نورگل یشیلچای

نورگل یشیلچای بازیگر ترکیه ای وارد اصفهان شد.

به گزارش سایت نازشو نورگل یشیلچای بازیگر ترکیه ای که ماه قبل درباره حضور در یک فیلم ایرانی سخن گفته بود و خوشحالی خود را در این باره اعلام کرده بود امروز با انتشار تصویری در هتل اصفهان از سفر خود به ایران خبر داد شنیده های نشان می دهد که نورگل یشیلچای قرار است در  فیلم جن زیبا بازی کند که چند وقت گذشته کارگردان و تهیه کننده این کار خبر حضور این بازیگر ترکیه ای را رد کردند و آن را فقط یک شایعه دانستن اما با حضور این بازیگر در اصفهان مشخص شده است که صحبت های این بازیگر ترکیه ای واقعیت داشته است چون قرار است فیلم جن زیبا در اصفهان ساخته شود و نورگل یشیل چای با انتشار عکسی در هتل معروف اصفهان یعنی هتل عباسی اصفهان صحت حضورش در ایران را تایید کرد و به هوادرانش اطلاع داد که در ایران است. فیلمی که نورگل یشیل چای قرار است در آن بازی کند به کارگردانی بایرام فضلی و تهیه‌کنندگی مهرداد فرید است.

نورگل یشیلچای

نورگل یشیلچای

عکس های نورگل یشیل چای در ایران در حال گریم برای بازی در فیلم 

نورگل یشیلچای

عکس نورگل یشیل چای در اصفهان

نورگل یشیلچای

عکس گریم نورگل یشیل چای  در سکانسی از فیلم جن زیبا که در اصفهان فیلم برداری می شود گفتنی است که در این فیلم بازیگران معروفی چون فرهاد اصلانی هم نیز نقش آفرینی می کنند که بسیار منتظر اکران این پروژه هستند که بازی این بازیگر ترکیه ای را در یک فیلم ایرانی ببیند.

بایرام فضلی که بیشتر در زمینه نویسندگی و فیلم برداری شناخته شده است و فقط یک فیلم سینمایی بلند به نام باز هم سیب داری؟ ساخته است.

این مطلب هم احتمالا مورد علاقه شما باشه  ادامه عکس های بهاره افشاری با هنرمندان در اکران سریک