پرسپولیس با لباس مشکی در برابر فولاد خوزستان

نشست هماهنگی بازی تیم‌های پرسپولیس و فولاد خوزستان شب گذشته در هتل پارس اهواز به ریاست جلال مرادی ناظر بازی برگزار شد.

نماینده‌های دو تیم و عوامل برگزاری مسابقه در این جلسه حاضر بودند. جلال مرادی توضیحاتی را در مورد تغییرات کوچکی که در برگزاری این فصل از رقابت‌های لیگ برتر اعمال شده، به ارائه کرد و آن هم این بود که برخلاف فصل گذشته، بازیکنان نیمکت نشین روی سکو نخواهند رفت و با توجه به اینکه یک مامور مخصوص از طرف ایفمارک برای هر بازی تعیین شده تا وضعیت تست منفی همه اعضای تیم‌ها را داشته باشد تا براساس تست‌ها و گزارشی که از پزشک تیم‌ها دریافت می‌کنند، بازیکنان ذخیره هم می‌توانند روی نیمکت بنشینند.

در جریان این نشست، با توجه به تصمیمی که سازمان لیگ گرفته است، از تیم‌ها درخواست شده که به جای یک ساعت و نیم، دو ساعت پیش از آغاز بازی در ورزشگاه‌ها حضور داشته باشند تا مشکلی پیش نیاید و همینطور مقرر شد که پرسپولیس با لباس‌های یکدست مشکی در میدان حاضر باشد و تیم فولاد هم به عنوان میزبان، با لباس یکدست قرمز به میدان بیاید. ضمن اینکه مثل سال گذشته، کماکان سهمیه اختصاص داده شده به میهمانان دو تیم، ۱۰ نفر است، شش نفر میزبان و چهار نفر میهمان و به غیر از آن اجازه ورود به هیچ فردی در ورزشگاه داده نخواهد شد.

دیدار رفت تیم‌های فوتبال پرسپولیس و فولاد خوزستان از ساعت ۱۸ امروز (جمعه) در ورزشگاه شهدای فولادشهر آغاز خواهد شد.

  Read more...

This article is copyright ©  پرسپولیس نیوز

این مطلب هم احتمالا مورد علاقه شما باشه  آغاز نشست مدیران باشگاه های لیگ برتری با مسئولان فدراسیون پیرامون تبلیغات محیطی