کباب تابه ای

کباب تابه ای خوشمزه و مجلسی

کباب تابه ای خوشمزه و مجلسی

برای شما در این مطلب از وب سایت تفریحی و سرگرمی نازشو طرز تهیه کباب تابه ای خوشمزه و مجلسی برای شما قرار دادیم. ما در اینجا می خواهیم برای شما دستور تهیه کباب تابه ای مرغ را به شما آموزش دهیم. بسیاری اواقات خانواده ها تصمیم می گیرند کباب مرغ درست کنند. اما بیشتر اوقات فرصت و امکان درست کردن کباب مرغ معمولی وجود ندارد و بهترین گزینه برای تهیه کباب درست کردن آن در تابه است که فوت و فن خودش دارد و ما در این مطلب برای شما در این مطلب بطور کامل برای اینکه بتوانید برای مهمان های خود کباب تابه ای با مرغ درست کنید یاد خواهیم داد پس حتما تا انتها همراه ما باشید تا این دستور را بطور کامل یاد بگیرد.

مواد لازم برای تهیه کباب تابه ای مرغ خوشمزه و مجلسی:

 سینه مرغ دو تکه
روغن چند قطره روش
پیاز ۱ عدد درشت
زعفران دم شده
نمک و فلفل سیاه

کباب تابه ای

طرز تهیه کباب مرغ تابه ای خوشمزه و مجلسی

مرغ رو با چرخ گوشت چرخ کنید.پیاز رو هم با همون چرخ گوشت یا رنده ریز کنید و بعد از اینکه آبش رو جدا کردید به مرغ اضافه کنید.نمک و فلفل رو هم بنا به سلیقه تون بیافزایید.  این مواد رو ۱ ساعت در یخچال بحال خودش بزارید تا کاملا مزه پیاز و ادویه توش آشکار بشه.  کمی زعفران رو هم در آب جوش حل کنید.(من معمولا زعفران رو با در ظرف دردار می زارم که مثل  چای دم بکشه.اینجوری رنگ بیشتری پس می ده). بعد از اینکه ۱ ساعت گذشت.

کباب تابه ای

کف ماهیتابه رو با مقدار کمی روغن چرب کنید و مواد رو به شکل دلخواه،مثل کتلت، به شکل یه دایره بزرگ یا هر جوری دوست دارید در  بیارید.از زعفران روش بریزید تا خوشرنگ بشه.(من در انتها چند قطره آب لیمو هم با زعفران مخلوط کردم). و روی حرارت ملایم بپزید.چند بار باید اون رو بگردونید تا دو طرف برشته و مغز پخت بشه. امیدواریم طرز تهیه این غذا هم مورد توجه و رضایت شما قرا رگرفته باشد.