نقل و انتقالات نیم فصل لیگ برتر

نقل و انتقالات نیم فصل لیگ برتر در خواب زمستانی

نقل و انتقالات نیم فصل لیگ برتر در خواب زمستانی

به گزارش نازشو با اینکه نقل و انتقالات نیم فصل لیگ برتر خلیج فارس شروع شده است. اما امسال برخلاف سال های گذشته خبری از بمب های بزرگ و شاه ماهی ها نیست و انگار نباید در نقل و انتقالات نیم فصل لیگ برتر 96 منتظر خبر های شوک کننده باشیم. این مسئله که شاید عجیب باشد. اما دلایل آن را نیز ما در این مطلب از سایت نیز بررسی می کنیم که می توانید از دلایل اصلی کم خبر بودن نقل و انتقالات نیم فصل لیگ برتر باشد که در ادمه نیز این دلایل را بررسی می کنیم.

 

1- جام جهانی 2018 روسیه

از دلایل اصلی نبودن بمب های نقل و انتقالات نیم فصل لیگ برتر می تواند جام جهانی باشد چون بازیکنان بزرگ نیز نمی خواهند با تغییر تیم خود شرایط جدیدی را تجربه کنند و می خواهند تا انتهای فصل در تیم های خود نیز بمانند و در تیم های که حضور دارند نیز تلاش کنند تا شاید شانس حضور در تیم ملی را برای مسابقات جام جهانی 2018 پیدا کنند حال با اینکه ورود به لیست کی روش برای جام جهانی 2018 بسیار سخت است اما کی روش نشان داده است بازیکنان پرتلاش لیگ را نیز زیر نظر دارد.

2- محرومیت پرسپولیس

خوب وقتی صحبت از بمب های نقل و انتقالات و خبر های داغ انتقال بازیکن باشد باید پای دو تیم پرسپولیس و استقلال نیز در میان باشد که این دو برای رقابت با هم دیگر بازیکنان بزرگی را جذب می کردند اما حال با محرومیت پرسپولیس نیز شاید اخبار جا به جایی های بازیکن زیادی برای طرفداران فوتبال جالب نباشد.

خوب در کنار این دو دلیل که باعث شده است اخبار جذابی از نقل و انتقالات نیم فصل لیگ برتر نشنویم. می توانند به مشکلات باشگاه و مشکلات جدایی از تیم ها نیز اشاره کرد با فشاری که فیفا آورده دیگر نمی توانند یک طرفه بازیکنی یا باشگاهی با بازیکنی نیز فسخ کند. و اگر این کار را انجام دهد با محرومیت های بزرگی نیز روبه رو خواهد شد. اما بازهم باید منتظر ماند چون لیست بازیکنان نارازی و در صف انتقال بسیار زیاد است که از مهم ترین آن ها می توانند به مجتبی جباری ، مهدی رحمتی ، سجاد شهباززاده ، عیثی آل کثیر ، آل نعمه و خیلی از بازیکنان دیگر که شاید از شرایط خود در تیم های خود نیز رازی نیستند و احتمال تا پایان نقل انتقالات نیم فصل لیگ برتر شاید اخبار داغ و جذابی نیز بشنویم. که سعی می کنیم که مهم ترین آن ها را نیز در این مطلب برای شما نیز قرار دهیم.