برگشت پاتوسی به استقلال

پروسه برگشت پاتوسی به استقلال به مراحل نهایی رسید

پروسه برگشت پاتوسی به استقلال به مراحل نهایی رسید

بعد از اینکه فصل به پایان رسید و استقلال تمام فکر ذکرش شد جذب جایگزین شفر بسیاری در این بین نگران خروج خارجی های تیم خود بودند که این نگرانی کاملا هم بجا بود و در این بین بیشتر هواداران نگران رفتن پاتوسی ستاره نیم فصل تیم خود بودند. که تقریبا به حقیقت هم پیوست و استقلال با پاتوسی به بمب بست مالی خورد حال بنظر می سد که نماینده استقلال که مسئول مذاکره با پاتوسی بوده توانسته است به توافقاتی برسد و دوباره هواداران امیدوار کند که شاهده برگشت پاتوسی به استقلال باشند.

گفتنی است که طبق قرارداد در صورتی که استقلال مبلغ مورد نظر را به باشگاه آفریقایی پرداخت می کرد بطور خودکار این قرارداد یک فصل دیگر تمدید می شد اما استقلال در این کار موفق نبود و کار را بجایی رساند که هم باشگاه و هم پاتوسی علاقه ای به مذاکره با استقلال نداشتند. تا اینکه نماینده ای از استقلال با مذاکراتی که با این بازیکن داشت او را راضی کرد که دوباره به استقلال برگردد. و الان تنها مرحله باقی مانده برای برگشت این بازیکن پرداخت مبلغ رضایتنامه پاتوسی است.

گفتنی است پیش بینی می شود که اگر این مشکل حل شود آیاندا پاتوسی به اردوی استقلال در ترکیه اضافه خواهد شد. در غیر اینصورت بعید می رسد استراماچونی با بازگشت این بازیکن موافقت کند چون اردو های تیم را از دست داده است و قطعا آماده حضور در استقلال نیست.

یک نظر برای “پروسه برگشت پاتوسی به استقلال به مراحل نهایی رسید”

دیدگاه ها غیر فعال است.