ورزش هایی برای افزایش قد

ورزش هایی برای افزایش قد

ورزش هایی برای افزایش قد

در مطلب قبلی برای شما حرکات ورزشی برای افزایش قد قرار دادیم و در این مطلب از سایت نازشو می خواهیم ورزش هایی برای افزایش قد را به شما معرفی کنیم که شما در سن نوجوانی و جوانی می توانید با انجام این ورزش قد خود را افزایش دهید. شاید شما با بعضی از این ورزش ها نیز آشنا باشید اما شاید بیشتر آن ها را نشناسید. هدف اصلی این مطلب این است که ما قرص ها و داور های افزایش قد را کنار بگذاریم و بجای اینکه به جوانان خود توصیه کنیم که از قرص ها استفاده کنم آن ها را تشویق کنیم که با انجام ورزش افزایش قد داشته باشند و بدون عوارض اما این ورزش ها معجزه نمی کنند و بصورت کاملا طبیعی باعث می شوند که قد شما در سنین رشد افزایش یابد اما این موضوع را باید بدانید که قد شما بسیار بستگی به وراثت دارد پس با انجام این ورزش ها منتظر معجزه نباشید این ورزش ها برای شما کمک کننده هستند تا قدی بلند تری داشته باشید. در ادامه همراه ما باشید تا ورزش هایی برای افزایش قد آشنا شوید و با انجام آن هم سلامتی خود و رشد قد خود را ارتقا دهید.

1- ورزش یوگا برای افزایش قد

ورزش یوگا یکی از ورزش های است که در ایران در حال رشد است و مردم بسیار به آن علاقه پیدا کرده اند این ورزش در اروپا و آسیا شرقی بسیار پرطرفدار است. تمرینات یوگا ستون فقرات کشش پیدا می کند و در نتیجه ماهیچه های ستون فقرات تقویت می شود. این حرکات باعث می شود مایع میان دیسک های ستون فقرات افزایش پیدا کند. و بطور طبیعی شما افزایش قد داشته باشید یوگا همچنین بسیار برای سلامتی نیز مفید است. البته توصیه می شود که تمرینات یوگا تحت نظر مربی انجام دهید و یک دوره آموزش درست ببینید و بعد خودتان می توانید این ورزش را ادامه دهید.

2- شنا و افزایش قد

شنا یکی از آن ورزش های کاملی است که بیشتر اعضای بدن شما را درگیر می کند و باعث ارتقای سلامتی شما می شوند اما  شنای پروانه برای افزایش قد یکی از انواع شنایی است که بسیار برای افزایش قد مناسب است و باعث می شود که شما در آینده قدی بلند تر داشته باشید.

3- بسکتبال برای افزایش قد

یکی از ورزش های که بعضی ها می گویند که در افزایش قد تاثیری ندارد اما باید بدانید که این ورزش اگر از دوره نوجوانی انجام شود می تواند در رشد قد فرد تاثیر داشته باشد. پس این ورزش هم جزوه ورزش هایی برای افزایش قد است. که تمرینات و پرش های آن بسیار در رشد قد نیز موثر می باشد.

4- دوچرخه سواری و افزایش قد

دوچرخه سواری درست هم باعث افزایش هورمون های رشد در بدن می شود که می تواند به شما برای رسیدن به قدی بلند تر کمک کند پس این ورزش را جدی بگیرد و ما یکی از مهم ترین ورزش هایی برای افزایش قد نیز همین ورزش نیز می باشد.

5- والیبال

یکی از ورزش های که شاید همه شما کامل درباره آن می دانید و جزوه ورزش هایی برای افزایش قد در جوانان است و این ورزش در افزایش قد نوجوانان و جوانان نیز بسیار موثر است و با انجام این ورزش می تواند رشد بیشتر از رشد طبیعی داشت.
به طب ورزش های دیگری هم وجود دارد که می تواند به افزایش قد شما نیز کمک کند و در کل ورزش برای افزایش قد بسیار مناسب است و  فقط بعضی از ورزش های سنگین می تواند رشد قد شما به خطر بی اندازد که با انتخاب مربی درست و تمرینات درست می توانید از آن هم جلوگیری کنید. نکته مهم این است که در دوره ای نوجوانی و جوانی ورزش را بسیار جدی بگیرد. تا هم سلامت کافی را داشته هم یک قد مناسب و گفتنی است که افزایش قد در سنین بالا می توانند گفت بسیار غیر ممکن است و روش های موجود مثل عمل جراحی و قرص ها نیز همه تبلیغاتی هستند و فقط به سلامتی شما نیز آسیب می زنند.