تیپ زدن

نکاتی درباره تیپ زدن برای پسر ها

در این مطلب نازشو نمی خواهیم به شما مدل لباس معرفی کنیم و فقط می خواهیم نکاتی را به شما بیاموزیم که در تیپ زدن می تواند بسیار به شما کمک کند. پسر ها هم مثل دختر ها خیلی به خوش تیپ بودن اهمیت می دهند و بعضی نکات مهم درباره خوش تیپ بودن میان پسرا ها ثابت شده است که در این پست بیشتر قرار است به آن بپردازیم. همچنین در این پست می خواهیم برخی از مواردی را بررسی کنیم که اشتباهات بزرگ در تیپ زدن که همه ما بعضی اوقات ناخواسته مرتکب آن می شویم بدون آنکه بدانیم چقدر این نوع تیپ زدن اشتباه بوده همه این مسائل قرار است در مطلب نکاتی درباره تیب زدن برای پسر ها نیز بررسی شود. هدف این پست این است که چه بزرگ سالان چه جوان برخی نکات تیپ زدن را بیاموزند و یک پسر خوش تیپ به حساب بیایند و اگر احساس می کنید خوش تیپ هستید و نیاز به این مطالب ندارید اشتباه نکنید تا انتها ما را همراهی کنید و در انتها یک جمع بندی کنید شاید با همه موارد موافق نباشید اما خیلی از نکات تیپ زدن می تواند برای شما جذاب باشد. این نکات و راز مردان خوش تیپ مخصوص ایران نیست بلکه نکاتی است که در بیشتر کشور ها جزوه نکات خوش تیپی در آقایان حساب می شود اما ممکن است در برخی کشور ها هم متفاوت باشد اما این راز ها در خیلی از کشور ها یکسان است. در ادامه همراه ما باشید تا بیشتر با این مسائل گفته شده آشنا شوید.

تیپ زدن

1- انتخاب لباس های روزانه در بیشتر اوقات شما قرار نیست به مهمانی بروید یا جای خاصی سر بزنید و فقط می خواهید در یک روز کاملا معمولی به بیرون بروید اما آیا شما در نوع زمان ها در برای تیپ خود وقت نمی گذارید. اگر می گذارید که پس کار درستی می کنید اما نمی گذارید باید خدمت شما عرض کنم که تیپ های روزانه شما اگر مهم تر از تیپ ها مهمانی و مجالس دیگر نباشد کمتر نیز نیست پس برای انتخاب لباس‌های‌تان وقت بگذارید. برای ایجاد یك تغییر خوب از تی‌شرت‌های رنگی استفاده كنید. اگر نوجوان شما اهل برند و به قول خودشان مارك بازی است، يادتان باشد برندهايي را به او معرفي كنيد كه تنوع رنگي در آن‌ها وجود دارد. البته بهتر است طوري رفتار كنيد كه در ذهن آن‌ها رنگي و متناسب بودن بر برند بودن، ارجحيت پيدا كند.

2- رنگ بندی در تیپ زدن پسرا ها

در کل توصیه می شود در انتخاب تیپ خود بیشتر از سه رنگ استفاده نکنید. البته انتخاب آن سه رنگ ها خیلی مهم است اما از استفاده رنگ های بیشتر از سه رنگ نیز خودداری کنید که تیپ شما را نیز خراب می کند و این یکی از اشتباهاتی است که ما خیلی تکرار می کنیم. مثال کت مشکی ، پیراهن سفید ، شلوار آبی ، کتونی سبز خوب استفاده از این چند رنگ اشتباه است اما همین تیپ با استفاده از یک کتونی سفید یا مشکی چقدر بهتر به نظر می آید پس سعی کنید از بیشتر از سه رنگ هم در تیپ خود استفاده نکنید حتی جوراب ها و کمربند ها و .. در این دسته نیز قرار می گیرند.

3- انتخاب ساعت در تیپ زدن

شاید در چند سال گذشته استفاده از ساعت در بین جوان ها کم شده است اما انتخاب یک ساعت مناسب با تیپ می تواند به خوش تیپ بودن شما بسیار کمک کند و شما را یک مرد آراسته و خوش تیپ نشان دهد. پس خیال نکنید ساعت در تیپ شما دیده نمی شود و اهمیت ندارد.

تیپ زدن

4- عینک

این مورد به شما بستگی دارد و بازخورد های که از اطرافیان گرفته اید و اینه آیا خودتون فکر می کنید عینک با تیپ شما می آید. از آن استفاده کنید اما انتخاب یک عینک درست میعار های خودش دارد مثال با صورت گرد یک نوع عینک مناسب است و با صورت کشیده یک نوع دیگر عینک پس فقط عینک زدن نمی تواند به خوش تیپ بود شما کمک کند. انتخاب درست عینک می تواند تیپ شما را کامل تر کند.

5- انتخاب شلوار

شما شاید چند شلوار دارید از جنس های جین ، پارچه ای ، کتان دارید که برای تیپ زدن به شما می توانند خیلی کمک کنند مثال می توانید برای یک تیپ معمولی روزانه از شلوار کتان به همراه یک پیراهن مناسب و یک کفش مناسب نیز استفاده کنید که اگر انتخاب و رنگ بندی درستی داشته باشد خیلی می تواند به شما کمک یا حتی در مهمانی ها اگر اهل پوشیدن لباس مجلسی نیستید می توانید با انتخاب یک کت مناسب و شلوار کتان یا جین یک تیپ مناسب برای مهمانی داشته باشید. در انتخاب شلوار همیشه دقت داشته باشید که نه زیاد تنگ باشد نه زیاد گشاد نه زیاد بلند و نه زیاد کوتاه این در انتخاب شلوار خیلی مهم است ممکن است بعد ها پشیمان شوید که چرا شلوار تنگ خریدم که فقط می توانم در تابستان با صندل بپوسم و ….

6- پیراهن

انتخاب پیراهن درست هم یکی شاخص های مهم تیپ زدن در پسرا ها است و سعی کنید متناسب با تیپ خود یک پیراهن زیبا انتخاب کنید و هر پیراهنی را به هر شلوار نپوشید. پیراهن های شما سعی کنید از رنگ های خیلی مختلف استفاده نکرده باشد تک رنگ یا دو رنگ می تواند انتخاب بهتری باشد پیراهن ها بسته به فصل انتخاب کنید.

7- نگاهی کلی

ما مواردی چون کت ، کفش ، کتانی ، کراوات ، جوراب  را در این پست بررسی نکردیم اما انتخاب درست رنگ و جنس این موارد گفته شده بسیار در تیپ زدن مهم است. مثال هر کدام از این موارد در تیپی که زدید ناجور باشد یا رنگ نامناسب نداشته باشد کل تیپ شما را به میزند و شما را یک فرد خوش تیپ نشان نمی دهد و عکس آن عمل می کند. پس حتی در انتخاب جوراب هم دقت داشته باشد. مثال در تیپ رسمی کت و شلوار انتخاب یک جوراب با رنگ درست خیلی خیلی تاثیر دارد. پس در تیپ زدن رنگ ، سایز ، جنس ، آب و هوا و …. خیلی تاثیر دارد. مرد خوش تیپ کسی است که بیشتر نکات گفته شده را رعایت کند برخی از نکات دیگر هم اضافه خواهد شد.