ویزای شنگن

ویزای شنگن از سال 2020 با هزینه جدید صادر میشود

ویزای شنگن از سال 2020 با هزینه جدید صادر میشود

در این مطلب از دسته گردشگری وب سایت نازشو می خواهیم هزینه جدید ویزای شنگن از سال 2020 را برای شما منتشر کنیم. همچنین برخی از قوانین را که اتحادیه اورپا برای این نوع ویزا در نظر گرفته است را بررسی کنیم. بسیاری از شما بی شک با ویزای شنگن آشنا هستید و تبلیغات آن را بار از رسانه های مختلف مشاهده کردید. اما بطور خلاصه توافق نامه شنگن از 1985 با 5 عضو آغاز به کار کرد و در حال حاضر 26 کشور عضو این پیمان هستند که این ویزا به شما امکان مسافرت بدون روادید میان این کشورها، اجازه مبادله آزاد کالا، سرمایه و نیروی کار را در میان کشورهای عضو می‌ دهد. ما در اینجا آخرین تغییراتی در برخی از بخش های این نوع ویزا صورت گرفته است در قالب این مطلب برای شما قرار دادیم که شما را دعوت می کنم تا انتهای این مطلب همراه ما باشید.

ویزای شنگن

طبق تصمیم جدید شورای اتحادیه اروپا درباره هزینه صودرو ویزای شنگن این شورا به این نتیجه رسید که افزایش 33 درصدی را هزینه این رواید داشته باشد و زمان تغییر و اجرایی شدن این افزایش از ابتدای ژانویه سال 2020 میلادی است.گفتنی است هزینه قبلی صدرو این رواید 60 یورو بود که با این افزایش 80  یورو برای اخذ این ویزا افراد متقاضی باید پرداخت کنند. شورای اتحادیه اروپا هدف از تصویب این قانون را حصول اطمینان از پوشش هزینه صدور روادید توسط کشورهای عضو اتحادیه و طراحی مکانیزمی برای افزایش هر سه سال یکبار نرخ صدور ویزای شنگن اعلام کرده است.

ویزای شنگن

 بخش خوب ماجرا این است در چارچوب این مصوبه  جدید رویه مشخص و هماهنگی در مورد تمامی افرادی که سفرهای پرشمار به کشورهای عضو پیمان شنگن دارند، اتخاذ خواهد شد تا بر اساس سوابق مثبت پرونده سفرهای آنها امکان صدور ویزا برای دوره یک تا پنج سال وجود داشته باشد. امیدواریم این مطلب برای شما مفید بوده باشد. از طریق دکنه های اشتراک گذاری این مطلب را با دوستان خود به اشتراک بگذارید.