بازیگر مردمی - پرویز پرستویی

نگاه زیبای پرویز پرستویی به نامزد شدن جمشیدی

نگاه زیبای پرویز پرستویی به نامزد شدن جمشیدی

به گزارش نازشو بعد از اعلام اسامی نامزد های جشنواره فیلم فجر 96 در قسمت بهترین بازیگر مکمل نقش مرد پژمان جمشیدی نیز کاندید شد و در حالی که آقای فروتن در حال خواندن اسم او و فیلم اش بود با صدای بلند برخی افراد حاضر در آنجا روبه رو شد که بسیاری نیز زننده بود. در این بین برخی ها واکنش های منفی به این موضوع نشان دادند و اما پیامی که شاید اندازه کل آن واکنش های منفی نیز انرژی تازه ای نیز به پژمان جمشیدی داد نگاه زیبای پرویز پرستویی بود که در ادامه متن پیام پرستویی برای پژمان جمشیدی را می خوانید و چقدر زیبا نیز در این پیام بیان کرده است که اگر پژمان جمشیدی فوتبالیست به اینجا رسیده بخاطر تلاش و استعدادی بوده که خودش داشته و امسال فردین هم ورزشکار بودند و بعد تبدیل به اسطوره سینمای ایران شدن و در قسمت آخر هم جمله ای زیبا برای آن دسته از دوستانی که خندیدن و کمی به تلاش های جشمیدی نیز فکر نکردند.  در ادامه متن پیامی که پرویز خان پرستویی در اینستاگرام خودش برای پژمان جمشیدی عزیز نوشته را نیز مشاهده می کنید نظرات خود را برای ما در این باره بنویسید.

پژمان عزیز، به قول خودت، چهار سال فحش، چهار سال تهمت، چهار سال فشار، چهار سال صبر، چهار سال تلاش و حالا کاندیدا با تمام وجود بهت تبریک می‌گم.

نگران نباش تا بوده همین بوده و خواهد بود. قابل توجه اون‌هایی که زمان اعلام کاندیدا شدن تو خندیدند. یادمون نره زنده‌یاد فردین هم کشتی‌گیر بود و تبدیل به یک اسطوره بیاد ماندنی شد حتما لیاقتش رو داشته، زنده‌یاد عزیز اصلی هم از فوتبال به سینما اومد و در خیلی از فیلم‌ها خوش درخشید و…

مبادا صدای خنده‌ها، تو رو از راهی که پیش گرفتی مایوس کنه. تو در تئاتر، تلویزیون و سینما از مردم جواب گرفتی و حتما لیاقتش رو داشتی، حالا هم پشتت به همین سرمایه‌های مردمی گرم باشه. حرف زیاده….

روح مادرت شاد و آرزوی سرفرازی برایت دارم و در آخر به همه عزیزانی که کاندیدا شدن و همه کسانی که امشب سیمرغ خواهند گرفت تبریک می‌گم و به اون کسانی که صدای خنده‌شان را در یک رسانه ملی شنیدم می‌خوام بگم ما قراره با هم بخندیم، نه به هم…»