نکاتی در مورد تیپ مشکی

نکاتی در مورد تیپ مشکی

نکاتی در مورد تیپ مشکی ، برای برخی از افراد تیپ مشکی ویژگی هایی دارد که تیپ های دیگر این ویژگی را ندارند مثلا یک تیپ مشکی ممکن است فرد را منحصر بفرد و یا جذاب معرفی کند و همچنین یک تیپ مشکی ظاهری ستذه و کلاسیک دارد که هیچ وقت کسل کننده نمی شود برخی از افراد از تیپ مشکی هر روزه خود استفاده میکنند و از پبراهن و کیف و کفش مشکی خرید می کنند تا تیپی سر تا پا مشکی داشته باشند.

گرچه در ایران تیپ مشکی بیشتر در مراسم عزاداری و ختم استفاده می شود ولی برخی از افراد در مجالس مهم و در رفت و آمد ها به مکان های مهم از تیپ یک دست مشکی استفاده می کنند.اما به یاد داشته باشید که استفاده از تیپ مشکی نیز نکات و قوانین خود ار دارد که با رعایت آن می تونید خاص تر و زیبا تر به چشم بیایید این قواین که در این پست سایت نازشو در اختیار شما قرار میگیرد به کمک خواهد کرد تا تیپ مشکی خود ار به بهترین شکل ست کنید.در مورد پیراهن مشکی توصیه شده است که در محل کار استفاده نشود چرا که پیراهن مشکی مناسب مکان های رسمی نیست. اگر شما جزو افرادی هستید که به تیپ سر تا پا مشکی علاقه دارید میتونید از پارچه های مختلف مشکی استفاده کنید تا تیپ شما حالت یکنواخت نداشته باشد.

برای ست کردن تیپ مشکی تان از از تیپ کرومتیک استفاده کنید تیپ کرومتیک تیپی است که یک رنگ به عنوان رنگ هسته انتخاب میشود و سایر رنگ ها باید به این رنگ نزدیک باشند و در واقع با رنگ هسته هم خانواده باشند. اگر می خواهید تیپ یک رنگ مشکی شما متمایز و غیر یک نواخت باشد از کنتراست رنگ ها استفاده کنید تا تفاوت رنگ ها به طور خفیف حس شود. با ما همراه باشید تا باید ها و نباید های تیپ مشکی را بهتر بشناسیم.

 

قانون اول: پارچه‌های متفاوت به کار ببرید

وقتی سرتا پا مشکی می پوشید، دیگر لازم نیست سر تا پای لباس هایتان هم یک جنس داشته باشد. پس مانتو و شلوار نخی یا پیراهن و شلوار پارچه‌ای مشکی را با هم ست نکنید.

از پارچه‌های مختلف در استایل خود استفاده کنید، مثل جین، کتان، مخمل و چرم.

قانون دوم: سایز درست را انتخاب کنید

انتخاب سایز درست هر لباس اهمیت زیادی در استایل شما دارد، به ویژه اگر سرتاپا مشکی می‌پوشید. مشکی این مزیت را دارد که اندام شما را خوش فرم و لاغرتر نشان دهد، برای آنکه از این ویژگی رنگ مشکی بیشترین استفاده را کنید به جای لباس‌های گشاد و آزاد، لباس‌هایی را انتخاب کنید که درست فیت بدن شما است.

تیپ مشکی
                                    تیپ مشکی دخترانه

قانون سوم: به اکسسوری‌ها توجه کنید

تیپ سراپا مشکی، یک استایل کاملا ساده و مینیمالیستی است، بنابراین اکسسوری هایی که در این زمینه مینیمال به کار می‌برید، می‌تواند بیشتر دیده می‌شود.

به همین دلیل هم وقتی برای استایل مشکی خود، ساعت، گردنبند، کمربند و … انتخاب می‌کنید، باید دقت بیشتری به خرج دهید. رنگ جزییات چرمی و فلزهای به کار رفته در هر اکسسوری و فرم رسمی یا روزمره آن‌ها باید با یکدیگر همخوانی داشته باشند.

قانون چهارم: بهترین کفش‌ها را بپوشید

کفش‌ها همیشه می توانند تاثیری باورنکردنی در استایل شما داشته باشند، بدون اغراق می‌توان گفت که کفش ها اولین بخش در تیپ شما هستند که دیده می‌شوند.

وقتی تیپ مشکی را انتخاب می‌کنید، کفش‌ها حتی بیشتر از همیشه می‌توانند توجه‌ها را به خودشان جلب کنند، پس بهتر است کفش شما به اندازه کافی تمیز و براق باشد.

بوت‌های بندی و کفش رسمی مردانه و بوت پاشنه دار یا کفش کالج زنانه انتخاب‌های خوبی برای تیپ مشکی هستند.

قانون پنجم: مرتب باشید و به جزییات اهمیت بدهید

وقتی قرار است همه لبا‌س های شما از بالا تا پایین مشکی رنگ باشد، باید مطمئن شوید که همه آن‌ها مرتب، تمیز و اتوکشیده هستند.

در تیپ تیره همه جزییات نمود بیشتری پیدا می کنند، از طرح روی تی شرت یا مانتو تا فرم لباس روی بدن. پس به تمام این جزییات توجه کنید.

نکته آخر این است که به کیفیت اهمیت دهید. لباسی را انتخاب کنید که با یک بار شستن یا پوشیدن، از مشکی به زغالی و نوک مدادی تغییر رنگ ندهد. لباس های نخی برای فصل تابستان انتخاب های بهتری هستند و البته دوام بالاتری هم دارند.