پاک کردن رنگ مو

پاک کردن رنگ مو ترفند های طبیعی

پاک کردن رنگ مو ترفند های طبیعی

شاید مثل بسیار از افراد بعد از اینکه خروجی کار رنگ مو خود دیده اید از آن راضی نبوده اید و در وقت های بسیار پشیمان شده اید برای اینکه بتوانید این مشکل حل کنید بهترین راه مشورت با یک متخصص است اما راه طبیعی که در این زمینه وجود دارد را در این مطلب برای شما از اینترنت گردآوری کردیم و در قالب این پست برای شما منتشر کردیم شما در اینجا با چندین روش طبیعی آشنا می شوید برای پاک کردن رنگ که بسیار می تواند به شما کمک کند تا پاک کردن رنگ مو سریع تر شود.

مواد لازم برای تهیه یک شامپو برای این کار

شامپوی ضد شوره، جوش شیرین، نرم کننده مو، کاسه و قاشق
ابتدا موهای خود را با شامپوی ضد شوره بشویید. از محصولاتی استفاده کنید که سطح PH بالایی دارند.
مقدار مساوی از جوش شیرین و شامپو را در یک کاسه بریزید. آن را خوب هم بزنید تا ترکیب شود.
موهای خود را با ترکیب آماده شده از ریشه تا نوک موها، ماساژ دهید. تمامی تارهای مو باید با ترکیب پوشانده شود.
اجازه دهید این ترکیب به مدت 5 تا 10 دقیقه روی موهای شما باقی بماند. سپس با آب بشویید.
دوباره موهای خود را با شامپوی ضد شوره بشویید و قبل از شست وشو بگذارید چند دقیقه روی سر باقی بماند.
بعد از انجام این مراحل، موهای خود را با نرم کننده بشویید.

پاک کردن رنگ مو

قرص ویتامین C

اگر موهایتان را با رنگ تیره رنگ کرده‌اید و تنها چند روز از زمان رنگ کردن گذشته است، استفاده از ویتامین C می‌تواند موثر باشد.
سه عدد قرص ویتامین C را خرد کنید و درون ظرفی حاوی آب داغ بریزید. با استفاده از یک قاشق آن را درون آب به خوبی له کنید و به هم بزنید تا خمیر آماده شود. توجه داشته باشید اگر از زمان رنگ کردن مو‌ها بیش از سه روز بگذرد، ویتامین C دیگر تاثیری نخواهد داشت. محلول را روی مو‌های خیس بمالید و با استفاده از یک کلاه یا کیسه پلاستیکی سرتان را خوب بپوشانید و یک ساعت منتظر بمانید. در آخر سر و موهایتان را به خوبی بشویید.

شستن با سرکه

نصف فنجان سرکه را با آب رقیق کنید، سپس روی سر خود بریزید و بعد از آن موی سر خود را با پلاستیک بپوشانید و بگذارید تا سرکه روی موهایتان تاثیر خود را بگذارد.

آب لیمو

دو یا سه عدد لیمو را آب بگیرید. مو‌های خود را خیس کنید و سپس آب لیمو را به کف سر خود بمالید و بگذارید ۳ تا ۵ دقیقه روی سرتان بماند. پس از آن نرم کننده بزنید و اجازه دهید ۵ دقیقه روی موهایتان بماند و بعد مو‌های خود را بشویید.