پیشنهاد فیلم

پیشنهاد فیلم خارجی درجه یک سینمایی

پیشنهاد فیلم خارجی درجه یک سینمایی

برای شما در این مطلب نازشو بار دیگر می خواهیم چند پیشنهاد فیلم خارجی درجه یک سینمایی داشته باشیم. ما تلاش کردیم مثل همیشه بهترین فیلم ها را انتخاب کنیم. بسیاری اوقات افراد برای وقت آزاد خود دنبال فیلم خوب هستند و شاید انتخاب در بین این همه فیلم سینمایی در طول تاریخ بسیار سخت باشد اما ما از دل تاریخ چند فیلم زیبا و خوش ساخت را انتخاب کردیم و اینجا به شما معرفی می کنیم.

1- روبان سفید

یک فیلم درام و خوش ساخت در کارنامه میشائیل هانکه کارگردان اتریشی

خلاصه فیلم

 داستان در روستای ایچوارد با مذهب پروتستانی مسیحی در آلمان از ژوئیه 1913 تا 9 آگوست 1914 است، جایی که روحانی محل ، پزشک و شخصیت مهم محلی و بچّه‌ها و کشاورزان روستا بیتوته کرده‌اند. پیشوای فرقه پروتانیکال کلاسی برای بچّه‌های به بلوغ نرسیده در مورد گناهان و تخلف‌های آشکار گذاشته و آگاهی می‌دهد. و به آن‌ها یک ربان سفید به عنوان یادآوری بی‌گناهی و پاکی می‌پوشاند. وقتی که پسرش به یک کار اقرار می‌کند، روحانی دست او را هر شب به چارچوب تخت می‌بندد. دکتر و زن بیوه با بچه‌ها روستا به مهربانی برخورد می‌کنند اما ماما را تحقیر می‌کنند

2-  جایی برای پیرمردها نیست

فیلم در ژانر جنایی و مهیج که بسیار فیلم زیبایی است و نه در زمان خودش بلکه هنوز هم اگر این فیلم را ببینید لذت خواهید برد.

خلاصه فیلم

فیلم با نماهایی از زمین‌های بایر غرب تگزاس در سال ۱۹۸۰ آغاز می‌شود درحالی که صدای روی تصویرِ کلانتر اد تام بل (با بازی تامی لی جونز) را می‌شنویم که نسبت به افزایش خشونت در زمان جدید نسبت به زمانی که پدرش کلانتر بود افسوس می‌خورد. وقتی لوئلین ماس (با بازیجاش برولین) دارد در صحرا دنبال شکار می‌گردد به‌طور اتفاقی به تعدادی جسد در میانهٔ صحرا برمی‌خورد، که از یک معاملهٔ نافرجام مواد مخدر به جا مانده‌اند. یک مکزیکی مجروح که هنوز جانی در بدن دارد از او آب درخواست می‌کند. لوئلین در آن ناحیه مقدار زیادی مواد مخدر و کیفی حاوی دو میلیون دلار پول می‌یابد و کیف را در زیر یدک‌کشی که خانهٔ او و همسرش محسوب می‌شود مخفی می‌کند. آن شب عذاب وجدان مانع خوابیدن لوئلین می‌شود،

3- فیلم سینمایی خارجی زیر پوست

زیر پوست یک فیلم علمی–تخیلی محصول ۲۰۱۳ بریتانیای و آمریکا به کارگردانی جاناتان گلیزر است.

خلاصه داستان

داستان فیلم اقتباس آزادانه از کتابی است به قلم مایکل فیبر با همین نام و فیلمبرداری آن در شهر گلاسکو انجام شده است. اسکارلت جوهانسون نقش یک زن فضایی را بازی می‌کند که پس از وسوسه کردن انسانها آنان را به دام انداخته و می کشد.

4- خون به پا خواهد شد

یکی دیگر از پیشنهاد فیلم خارجی سایت نازشو برای شما فیلمی آمریکایی در ژانر درام به کارگردانی، تهیه‌کنندگی و نویسندگی پل توماس اندرسن، محصول سال ۲۰۰۷ است.

وقتی، در سال ۱۸۹۸ دَنیل پلِین‌ویو دانیل دی-لوئیس، از حفاران کارکشتهٔ نفت، اطلاع پیدا می‌کند که در دشتی در غرب آمریکا چاهی از نفت در حال تراوش از زمین است، فوری دست پسرخوانده‌اش را می‌گیرد و به آنجا می‌رود تا شانس‌هایش را در گرد و خاک بوستون بیازماید.

دنیل که از کودکی تجربه‌های بدی با زندگی و انسان‌ها داشته، رفته‌رفته از نوع بشر تنفر پیدا کرده و قصد دارد با به دست آوردن ثروتی کلان زندگی‌ای ترتیب دهد تا دیگر به نوع بشر و تعامل با آن نیازی نداشته باشد. با وجود این طرز فکر، او به پسرخوانده‌ای که دست تقدیر بر سر راهش قرار داده (و دنیل ابتدا از او در جهت دروغ خانواده‌دار بودن و برای تسهیل مذاکرات تجاری‌اش استفاده می‌کند) دل می‌بندد. این پسرخوانده ناسپاس از آب در می‌آید و دنیل در تجربهٔ دیگری با شخصی روبرو می‌شود که خود را به دروغ، برادر گمشده‌ای از او معرفی می‌کند. این بار هم دنیل به نوع بشر شانس دیگری می‌دهد و به این «برادر» دل می‌بندد. بعداً او متوجه این دروغ نیز می‌شود و وی را می‌کشد. هر تجربه بد او را خشن‌تر می‌کند تا جایی‌که دیگر از رنجاندن فجیع ناسپاسان و کشتن ریاکارانی که به سراغش می‌آیند ابایی ندارد و فیلم پایان خونینی دارد.

یک نظر برای “پیشنهاد فیلم خارجی درجه یک سینمایی”

دیدگاه ها غیر فعال است.