اخبار امروز پرسپولیس

همه اخبار امروز پرسپولیس 27 خرداد 98

همه اخبار امروز پرسپولیس 27 خرداد 98

امروز همه مثل چند روز گذشته سر تیتر بیشتر روزنامه ها و اخبار رسانه های مختلف در تیم پرسپولیس بوده است. ما در این مطلب برای شما اخبار امروز پرسپولیس را بطور کامل سعی کردیم در این مطلب منتشر کنیم. از اعتراض و تجمع هواداران روبه روی دفتر باشگاه تا مصاحبه های مختلف صورت گرفته در این زمینه که بیشتر آن محوریت برانکو بوده است. و خبر های بدی که بعد از رفتن برانکو هم انگار در حال اتفاق افتادن است و حال این روز های پرسپولیسی ها اصلا خوب نیست و انگار هدفی که چند فصلی بسیاری دنبالش بودند در حال اتفاق افتادن است و آن زمین زدن و به حاشیه بودن پرسپولیس است.

1- تجمع هواداران پرسپولیس

هواداران پرسپولیس امروز مقابل باشگاه تجمع کردند و بعد از جدایی برانکو خواستار استعفای مدیران پرسپولیس شدند. آن‌ها با شعار‌های خود، از ایرج عرب و سایر ارکان مدیریتی باشگاه خواستند هر چه زودتر استعفا داده و از این باشگاه جدا شوند.

2- محسن خلیلی

سرپرست باشگاه پرسپولیس و یکی از بازیکنان محبوب سابق پرسپولیس امروز در جمع هواداران صحبت هایی را مطرح کرد که برخی از هواداران را عصبانی کرد. بیشتر محوریت این صحبت ها درباره پول های برانکو بوده است. که توضیحات خلیلی هواداران شاکی پرسپولیس را راضی نکرد.

3- ترابی در مسیر جدایی

در روز هایی که باشگاه پرسپولیس باید تمام حواسش به ستاره هایش باشد و با بازیکنان مذاکره کند در حال کنترل حواشی است و در این بین مهدی ترابی در مراجعه ای که به باشگاه داشته است پاسخی دریافت نکرده است و رسانه ها امروز درباره احتمال جدایی از پرسپولیس تیتر زدند. این در حالی است که بازیکنانی چون علیپور و بیرانوند با اینکه قرارداد دارند خواستار جدایی هستند.

4- اردویی رایگان کانادا روی هوا

در حالی که همه منتظر یک فصل رویایی دیگر با برانکو بودند و اردوی رایگان کانادا که همه منتظر حضور پرسپولیس در آنجا بودند اما انگار در حال حاضر در الویت باشگاه قرار ندارد. و احتمال لغو این اردو وجود دارد.

5- مبلغ قرارداد برانکو با الاهلی

از تیتر های پرحاشیه دیگر امروز مبلغ قرارداد یک و نیم میلیون یورویی برانکو با باشگاه الاهلی بوده است که حسابی همه را شوک کرد. خبر جدایی بارنکو را به واقعیت نزدیک تر کرد.

6- اعلام بخش حقوقی باشگاه پرسپولیس برانکو قرارداد دارد

امروز یکی از اعضای بخش حقوقی پرسپولیس نامه برانکو را اینگونه تفسیر کردند که برانکو خواستار جدایی دوستانه با پرسپولیس است و فسخ یک طرفه ای در این نامه وجود نداشته است. و این صحبت نشان از این دارد که برانکو باید رضایت پرسپولیس در صورت جدایی جلب کند. و همچنین پرسپولیس به باشگاه عربستانی نامه زده است که برانکو قرارداد رسمی با باشگاه دارد.

7- بشار رسن تمدید کرد

شاید تنها خبر خوب این روز ها درباره بشار رسن بوده که با اعلام یک سایت عراقی این بازیکن تمدید با پرسپولیس را به پیشنهاد تیمی پرتغالی ترجیح داده است.

8- واکنش بازیکنان سابق و حال حاضر پرسپولیس به جدایی برانکو

جدایی برانکو حسابی بازیکنان حال حاضر و بازیکنان سابق پرسپولیس را عصبانی کرده است. و در این بین در فضای مجازی واکنش هایی به این جدایی از طرف بازیکنانی چون علی کریمی – سید جلال حسینی – شجاع خلیل زاده – مهرداد میناوند و…. شاهد بودیم