نصرتی: پرسپولیس در تمام خطوط خوب بود/ ذوالفقارنسب بر مسائل اشراف ندارد

پیشکسوت پرسپولیس اعتقاد دارد رئیس هیئت مدیره این باشگاه با اظهارات خود نشان می‌دهد اطلاعات کاملی از مشکلات حاکم بر پرسپولیس ندارد.

محمد نصرتی درباره برتری ۳ بر صفر پرسپولیس مقابل ذوب‌آهن اصفهان، گفت: بازیکنان پرسپولیس در همه خطوط خوب کار کردند. تیم مالکیت توپ و میدان را در اختیار داشت و فرصت‌های گلزنی زیادی به وجود آورد. پرسپولیس شایستگی این پیروزی را داشت و ورود بازیکنان تاجیکستانی به زمین هم اتفاق بسیار خوبی بود. امیدوارم آنها هر چه زودتر در پرسپولیس جا بیفتند و به تیم کمک کنند.

وی در مورد نقاطی که سرخپوشان در آنها نیاز به ترمیم دارد، تصریح کرد: پرسپولیس در نقل‌وانتقالات باید سه یا چهار بازیکن جدید به خدمت بگیرد. با توجه به جدایی رادوشویچ، یک دروازه‌بان باکیفیت باید به پرسپولیس بیاید و باشگاه باید یک هافبک بازیساز را هم به تیم اضافه کند. پرسپولیس با مصدومیت آل‌کثیر باید یک یا دو بازیکن در خط حمله به خدمت بگیرد.

پیشکسوت باشگاه پرسپولیس در واکنش به تغییرات مدیریتی این باشگاه و انتقادات از اظهارات بیژن ذوالفقارنسب بیان کرد: امیدوارم جلسه هیئت مدیره هر چه زودتر تشکیل شود و اعضا از مشکلات باخبر شوند. ذوالفقارنسب مصاحبه‌هایی می‌کند که نشان می‌دهد بر مسائل اشراف ندارد و جلسات بیشتری باید باشد تا همه با این مشکلات آشنا شوند. یک نفر مانند محمد خاکپور پیدا می‌شود و می‌گوید من تخصص ندارم، اما چنین افرادی نداریم و همه به دنبال پُست و جایگاه هستند.

نصرتی درباره وضعیت باشگاه تراکتور تبریز به شرکت مس سونگون ورزقان خاطرنشان کرد: واگذاری باشگاه به مس سونگون تصمیم بسیار خوبی است و امیدوارم تکلیف تراکتور هر چه زودتر روشن شود. نیم‌فصل فرصت خوبی برای واگذاری مالکیت باشگاه است. اگر تراکتور نقل‌وانتقالات نیم‌فصل را از دست بدهد، آسیب زیادی می‌خورد و به گزینه سقوط به لیگ دسته اول می‌شود.

  Read more…

This article is copyright ©  پرسپولیس نیوز