چالش های بزرگ پرسپولیس

چالش های بزرگ پرسپولیس برای دیدار با الدحیل چیست؟

چالش های بزرگ پرسپولیس برای دیدار با الدحیل چیست؟

به گزارش نازشو –  دیدار پرسپولیس در لیگ قهرمانان آسیا که یکی از مهم ترین بازی های این فصل این تیم هم می باشد قرار است سه شنبه همین هفته در قطر برگزار شود. ما در این مطلب چالش های بزرگ پرسپولیسی برای دیدار با الدحیل نیز آشنا می شویم تیم قطری که بسیار قوی و پرقدرت ظاهر شده است و بسیاری از کارشناسان این تیم شانس اصلی قهرمانی در این فصل از مسابقات لیگ قهرمان هم می دانند اما پرسپولیس تیمی که تمام تیم های آسیا بی شک از آن حساب خواهند برد.

تیمی که دو فصل پشت سر هم به مقام قهرمانی لیگ برتر رسیده است و در فصل گذشته لیگ قهرمانان هم به مرحله نیمه نهایی راه یافته بود. و برای هر تیمی خطری بزرگ را دارد حال پرسپولیس در فصل پیش همین تیم که با نام لخویا در مسابقات را شرکت می کرد را شکست داد به سختی اما امسال تیم لخویا و تیم الجیش یک تیم شدند و هدف اصلی خود را قهرمانی در لیگ قهرمانان این فصل قرار دادند. در ادامه چالش های اصلی پرسپولیس برای دیدار با الدحیل را بررسی می کنید.

محرومیت پرسپولیس


یکی از اصلی ترین چالش های بزرگ پرسپولیس برای دیدار با این تیم قطری بی شک بزرگترین مشکل پرسپولیس تا نیم فصل محرومیت از جذب بازیکن است که در لیگ هم این تیم ریشه دار را با مشکل روبه رو کرده است. اما اسکلت اصلی تیم فصل گذشته نقطه قوت این تیم می تواند باشد.

آب و هوای قطر


یکی از چالش های اصلی این دیدار بی شک آب و هوای کشور قطر خواهد بود که خوشبختانه تیم پرسپولیس در آخرین دیدار لیگ برتر خود به مصاف تیم صنعت نفت آبادان رفت که تجربه عالی قبل از دیدار با الدحیل می تواند برای این تیم باشد که 90 دقیقه بازی سخت در گرما بالا را تجربه کنند.

بدهی های نهایی پرسپولیس


شاید فرض کنید این مسئله مدیریتی فقط است اما صد در صد در عملکرد پرسپولیس که هر لحظه اگر نتواند با طلبکاران به نتیجه برسد از آسیا حذف شود البته مدیرعامل باشگاه از توافق کامل با طلبکاران خبر داده است که امیدواریم اینطور بوده است که فشار حذف از آسیا بطور کامل از روی بازیکنان برداشته شود.