نعمتی: در شأن پرسپولیس نیست دریافتی بازیکنانش به ۲۰ درصد هم نرسیده باشد/ باید یک روز ساختار فوتبال ما درست شود

هافبک تیم فوتبال پرسپولیس مدعی شد دریافتی بازیکنان و اعضای این تیم در فصل جاری به بیش از ۲۰ درصد نرسیده است.

سیامک نعمتی درباره پیروزی یک بر صفر پرسپولیس مقابل فجر سپاسی اظهار داشت: ابتدا خدا را شکر می‌کنم که توانستیم سه امتیاز را به دست بیاوریم. بازی خیلی سختی بود. فجر هم تیم جوان و دونده‌ای بود و با سیستم دفاعی بازی می‌کرد. خدا را شکر که توانستیم از موقعیت‌مان استفاده کنیم و گلی سه امتیازی را به ثمر رساندیم.

وی در واکنش به صحبت‌های سیدجلال حسینی مبنی بر اینکه حذف پرسپولیس از آسیا باعث می‌شود تا یکسری از مشکلات این تیم حل شود، گفت: من مصاحبه سیدجلال را نشنیده‌ام. اگر هم این حرف را زده، درست است. باید یک روز این ساختار فوتبال ما درست شود، از زمین تمرین، تا ورزشگاه و بدهی‌ها و دریافتی بازیکنان. امیدوارم این مشکلات حل شود. نمی‌دانم که می‌توانیم به آسیا برگردیم یا نه، ولی امیدوارم که اگر این سری محروم شدیم برای سال بعد در آسیا حضور داشته باشیم.

هافبک تیم فوتبال پرسپولیس در مورد تغییرات مدیریتی در این باشگاه تصریح کرد: مسائل مدیریتی دست ما نیست. فقط می‌توانم بگویم که در شأن پرسپولیس نیست که بعد از پنج فصل قهرمانی کل دریافتی تیم به ۲۰ درصد هم نرسیده باشد. دریغ از هزار تومان پاداش! امیدوارم با مدیریت جدید مشکلات پرسپولیس حل شود. بازیکنان به کمک مدیریت باشگاه نیاز دارند.

  Read more…

This article is copyright ©  پرسپولیس نیوز