وحید امیری و مهدی طارمی

وحید امیری و مهدی طارمی آخرین هدف نقل و انتقالاتی پرسپولیس

وحید امیری و مهدی طارمی آخرین هدف نقل و انتقالاتی پرسپولیس

در روز های داغ فصل نقل و انتقالات بنظر می رسد پرسپولیس لیست خود را کامل کرده است و تنها هدف باقی مانده پرسپولیس کامل کردن خط حمله خود است که در روز های آینده تکلیف آن مشخص خواهد شد. با اینکه پرسپولیس جای خالی برای حضور بازیکن جدید ندارد اما دنبال این است که با کنار گذاشتن یک بازیکن یک مهاجم جدید خریداری کند. و در الویت جذب مهاجم اسم مهدی طارمی قرار دارد که بخاطر اینکه در حال مذاکره با چند باشگاه اروپایی است و اگر با آن ها به توافق نهایی نرسد بطور قطع تیم ایرانی اش پرسپولیس خواهد بود.

دیگر هدف پرسپولیس در فصل نقل و انتقالات وحید امیری مهاجم ملی پوش است که فصل گذشته از جمع سرخ پوشان جدا شده بود و به باشگاه ترکیه ای پیوست. اما حال وحید امیری قراردادش را با ترابوزن اسپور فسخ کرده است و بازیکن آزاد است. و بنظر می رسد که الویت امیری بازگشت به پرسپولیس است. با اینکه رقم پیشنهادی بسیار خوبی از سوی باشگاه تراکتور و سپاهان به او پیشنهاد شده است اما امیری دنبال برگشتن به تیم مورد علاقه خودش است.

در همین راستا مذاکراتی با این بازیکن انجام شده است که در روز های آینده بطور قطعی وضعیت آن مشخص می شود.  گفتنی است که به احتمال فراوان بین وحید امیری و مهدی طارمی یک بازیکن با پرسپولیس به توافق برسد. و شانس امیری بسیار بیشتر از طارمی است و در صورت اتفاق افتادن این موضوع پرسپولیس سراغ یک مهاجم زیر 23 سال خواهد رفت که احتمال فروان هم خارجی خواهد بود.

این مطلب هم احتمالا مورد علاقه شما باشه  لیست خرید پرسپولیس برای نیم فصل 98 - 99