پوره سیب زمینی

پوره سیب زمینی مجلسی و خوشمزه

پوره سیب زمینی مجلسی و خوشمزه

یکی از غذا های سالم و بسیار خوشمزه که ورزشکاران بیشتر از آن استفاده می کنند پوره سیب زمینی است اما مادر این برای شما طرز تهیه پوره سیب زمینی را قرار دادیم که بسیار خوشمزه است و می توانید از آن برای پذایرایی از مهمان های نزدیک خود هم استفاده کنید. این غذا بسیار خوشمزه نیز نیاز به مواد اولیه زیاد دارد اما مقدار مواد استفاده شده در آن کم است ما در اینجا برای 6 نفر این پوره های سیب زمین را درست کردیم که امیدواریم به راحتی بتوانید این غذا را در خانه درست کنید. ما تلاش کردیم تمام نکات لازم که برای درست کردن و خوشمزه تر کردن پوره ،سیب زمینی نیاز بود را در قالب این مطلب برای شما منتشر کردیم. در ادامه همراه این مطلب آموزشی سایت نازشو باشید.

مواد لازم برای تهیه کردن پوره ،سیب زمینی مجلسی و خوشمزه

½ لیوان گردوی خرد شده
½ لیوان شکر سفید
½ قاشق چای‌ خوری نمک
4 عدد سیب زمینی شیرین، مکعبی خرد شده
4 قاشق سوپ‌ خوری کره، نرم شده
½ لیوان شیر
½ قاشق چای‌ خوری عصارۀ وانیل
½ لیوان شکر قهوه‌ ای
3 قاشق سوپ‌ خوری کره، آب شده
1/3 لیوان آرد همه‌کاره
2 تخم‌مرغ، هم‌ زده

طرز تهیه پوره ،سیب زمینی مجلسی و خوشمزه

خوب قبل آغاز به کار کردن و شروع درست کردن این پوره شما باید فر را روی 325 درجه فارنهایت تنظیم کنید (165 درجه سانتیگراد) و بعد نیز استارت کار را میزنیم و  سیب‌ زمینی‌ ها را همراه با آب درون یک ماهیتابه قرار دهید. در دمای متوسط آنها را بپزید تا وقتی که نرم شدند؛ آبشان را گرفته و بکوبید.

در یک کاسه بزرگ، سیب‌ زمینی‌ های شیرین را با شکر سفید، تخم‌مرغ‌ ها، نمک، کره، شیر و عصاره وانیل ترکیب کنید. تا وقتی یکدست شدند آنها را هم بزنید. این مایع را به درون یک ظرف طبخ 22 * 32 سانتی بریزید. در یک کاسه متوسط شکر قهوه‌ ای و آرد را ترکیب کنید. تا زمانی که ترکیب خودش را گرفت به آن کره اضافه کنید. گردوها را درون آن بیندازید. این ترکیب را بروی ترکیب سیب‌ زمینی خود بریزید. در فر به مدت 30 دقیقه، یا تا زمانی که روی آن کمی قهوه‌ ای شده باشد، این ترکیب را بپزید. خوب حال پوره شما آماده است امیدواریم از طرز تهیه این غذا هم لذت برده باشید و برای حمایت از ما آن را با دوستان خود به اشتراک بگذارید.