متن عاشقانه زیبا - همسرداری

همسرداری به زبان ساده

همسرداری به زبان ساده

نازشو –  در این مطلب قصد نداریم نکاتی پیچیده و نامفهوم را در درباره همسرداری به شما بگوییم و می خواهیم نکات همسر داری را به زبان ساده و امروزی بیان کنیم بیشتر مطالب در این زمینه زمانی در الویت بودند که اینترنت به اندازه الان گسترده نبوده و با یک بررسی کوچیک می توانند نقش برنامه های پیام رسان در اختلاف بین زوجین فهمید این یعنی که برخی از نکات جدید که وارد زندگی شده اند که شروع اختلافات از آنجا می شود و این را باید کنترل کرد و باید به وسیله مشاوران نیز این مورد مشکل شناسی شود. ولی ما اینجا کمی ساده می خواهیم به این موضوع کلید های اصلی همسرداری در دور زمانه امروزی بپردازیم امیدواریم که این مطلب برای شما مفید باشد و در آخر اگر موافق این مطلب بودید حتما برای ما بنویسید چون این نوشته فقط از دیدگاه روانشناسی به موضوع همسرداری نگاه نکرده است.

1- شناخت طرفین در ابتدای زندگی

اگر حتی آشنایت به چند سال از قبل از ازدواج هم برگردد و اما شروع زندگی مشترک و زندگی کردن زیر یک سقف داستانی متفاوت دارد. و برای اینکه هر چه بهتر همسرداری یاد بگیرد بهتر است که دیدگاه یک همسر خوب را هر دو طرف بیان کنند و سعی کنیم از دیدگاه های مشترک نیز برای شروع یک زندگی خوب استفاده کنید و دیدگاه های متفاوت را به یک دیگر نزدیک کنید.

2- ابراز عشق

از مشکلات اساسی زوجین این است که ابراز عشق در شروع وجود دارد و کم کم از بین می رود و یا بصورت کلامی اصلا بیان نمی شود و وقتی بچه هم به جمع خانواده اضافه می شود بیشتر ابراز عشق به سوی او می رود و اینجا نقطه ای است که شما باید این عشق را فقط برای بچه خود بصورت کلامی بیان نکنید و به همسر خود هم ابراز کنید در اواسط زندگی ابراز عشق خیلی ضرروی تر است ابتدای زندگی مشترک است پس این نکته را هم فراموش نکنید.

3- تعامل در استفاده از شبکه های اجتماعی

شاید نقش این مورد امروز از همه بیشتر حس می شود که خیلی درگیر این هستند که همسرانشان در فضای مجازی زیادی درگیر هستند و زندگی واقعی را کمی فراموش کرده اند بله غرق شدن در این برنامه های اجتماعی از سرگرمی شروع می شود بعد تبدیل به یکی از اساسی ترین مشکلات بین زوجین می شود در حالی که در یک فضای تعاملی و توافقی بین طرفین می تواند این موضوع نیز کنترل شود. یعنی اینکه هر دو طرف به یک ثبات و قوانین برای خود برسند اگر می خواهند استفاده کنند که یک فضای محدودی برای خود ایجاد کنند و یا اینکه تصمیم بگیرند هر دو از این برنامه ها استفاده نکنند. خیلی مشکلات فقط می تواند سوء تفاهم باشد. سعی نکنید با زور و جملات امری این موضوع را حل کنید. و بجای آن بهترین راه و موفق ترین راه صحبت کردن و فقط نیاز است که شما ثابت کنید ضرر این فضا بیشتر از مزایای آن است.

این مطلب ادامه دارد……..