چگونه لباس را به رنگ سال 1401 ست کنیم؟

چگونه لباس را به رنگ سال 1401 ست کنیم؟

چگونه لباس را به رنگ سال 1401 ست کنیم؟ با سلام خدمت کاربران همیشگی تیپزا با موضوع نحوه ست کردن رنگ 1401 در خدمت شما هستیم همانطور که می دانید موسسه رنگ پنتون آمریکا طیف جدیدی از رنگ آبی را با نام PANTONE 17-3938 Very معرفی کرده است.

به عنوان رنگ اصلی سال 2022 این رنگ جدید ترکیبی از آبی و قرمز است و ذهن ها را به سمت بنفش سوق می دهد بنابراین می توان گفت امسال رنگ بسیار شبیه به بنفش زیبا و سلطنتی است. بسیاری از افراد همیشه به دنبال مد هستند و رنگ سال را برای استایل خود انتخاب می کنند بنابراین برای این دسته از افراد انتخاب یک ست زیبا از رنگ سال ضروری است.

چگونه لباس را به رنگ سال 1401 ست کنیم؟

خوشبختانه رنگ بنفش یکی از رنگ هایی است که با سلیقه اکثر افراد مطابقت دارد و با رنگ های زیادی ست می شود. محبوبیت این رنگ به قدری زیاد است که نه تنها در ست لباس ها بلکه در دکوراسیون های مختلف منزل نیز استفاده می شود. رنگ بنفش به خصوص سایه های روشن تر آن باعث آرامش روحی افراد و افزایش اعتماد به نفس و عزت نفس آنها می شود.

در مطلب امروز استایل های زیبا با رنگ سال و نحوه ست کردن آن با رنگ های مختلف را به شما نشان می دهیم تا برای کسانی که می خواهند این رنگ را به عنوان یکی از رنگ های اصلی استایل خود انتخاب کنند راهنمای کامل ترکیب رنگ را در اختیار شما قرار دهیم.

این مطلب هم احتمالا مورد علاقه شما باشه  مدل مانتو بهار و تابستان 1401 مناسب خانم های شیک

بهترین رنگ برای ست کردن لباس و آرایش با رنگ سال 2022 طیف رنگ های خنثی است. رنگ های خنثی شامل سیاه، سفید، خاکستری و رنگ های خاکی روشن مانند خاکی است.

این رنگ ها وقتی با رنگ بنفش وری پری تضاد ترکیب می شوند کنتراست فوق العاده جذابی ایجاد می کنند و به هیچ وجه به طعم آن اضافه نمی کنند. اما این بدان معنا نیست که در انتخاب رنگ های دیگر تردید نکنید و از آنها استفاده نکنید برعکس، اگر جرات پوشیدن طیف رنگ های شادتری را دارید، در تصمیم خود تجدید نظر نکنید.همچنین با کلیک برروی ست لباس بنفش زنانه و دخترانه این مقاله را هم بخوانید.

در ادامه چند ترکیب رنگ زیبا از رنگ سال را در اختیار شما قرار می دهیم تا با این ترکیب رنگی زیبا استایل شخصی خود را بسازید.

چگونه لباس را به رنگ سال 1401 ست کنیم؟

استایل مونوکروم با رنگ بنفش

یکی از راحت ترین و در عین حال شیک ترین استایل ها، استایل مونوکروم است برای ساخت این استایل نیازی به حساسیت زیاد نیست کافی است از طیف های مختلف رنگی که می خواهید در لباس خود استفاده کنید و از اکسسوری های مختلف برای استفاده استفاده کنید تا استایل خود را کامل کنید.

چگونه لباس را به رنگ سال 1401 ست کنیم؟

ترکیب رنگ بنفش و صورتی

این دو رنگ هماهنگی زیبایی با یکدیگر دارند و اگر شما هم جزو کسانی هستید که طرفدار رنگ های ملایم یا پاستلی هستید; این ترکیب رنگ دخترانه را حتما انتخاب کنید.

ست لباس با رنگ بنفش

 

ترکیب بنفش و سبز

ترکیب رنگ بنفش و سبز رنگ جذاب و زیبایی است که می توانید نمونه ای از این ترکیب رنگ زیبا را در طبیعت مشاهده کنید، مانند همه گل هایی که بنفش هستند و ساقه سبز دارند. بنابراین می توانید از این ترکیب زیبا در لباس های خود نیز استفاده کنید.

این مطلب هم احتمالا مورد علاقه شما باشه  جدیدترین مدل لباس مجلسی با پارچه گیپور

سبز یکی از رنگ های گرم و سرد است و شما می توانید از این خاصیت برای انتخاب رنگ های مناسب از طیف این دو رنگ استفاده کنید.

ست لباس با رنگ بنفش

ترکیب بنفش و آبی

چون رنگ سال بنفش است و همانطور که می دانید یکی از رنگ های تشکیل دهنده آن آبی-بنفش است، بنابراین ترکیب رنگ سال با آبی انتخاب هوشمندانه ای است که استایل شما را چندین برابر زیباتر می کند. ناگفته نماند که از جذابیت شلوار جین آبی با رنگ بنفش غافل نشوید و همیشه این گزینه را جزو اولویت های خود در انتخاب لباس قرار دهید.

ست لباس با رنگ بنفش

ترکیبی از بنفش و مشکی

همانطور که در ابتدا اشاره کردیم انتخاب رنگ های خنثی قطعا می تواند یکی از بهترین انتخاب ها برای ترکیب با بنفش باشد مشکی هم یکی از همان رنگ های خنثی است که با همه رنگ ها به راحتی از بنفش جدا می شود. و نتیجه مطلوب را ایجاد می کند.

ست لباس با رنگ بنفش

ترکیب رنگ بنفش و سفید

رنگ سفید نیز یکی از رنگ های خنثی است و اگر در کنار هر رنگی قرار گیرد لباس را بیشتر جلوه می دهد پس سعی کنید از این رنگ در استایل خود استفاده کنید. به راحتی می توانید از این رنگ در شلوار و اکسسوری های خود استفاده کنید.

ست لباس با رنگ بنفش

ترکیب رنگ بنفش و کرم

یکی دیگر از رنگ های خنثی که می توانید در ترکیب با بنفش از آن استفاده کنید رنگ کرم است که به دلیل تناژ روشن انرژی کمتری نسبت به بنفش دارد و به زیبایی با بنفش ست می شود.

این مطلب هم احتمالا مورد علاقه شما باشه  شیک ترین استایل مشکی زمستانی دخترانه

ست لباس با رنگ بنفش

ترکیب بنفش و خردلی

اگر به دنبال استایل هایی با رنگ های شاد و انرژی زیاد هستید می توانید از رنگ خردلی در استایل خود استفاده کنید ناگفته نماند که اگر از رنگ خردلی استفاده می کنید سعی کنید از طیف های تیره تری نیز در استایل خود استفاه کنید تا تعادل لازم را ایجاد کرده باشید.

ست لباس با رنگ بنفش

چند مدل زیبای ناخن در سال:

سپس برای تکمیل استایل خود با رنگ سال می توانید از این طرح ناخن زیبا استفاده کنید و زیبایی استایل خود را چند برابر کنید.

The post چگونه لباس را به رنگ سال 1401 ست کنیم؟ appeared first on تیپزا – مد لباس – ست لباس – تیپ مردانه – استایل زنانه.