شرکت آمازون

چالش جدید شرکت آمازون در سال 2019

چالش جدید شرکت آمازون در سال 2019

به گزارش نازشو – شرکت بزرگ آمازون که یکی از بزرگترین سایت های فروش انواع کالا در جهان می باشد. در چالش جدید خود قصد دارد عرضه مواد غذایی را بصورت گسترده در کل آمریکا آغاز کند. این می تواند یک چالش بسیار بزرگ برای کسب و کار های کوچک مواد غذایی در آمریکا باشد چون احتمال با این کار بسیاری از آن باید فکر شغل دیگری باشند چون آمازون با کاربرانی که دارد بی شک در این چالش هم موفق خواهد شد. این شرکت برای آغاز کار خود و شروع یک برنامه جدید و پر سود در گام اول برای راه اندازی برخی مراکز توزیع غذاهای خود مراکزی را در ایالت‌های آیداهو، یوتا ووایومینگ در نظر گرفته است و حدود ۴۲۰۰ متر مربع فضا را بدین منظور در نظر گرفته است.

چالش جدید شرکت آمازون در سال 2019

خدمات ارسال مواد غذایی تنها به مشترکان خدمات پرایم آمازون تعلق می‌گیرد. این افراد در صورت ثبت سفارش بین ساعت ۸ صبح تا ده شب در ظرف حداکثر دو ساعت اقلام درخواستی را تحویل می‌گیرند. هزینه اشتراک این خدمات برای افراد عادی ۱۱۹ دلار و برای دانش آموزان ۵۹ دلار است.

فعلا قرار است از طریق این خدمات جدید انواع غذاهای دریایی، مواد غذایی خام، برخی نوشیدنی‌ها ، گوشت و غیره در اختیار علاق مندان قرار بگیرد. خدمات گفته شده در گام نخست در ۳۸ شهر آمریکا ارائه می‌شود. این خدمت جدید شرکت آمازون می تواند سهم فروش این شرکت بازهم چند برابر کند چون مواد غذایی جزوه خرید های روزانه میلیون ها آدم در آمریکا می باشد. و سود زیادی را به آمازون می رساند.