ورود رئیس فدراسیون فوتبال برای حضور باقری در تیم ملی

رئیس فدراسیون فوتبال پیگیر عدم حضور کریم باقری در اردوی تیم ملی فوتبال ایران شد.

یحیی گل محمدی سرمربی تیم فوتبال پرسپولیس با توجه به بازی ۲۳ شهریورماه این تیم مقابل استقلال تاجیکستان در یک هشتم نهایی لیگ قهرمانان آسیا مجوز حضور کریم باقری و مهرداد خانبان را در اردوی تیم ملی ایران نداده است.

یحیی که نسبت به عدم هماهنگی مسئولان باشگاه با فدراسیون‌نشینان مبنی بر مجوز بازدید از چمن بازی و محل تمرین پرسپولیس در شهر دوشنبه تاجیکستان اعلام نارضایتی کرده است شرایط سرخپوشان را ویژه دانسته و نمی‌خواهد آنها را برای حضور در کادر فنی تیم ملی ایران برای بازی با سوریه و عراق در اختیار دراگان اسکوچیچ قرار دهد.

از این رو عزیزی خادم با مسئولان باشگاه پرسپولیس تماس تلفنی گرفت و از آنها خواست تا اجازه حضور کریم باقری در اردو داده شود. جعفر سمیعی مدیرعامل باشگاه پرسپولیس نیز قول داده است تلاش خود را برای حل این مشکل خواهد کرد. وی همچنین خواستار رسیدگی به وضعیت باشگاه پرسپولیس به دلیل کارشکنی تاجیکی‌ها شد. همچنین آنها خواسته یحیی گل محمدی مبنی بر جذب یک بازیکن خارجی را مورد بررسی قرار دادند که قرار است این موضوع در نشستی با حضور حسن کامرانی فر دبیرکل فدراسیون فوتبال پیگیری شود.

تیم ملی فوتبال ایران ساعت ۲۰:۳۰ پنجشنبه هفته جاری مقابل سوریه نخستین بازی مرحله گروهی انتخابی نهایی جام جهانی ۲۰۲۲ قطر را در ورزشگاه آزادی برگزار می‌کند. ملی‌پوشان سپس عازم قطر می‌شوند تا دومین بازی خود را ۱۶ شهریور با عراق انجام دهند.

  Read more...

This article is copyright ©  پرسپولیس نیوز

این مطلب هم احتمالا مورد علاقه شما باشه  خدمات نماشویی با طناب و پیچ و رولپلاک نما ساختمان بدون داربست