پاستا آلفردو

پاستا آلفردو روش تهیه ساده

پاستا آلفردو روش تهیه ساده

اسم های آشنایی که کنار هم بسیار پرطرفدار هستند پاستا آلفردو از مشهور ترین ترکیب های غذایی است که در جهان معروف است سرو پاستا با سس آلفردو بسیار خوشمزه است و اگر تا به حال امتحان نکردید امروز همراه وب سایت نازشو باشید تا درست کردن آن را به شما یاد دهیم. روش تهیه این غذا بسیار ساده و آسان است و مطمن شما با مطالعه کردن مطلب زیر به راحتی و در کمتر از 40 دقیقه می توانید پاستا را به همراه این سس مخصوص در منزل تهیه کنید و فقط به نکاتی که در مطلب آماده دقت کنید تا خروجی کار و زحمت شما خوب شود چون تهیه سس آلفردو کمی به تجربه نیاز دارد که ما در قالب متن این تجربه به شما یاد خواهیم داد پس به متن توجه کنید. و در پایان هم باید خدمت شما بگم که این مقدار از مواد اولیه به چهار نفر می باشد در ادامه همراه ما باشید.

 

مواد لازم برای تهیه پاستا

کره نیم پیمانه
نمک و فلفل به مقدار لازم
سینه مرغ 300 گرم (پخته و تکه تکه شده)
پاستا 500 گرم
جعفری اندکی برای تزئین

مواد لازم برای سس آلفردو

خامه یک پیمانه
پنیر پارمزان رنده شده یک پیمانه و نیم
کره یک چهارم پیمانه
سیر یک حبه (خرد شده)
جعفری تازه یک چهارم پیمانه (ریز شده)

طرز تهیه سس آلفردو

سس آلفرود

برای شروع کار می توانید پاستا ابتدا تهیه کنید یا سس را ما با سس شروع کردیم کره  در تابه متوسط آب کنید. یادتان باشد حرارت اجاق باید ملایم باشد. خامه را به کره اضافه کنید و بگذارید مخلوط برای پنج دقیقه قل بخورد. بعد جعفری، سیر و پنیر را اضافه کنید و مرتب و سریع مخلوط را به هم بزنید و از روی حرارت آن را بردارید.

طرز تهیه پاستا آلفردو

پاستا آلفردو

تهیه پاستا هم که بسیار راحت است کافی است در یک ظرف آب 5 پیمانه آب بریزید و بگذارید جوش بیاید. وقتی آب جوش آمد به آن نمک اضافه کنید. به آب در حال قل خوردن پاستا را اضافه کنید.در ظرف را باز بگذارید وگرنه پاستاها خمیر می شوند. بگذارید تا پاستاها بپزند. در این مدت یکی دو بار مخلوط را هم بزنید.[عجله نکنید باید هنوز طرز تهیه سس آلفردو را هم برایتان بگوئیم]همزمان با ریختن پاستاها درون آب، در تابه ای دیگر کره را آب کنید و مرغ را به آن اضافه کنید و کمی تفت دهید. سپس نمک و فلفل و سس آلفردو را به آن بیافزایید و بگذارید با هم چند قل بخورند تا مرغ ها طعم بگیرند. پاستاها که پخت؛ آنها را آبکشی کنید و در ظرفی که از قبل کمی گرم کرده اید بکشید و مخلوط مرغ و سس آلفردو را به آنها اضافه کنید. امیدوارم در پایان با روش تهیه توانست باشید غذای پاستا آلفردو معروف را تهیه کرده باشید.