر رابطه فامیلی دارند. به گفته بعضی از هنرمندان خودشان هم این نسبت های فامیلی را نمی دانستند. اما وقتی مشهور شدند و باهم دیگر دیدار داشتند متوجه نسبت های فامیلی خود شدند. در این مطلب 6 تا از آن ها را بررسی می کنیم. که به شخص برای خود بنده بسیار جالب بود توصیه می کنم تا انتهای مطلب همراه ما باشید.

تیمبلند و فارل ویلیامز
نسبت فامیلی افراد مشهور

فارل ویلیامز خواننده و آهنگ ساز معروف آمریکایی که یکی از شناخته شده ترین افراد دنیا موسیقی است. تیمبلند هم که یکی دیگر از رپر های مشهور آمریکایی است این دو سابق همکاری با یک دیگر را هم دارند و نسبت فامیلی تیمبلند و فارل  عموزاده است.

کیت میدلتون و گای ریچی 
نسبت فامیلی افراد مشهور

نسبت فامیلی افراد مشهور ، کیت میدلتون یا همان دوشس کمبریج با کارگردان معروف گای ریچی نسبت فامیلی دارند. این دو قبل از مشهور شدند از نسبت فامیلی خود باخبر بودند. اجداد مشترک آن ها دیوید مارتینو و سارا میدوز هستند که در قرن هجدهم زندگی می کردند.

نیکلاس کیج و سوفیا کاپولا
نسبت فامیلی افراد مشهور

شاید کمتر کسی باشد که نیکلاس کیج یا همان کیم کاپولا را نشناسد. نیکلاس فامیل های زیادی در هالیوود دارد اما یکی از معروف ترین آن ها سوفیا کاپولا کارگردان جوان و معروف سینمای جهان است که با آثارش بسیار را متعجب کرده است. نیکلاس کیج یا همان کیم کاپولا پسر عموی سوفیا کاپولا است.
زیسته اند.

 رایان گاسلینگ و جاستین بیبر 

نسبت فامیلی افراد مشهور

نسبت فامیلی افراد مشهور ، شاید شما هم تا به امروز نمی دانستید که رایان گاسلینگ و جاستین بیبر با هم دیگر فامیل هستند. برای خود بنده بسیار جالب بود. بار ها شنیده بودم که بیبر اقوام زیادی در بین هنرمندان هالیوود دارد اما رایان یکی از معروف ترین آن نیز است رایان و بیبر عموزاده هستند.

هیلاری کلینتون و آنجلینا جولی
نسبت فامیلی افراد مشهور
هیلاری کلینتون نامزد انتخابات گذشته ریاست جمهوری آمریکا یکی از اقوام آنجلینا جولی محسوب می شود. جد مشترک جولی و هیلاری که آن ها را به هم مرتبط ساخته فردی است به نام Jean Cusson. آنجلینا عموزاده نهم هیلاری کلینتون است. این هم یکی از جالبترین نسب های فامیلی بود که بسیار از مردم آن را نمی دانستند.

بن افلک و مت دیمون  

نسبت فامیلی افراد مشهور

نسبت فامیلی افراد مشهور ، مت دیمون نویسنده و بازیگر مشهور  و بن افلک یکی دیگر از بازیگران مشهور با هم دیگر نسبت فامیلی دور دارند این دو از زمان کودکی با یکدیگر رابطه دوستانه داشتند مت دیمون و بن افلک عموزاده دهم همدیگر هستند. با اینکه فامیلی دوری دارند ولی بسیار باهم دیگر رابطه خوب و صمیمانه ای دارند.

در آخر هم امیدوار هستیم مطلب مورد توجه شما قرار گرفته باشد اگر دوست دارید دوستانتان هم از این نسیت های فامیلی آگاه سازید می توانید از طریق دکمه های اشتراک گذاری انتهای مطلب این کار انجام دهید.