پیمان قاسمخانی و مهران مدیری

کار جدید پیمان قاسمخانی و مهران مدیری کلید خورد

کار جدید پیمان قاسمخانی و مهران مدیری کلید خورد

به گزارش نازشو –  بی شک یکی از بهترین زوج های تاریخ تلویزیون ایران مهران مدیری و پیمان قاسمخانی بوده اند. این دو بعد از فاصله و اختلافی چندی ساله دوباره دست به یک همکاری بزرگ زدند و قرار است یک سریال کمدی در شبکه خانگی بسازند که می تواند خبر بسیار فوق العاده ای برای دوست داران این دو فرد باهوش و پرطرفدار سینما باشد. خبر هایی که دربار سریال هیولا و بازیگران آن منتشر شده است را در ادامه این مطلب از وب سایت تفریحی و سرگرمی نازشو می توانید مشاهده کنید گفتنی است که این خبر بعد از درست شدن پیج رسمی این سریال در یکی از شبکه های اجتماعی در خبرگزاری ها و سایت های مختلف پخش شده است و در آن سخنان مدیری درباره این سریال جدید نمایش خانگی منتشر شده است که در ادامه مشاهده می کنید.

سلام،
یک هیولا در راه است…
یک سریال پانزده قسمتی با عنوان «هیولا» برای شبکه نمایش خانگی. ۱۰ روز است پیش تولید را آغاز کرده‌ایم، همکاری دوباره با پیمان قاسم‌ خانی و گروهی فوق‌العاده از بازیگران و عوامل پشت دوربین که تصور می‌کنم اثری تحسین برانگیز ساخته شود.
از روز شنبه، ۱۷ آذر ماه فیلمبرداری را آغاز می‌کنیم.
طراح و مشاور فیلمنامه: پیمان قاسم‌ خانی
نویسنده: امیر برادران
سرمایه‌ گذار: اول مارکت
تهیه کننده: سید مصطفی احمدی
کارگردان: مهران مدیری

بازیگران سریال هیولا :

فرهاد اصلانی، خودم، شبنم مقدمی، گوهر خیراندیش، شیلا خداداد، محمد بحرانی، سیما تیرانداز، میرطاهر مظلومی، نیما شعبانژاد، عزت الله مهرآوران، فرزین محدث، افشین زینوری، محسن قاضی مرادی و بسیاری از بازیگران درجه یک دیگر…
در خبر بعدی نام تمام عوامل را خواهم نوشت.
«هیولا» یک کمدی اجتماعی فوق العاده است، «هیولا» می تواند یک شاهکار باشد.

ما هم مثل شما بی صبرانه منتظر این اثر کمدی از پیمان قاسمخانی و مهران مدیری خواهیم بود مطمن اند شاهد یکی از بهترین کار های کمدی نمایش خانگی خواهیم بود و به احتمال رکورد پرفروش ترین فیلم های شبکه نمایش خانگی را خواهد زد. از موفق ترین کار های این زوج می توانند به شب های برره نام برد که هنوز که هنوز است یکی از محبوب ترین سریال های کمدی تاریخ تلویزیون ایران است.