پایان فصل پنجم خندوانه

پایان فصل پنجم خندوانه مشخص شد

پایان فصل پنجم خندوانه مشخص شد

به گزارش نازشو – با اما و اگر های فراوان بلاخره فصل پنجم برنامه خندوانه ساخته و پخش شد و حال به روز های پایان فصل پنجم خندوانه رسیدیم این هفته شاهد آخرین قسمت این برنامه خواهیم بود. با شروع شدن ایام محرم این برنامه به پایان می رسد. رامبد جوان درباره ساخت فصل جدید این برنامه توضیحی نداده است اما به احتمال فراوان فصل جدید این برنامه ساخته خواهد شد. احتمال آقای جوان در فصل ششم فکر ساخت مسابقه جدید پانتومیم خندوانه باشد که بعد از ایام محرم و سفر باید احتمال اتفاق بی افتاد که در این مدت این کارگردان می تواند اگر علاقه به ساخت فیلم سینمایی دیگری دارد بسازد و بعد دوباره فصل جدیدی از خندوانه را شروع کند.

این برنامه در طول هفته در روز های چهارشنبه، پنجشنبه و جمعه ساعت 23 از شبکه نسیم پخش می شد که شما می توانید قسمت های پایانی این برنامه را امشب و فردا شب بینید که یکی از مهمان های این دو شب ماکان بند گروه خواننده مورد علاقه نسل جدید است. اگر اخباری درباره فصل جدید خندوانه از طرف رامبد جوان اعلام شد حتما برای شما منتشر خواهیم. ما هم مثل شما امیدورایم که فصل جدید این برنامه ساخته شود.

رامبدن جوان انتشار پست زیر برای هواداران برنامه خندوانه خبر خوبی داد و زمان پخش خندوانه فصل ششم را مشخص کرد:

از 4 سال پیش تا امروز لحظه به لحظه با ساختن خندوانه به فکرتون بودیم. از الان به بعد هم سعى مى کنیم همین باشیم. بعد از ایام محرم و صفر بر مى گردیم. مخلص

پس با این وضع باید منتظر ساخت فصل ششم خندوانه باشیم همچنین بعد از ایام محرم و سفر سری جدید این برنامه پخش خواهد شد. و حتما در این سری بازهم رامبد سوپرایز های ویژه ای دارد.