سوپرجام 97

پرسپولیس و استقلال در سوپرجام 97

به گزارش سایت نازشو – به احتمال فراوان نیز شاهد برگزاری دربی در سوپرجام 97 خواهیم بود. در لیگ برتر که پرسپولیس قهرمانی خود مسجل کرده است و آن طرف هم استقلال تهران هم به فینال جام حذفی ایران در سال 96 / 97 راه پیدا کرده است و با یکی از تیم های خونه به خونه و یا استقلال خوزستان نیز باید مصاف دهد. و در آنجا هم طبیعت اند شانس قهرمانی استقلال نیز بسیار بالا است. و باید انتظار داشت که سوپرجام 97 بین پرسپولیس و استقلال نیز برگزار شود که می توانند اهمیت سوپرجام را نیز چند برابر کند.

با اینکه هنوز تاریخی برای برگزاری سوپرجام در سال 1397 نیز اعلام نشده است و برگزاری آن قطعی نیست اما امیدواریم که این مسابقه برگزار شود اگر بین پرسپولیس و استقلال باشد که چه بهتر و شاهد یکی بازی پرهیجان تر خواهیم بود. اگر زمان برگزاری سوپرجام بین استقلال و پرسپولیس نیز اعلام شد. ما نیز از در این مطلب برای شما قرار خواهیم داد اما فعلا قهرمانی استقلال در جام حذفی قطعی نیست و باید منتظر ماند اتفاقات جوری رقم خواهد خورد که مردم در شروع لیگ بعدی شاهد یک دربی تمام عیار بین استقلال و پرسپولیس باشند یا خیر. نظر شما درباره برگزاری سوپرجام بین این دوتیم پرطرفدار چیست.

تاریخ برگزاری سوپرجام 97 توسط آقای فتاحی تاریخ  1397 روز 29 تیر در ورزشگاه آزادی تهران اعلام شد که باید شاهد یک دربی فوق العاده بین دو تیم استقلال و پرسپولیس باشیم که امسال می تواند سال دربی ها باشد. در فصل 97 98 این دو تیم در جام های مختلف می توانند 6 بار رو در روی هم قرار بگیرند که این اتفاق می تواند برای هوادران خبر بسیار خوبی باشد. اولی سوپر جام ایران است دو بازی هم در لیگ برتر باید مقابل هم برگزار کنند در لیگ قهرمانان هم اگر دو نماینده ایران موفق شوند حریفان خود را شکست دهند دو بازی باید مقابل هم در نیمه نهایی لیگ قهرمانان انجام دهند. و آخری هم می تواند رو در رو شدن این دو تیم در جام حذفی باشد.