واکنش شفر

واکنش شفر به حضور 6 بازیکن در تیم ملی چه خواهد بود؟

واکنش شفر به حضور 6 بازیکن در تیم ملی چه خواهد بود؟

به گزارش نازشو – بعد از اعلام لیست جدید کیروش مشخص شد که شفر باید 6 بازیکن خود را در اختیار تیم ملی قرار دهد در حالی که بسیار این تعطیلات به نفع تیم استقلال می دانستند که تیم هماهنگ تر شود و بتواند دیر شروع شدن تمرینات پیش فصل را جبران کند اما نگار این فرصت به چالش بزرگی برای شفر تبدیل شده است چون او در این تعطیلات شش بازیکنی که نقش کلیدی در تیم دارند در اختیار ندارد. این رو هنوز واکنش تندی نسبت به این مسئله شفر نشان نداده است.

این در حالی است که استقلال پنج روز قبل از بازی برگشت با السد تمام بازیکنان خود را در اختیار دارد و این یکی از دغه دغه های اصلی شفر است که چطور در پنج روز تیم خود را آماده رویارویی با تیم پرقدرت السد قطر کند که در دیدار رفت سه بر یک به پیروزی در خانه استقلال رسید. و به طب جبران این نتیجه بسیار سخت برای استقلال خواهد بود اما این سکوت شفر نشان دهنده طوفانی بعد بازی برگشت با السد خواهد بود یا خیر باید دید کی یا این سرمربی آلمانی همچنان سر سازش با کی روش را ادامه می دهد یا خیر.

اما اینکه واکنش شفر هم مثل برانکو با کی روش خواهد بود یا خیر موردی است که یا در چند روز آینده یا بعد از بازی السد باید منتظر آن باشیم که چه واکنشی از سوی این سرمربی به نداشتن بازیکنانش در یکی از حساس ترین بازی های چند سال اخیر این تیم نشان می دهد. ما هم مثل شما منتظریم که نظر سرمربی موفق استقلال درباره این چالش را بشنویم. همچنین نظرات هواداران استقلال درباره این موضوع بسیار مهم است شما هوادار استقلال درباره این موضوع می توانید نظر خود را برای ما در قسمت دیدگاه بنویسید.